• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: ty naplety jsou super, ty bych tam nechala.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    a jeste teda ale vubec nevim, jak to mam ukoncit..myslite taky ten naplet, co je na rukavech? nebo jenom podhrnout? (takovy ukonceni ale nesnasim...)
    to zas bude rozhodovani zejtra...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jsem nakonec koupila uzkou trimetrovou sametovou stuhu, tak snad bude na ten trojobvod stacit .-)

    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: tez mi vadi ta prilis utazena "snurka", ale jinak pekne, mam rada veci pres rameno.
    XENA
    XENA --- ---
    SARKALINA: mě se to moc líbí, ale asi bych tam potřebovala ramínko....;-)
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    SARKALINA: Střih a ramínko moc sexy, ale nelíbí se mi ta překřížená stužka - příliš utažená, deformuje to celkový výsledek. Ty "opakující se" barvy jsou hezký a sluší ti, tak co :)
    STHENO
    STHENO --- ---
    SARKALINA: fakt super prepracovane detialy zase a tak, ved uz to vies. :o)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ze pokud je to fleece, tak ja se v tom dost potim a nastydlo by mi k tomu vsemu rameno. jestli mi rozumis ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: v cem vidis neprakticnost?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: tohle je moc hezky ale pride mi to neprakticky (asi)
    SARKALINA: pokud budes neverna kvuli me, odpoustim ti ;)))
    a ta mikina zeleno cerna nova je taky dobra teda...
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: super! ja bych teda chtela v jiny barve a materialu, ale vypada to vyborne.)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    asi do kanclu..


    ja vim no, ty barvy se porad opakujou...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    YKAM: dekuju! az budes mit moznost, tak se pochlub! (a muzes i v klubech navrharu amateru a sikovnejch svadlenek )
    YKAM
    YKAM --- ---
    SARKALINA: vse uplne nej .............. vsechno mas krasne doladene do posledniho detailu :)) fakt nadhera ............ a velky obdiv :)
    ja uz taky cca 10 let siju, predevsim na sebe, ale nikdy to nemam tak dochytane :)
    neco bych tady nahodila, ale momentalne rekonstruujeme domecek a na sici stroj jsem uz rok nesahla, ale jak te tady sleduju, tak uz mi zacina docela dost chybet :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ACIDQA: beru .-]
    LUMP: d .-]
    LUMP
    LUMP --- ---
    SARKALINA: tahle kostka je fakt skvela, sukne z ni jeste lepsi....dalsi kousky rovnez super!
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    ACIDQA: hergot, tak to uz asi nemam co prihazovat:[ ale stejne se obavam, ze ti to bude k nicemu a vestu si necha sikovna pani svadlenka:/
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    přidám ještě letní sídlo a draka! :)
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    ACIDQA: presne, ta se mi taky libi nejvic. dam cele kralovstvi a pul princezny:]
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Dám půl království za vestu! .)
    Krásný. Všechno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam