• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SMAROWA
    SMAROWA --- ---
    SARKALINA: fakt super!! mas talent!!
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    SARKALINA: uplne super. jses strasne sikovna!
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: me by se tam prave libilo nejake jakoby pokracovani toho motivu z kapsy... :) jen male treba :) jasan, dodelat mozno vzdy.... :)) ok, mrknu k mrazovi, cosi teplejsiho na katata taky shanim.. :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    SARKALINA: Ahá... tak to my cholerici jsme v tomto trochu handicapovaní :-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BECKO: SQUZZA: TAPIO: PETRA_CHATEAU: dekuju!
    MONOEGO: on neni videt, je tam spis kvuli tomu podhrnovacimu efektu, ukazu nazivo .)
    IORETH: jak rika anique, zakladem siti je umet parat..takze asi tak .)

    YKAM: detaily udelaj z obycejny veci peknej kousek a ja jsem spis konzervativni..takze mi nic jinyho nez koncentrace na detaily nezbejva ..

    LABARCHA: puvodne jsem premejslela, ze bych vysila neco na to sedlo, ale tlouklo by se to s kapsou, tak jsem od toho opustila...dodelat se to tam muze nastesti vzdycky..spis si jeste zahravam s myslenkou, ze dodatecne dosiju dozadu poutka..matros tusim mraz na letny? fakt spokojenost..je dost pevnej, z rubu lehce chlupatej, na studenejsi pocasi idealni..sice je trosku narocnejsi na zpracovani (relativne silnej a trepi se..) ale uz jsem zazila pri siti horsi peklo..a z tohohle uz jsem jedny kalhoty sila..
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    WHY2BE: nj, kazdy jsme jiny :)) dikyBohu
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    LABARCHA: Mně se právě ta šikmina na tom líbí nejvíc. A to mám obvykle se strávením asymetrie hrozné problémy .)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: wow, krasne propracovane...ale ten sikmy sev/sedlo pres zadek na me pusobi divne... v tom sirsim miste mezi svem a pasem mi neco chybi... :) ale trebas je to jen fotkou..musela bych to videt na zivo... :)

    odkud ten matros, plis?
    YKAM
    YKAM --- ---
    SARKALINA: parada, parada, parada ............... libi se mi, jak se zabyvas detailama, na to ja se vetsinou uz vykaslu a to je urcite velka skoda, jak tak koukam na tve veci :))
    IORETH
    IORETH --- ---
    SARKALINA: Bože, jak to děláš, že máš ty švy tak pravidelný?? :-)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SARKALINA: sou překrásný
    TAPIO
    TAPIO --- ---
    SARKALINA: paradni!
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    SARKALINA: fešné velice--povedené se mi líbí ten stahovací druk na nohavici-výbornej nápad!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    jojo pekny!
    BECKO
    BECKO --- ---
    skvělý, povedly se ti
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    picassa nejak nespolupracuje, takze to budu napriste linkovat odjinud. kdo jeste nevidel, tak tu





    tem, co videli a okomentovali, dekuju .-]
    ZOE
    ZOE --- ---
    asimetrie ...paradni...luxus :)
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    SARKALINA: ty jo si moc šikovná!!fakt pěkný kousky;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: Paráda!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    sedy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam