• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: skvělý, sluší ti
    BARCIA
    BARCIA --- ---
    SARKALINA: dobrej minimal ;]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BOO: TAPETA!

    WHY2BE: .-]
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    SARKALINA: Obojí (jako vždy) super. Sestra mi koukla přes rameno a okamžitě zaječela: "Jéé, já to tričko chci, kde se dá koupit?!" .)) Máš úspěch. Kombinace šedivá-tyrkysově modrá včetně toho lemu je parádní.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak po trosku delsi dobe jeden minimal triko



    a penezenka pro brusinku .-]

    SIPHONKA
    SIPHONKA --- ---
    jeee,juuu jeee,fakt nadhera
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    SARKALINA: No tak já se dneska pohrabu v hadrech somám doma jeste si to nák rozvrhnu metrove ?D a zkusim to...ale myslim ze to skonci katastrofou :D
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    bože! tohle auditko jsem neměla objevit!!!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DRIXIS:
    tady mas predni dil



    a tady zadni



    (nikdy jsem se kresleni nevenovala, tak prip. nedostatky omluv)

    nejsem si uplne jista, jak je resenej vrsek, osobne bych neclenila ten pasek na zadnim dilu, prijde mi to zbytecny. strihla bych ho do oblouku a moznost korigovani obvodu pasu bych resila patentama (viz predni dil)

    jestli vidim spravne, tak je sukne (bez pasu) delana ze 4 dilu - 2 bocni, jeden predni, jeden zadni
    jestli ti muzu neco doporucit, tak si dej urcite pozor, at mas:
    1/ dostatecne sirokej obvod na kazdou nohu zvlast
    2/ dostatecne sirokej "rozkrok", tj. sesitou cast mezi nohama
    a to z toho duvodu, aby ses v sukno-kratasech mohla vubec pohybovat (za predpokladu, ze si je chces sit k realnymu noseni)

    podsivku bych prichytila nahore v miste, kde je pasek vsitej do "tela" sukne. co jsem mela moznost vypozorovat, podsivku mel tenhle model delanou tusim z nejaky sitoviny.

    jo a jeste jeden postreh - s trojuhelnikovejma poutkama preju hodne zdaru .)

    kdyby nejaky dotazy, tak se ptej. pokud budes potrebovat vetsi nahledy tech nakresu, tak asi posta, at to tu sledujicim IDckum nevymlati oci.
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    SARKALINA: No to by bylo super=) si klido pockam vid :D
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DRIXIS: nakres ti ev. muzu zkusit nahodit zejtra (bude se mi to lip fotit za denniho svetla)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DRIXIS: jedna se o kratasy, suknoidniho vzhledu, vypodsivkovany.
    material bych volila neco na zpusob sustakoviny ... anebo by se hodila pevna tenka jednim smerem elasticka latka na kosili. v latkovz terminologii se moc neorientuju, ale myslim, ze kdyz obr. vytisknes a do kramu doneses, prodavacky ti poradej.
    (osobne bych na to volila material, kterej sem sehnala u mraze, lehce chladiva tenka, ale pevna, jednim smerem elasticka latka, z ktery jsem usila "zavinovaci sustaky" na cviceni a saty .)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    Ahoj prosim temohla bys mi poradit a kdyžbudeš mít cas poslat mipřibližné tvary téhle sukně?prosim prosim...klido nebude vadit poradis-li optimalni materiál aby mi neco vydrzela :D
    DIVA
    DIVA --- ---
    SARKALINA: wohnouti :)
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    SARKALINA: to chci vidět naživo!!!! kočka...! skvělá práce jako vždy
    MAGI
    MAGI --- ---
    SARKALINA: ženiální!!!
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    krasny saty!ikdyz ja jsme od tebe snad jeste nevidela vec co by se mi tak strasne nelibila:o)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    SARKALINA: Jsem unesena, je to paradni, ty sikulko. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam