• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak na vase prani saty na tele



    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: na webu maj ještě hnusnější zakončení ,) měli tam jedny výborný jak střihem tak materiálem, ale ty se mi nepodařilo najít, nejspíš vyprodáno.. snad jedinej požadavek je, aby měly poutka na pásek ,)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    EDASX: ha, eda!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BECKO: no a jaky mas pozadavky? mne se teda moc nezamlouva, jak jsou zakonceny ty nohavice, resila bych je jinak
    muzu zkusit neco usit a kdyz se ti to bude libit...
    EDASX
    EDASX --- ---
    SARKALINA: usi radsi neco panskyho =) narozeniny mam 14.4. a figurinu mas doma =)))
    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: třeba z teplákoviny.. nevim co se na to hodí nejlíp
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BECKO: nezkousela jsem, ale je to vyzva .-]
    z teplakoviny jo?
    BECKO
    BECKO --- ---
    šiješ i nasrávačky? něco takovýho [ SHEILA_B @ S*K*A*T*E**street fashion** ]
    radši za to dám peníze šikovný ženský než fabrice na "origo"
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LUMP: MAWOO:
    a sakra .-DDDD
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BOO: to zalezi, jestli na nej neco vysivam, nebo vymejslim nejaky aplikace..
    jestli mas na mysli ty tri na posteli..tak jsou ve spodnim svu zazipovavaci a rekla bych hodku se vsim vsudy.
    ale nemam to zmereny
    s aplikacema trvaj podstatne dyl, se dvouma si hraju dneska cely odpoledne, dodelavam vanocni darky .-]
    MAWOO
    MAWOO --- ---
    SARKALINA: vidím to dost podobně! >>> LUMP:
    LUMP
    LUMP --- ---
    SARKALINA: mne zarucene prekvapis tim, az se rozhodnes mi neco usit :D
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    budou .) zatim sem tu nevidela nic, co by se mi nelibilo, spis naopak
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jinak bych teda rada jeste takhle hromadne podekovala za reakce, moc me potesily
    (akorat si rikam, jestli nebude nadlidskej ukol vas necim v budoucnu prekvapit..sem na sebe usila trosku bic, priznavam. polstare a jiny blbosti vas uz nebudou zajimat .-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAKNA: dekuju
    konkretne u tech satu jsem schopna to dat casove dohromady - protoze jsem rano vstala, hodila navrh na papir, dopoledne narysovala strih, strihla, odpoledne sesivala, vecer byly hotovy.
    strih jsem teda delala pouze na vrchni cast, spodni jsem tak nejam vymerila od oka.
    ale pridelala jsem si praci vsivanim tech cernejch casti,...rozzehlovat a sezehlovat dve teplakoviny tak, aby se nevlnily, je celkem ukol. navic stale jeste nejsem majitelkou overlocku a kazdy zaentlovani dalo za vznik neuveritelnymu vlnobiti na okraji latky .-)
    KAKNA
    KAKNA --- ---
    SARKALINA :Fakt super, vsechno vypada vyborne udelane :)
    Kolik casu ti zabere takove saty? A mezi rysovanim a rezanim latku, delas strih?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ?
    WASSABI
    WASSABI --- ---
    SELMINEK: ja myslim, ze bychom Sarku mohly v budoucnu nabrat do Euforiartu:))
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    Uz nemam kam hloubeji se ti poklonit. Je z tebe profik:)
    Fotka satu na tobe nutna!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANNYSEK: super! doufam ze se pochlubis!
    PETRA_CHATEAU: a jo vlastne, ty tam taky byla..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam