• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    BECKO
    BECKO --- ---
    líbí, uka na těle
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jedna veselost

    muj kluk rika, ze je ten vrsek strasne pytloidni, ale pote, co jsem mu vysvetlila, ze mu muzu v satech nosit treba lahvace, se mu zacaly libit


    navrh - predni dil / zadni dil


    detail vrsek / detail spodek
    NESKY
    NESKY --- ---
    ok jeste jednou dik, ja si urcite na to fotou pockam
    tak takhle si se k tomu dostala..ja kdyz jsem podavala prihlasku na skolu v devitce tak jsem taky puvodne mela v umyslu jit na svadlenu, ale jeden ucitel me od toho odradil :(
    a tu trikovinu ze ji mam mit dvakra tak sirsi a pak prehnout hmm super trik to by me fakt nenapadlo :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ANIQUE: jak na co .-] ale konkretne to satenovy cosi je modifikovana burda. puvodne strih na saty. usila jsem kus ze zkusebniho materialu, poupravila kde bylo treba a usila naostro. dvojita prace, ale myslim, ze v tomhle pripade fakt nutna

    NESKY: triko bude po obvodu delsi, nez lem, protoze to triko budes do toho lemu navolnovat, tzn. vlnit. ja aktualne nemam zadnou fotku, ale pokud mi das den dva, tak ti ji sem hodim .-]
    levny trika se ti podle me nevyplati kupovat, v krame s latkama se da sehnat trickovina, ktera te vyjde levnejs a ma lepsi strukturu, nebude se ti pod strojem tak vlnit.
    u trika lemy neparam, rovnou striham. parani je zdrzovacka neskutecna.

    NESKY: heh, kdyz budu hodne strucna, tak jsem si s myslenkou siti pohravala uz v detstvi a pubertalnim veku. bohuzel/dik me od toho mamca tenkrat po prvnich pokusech za strojem totalne odradila a ja se k tomu dostala az po ukonceni VS. siti ti vezme strasne moc casu, ale zase praxe-nejlepsi ucitel .-]
    takze zacatky jsem absolvovala sama, pak jsem chodila na doucovani k jedny holcine, prihlasila se na rekvalifikacni kurz a po nem jeste na doucovani k dalsi holcine. rekvalifikacni kurz byl dobrej v tom, ze cloveka donutili usit veci, ke kterejm by se sam doma nedokopal a ukazali nam par vychytavek s kladivem a zehlickou. kurzy u slecen byly prinosny zejmena kvuli osahani si stroje a vysvetleni zakladu, u druhy slecny pak hlavne kvuli konstrukcim, na ktery si ale stejne netroufam (jakoze na profi urovni).
    NESKY
    NESKY --- ---
    a jak si se k tomuhle konicku vlastne dostala?? mas nakou skolu nebo kurz nebo si samouk???
    NESKY
    NESKY --- ---
    SARKALINA: dik moc sary, me taky napadlo nakoupit par lacinejch tricek a nastrihat..pouzit jako nastavovaci pruhy, jen jeste dotaz s tim zvlnovanim, co mam mit o 6 cm sirsi ten pruh nebo to triko?? asi foktu nakou nemas vid..pac si nedokazu predstavit jak to sesit dohromady, dystak pujdu za moji mega sikovnou babickou ktera byvala moc sikovna svadlena dokonce i za valky :) ..a u trika rozparat lem mam asi vid??
    sry za debilni otazky ale ja jsem lajk a tys tak sikovna, diiiiik
    TIMA
    TIMA --- ---
    SARKALINA: ja tu mám právě taky pár triček ,která bych ráda podobně zrecyklovala, takže se mi návod šikne.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SARKALINA: Pěkná odbočka...:) Jen mi prozraď jednu věc... děláš si střihy sama?:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NESKY: picture not found, ale neva, myslim, ze je reseni jednoduchy, viz to cerny tilko s ruzovym potiskem nebo fialovy pod nim - sezen si pevnejsi trickovinu, popremejslej, o kolik delsi bys ho potrebovala a podle teho ustrihni sirokej pruh (pricemz strihej dvojnasobek tebou pozadovany sirky pruhu, plus 2cm na svy - to proto, ze pruh prelozis podelne napul a prisijes ke spodku tricka)
    zmer si obvod trika dole v miste, kde konci, na sobe uvidis, jestli je potreba zuzit ci nikoliv. Pruh trickoviny bude mit na delku tolik, co obvod trika, MINUS asi 6cm, tzn. bude obvodove mensi! to z toho duvodu, ze pri nasivani jakyhokoliv lemu musis tricko NAVOLNOVAT, jinak se ti to nepekne zvlni a vytaha.

    ja jsem treba driv u tilek resila i prsni zasevky, ale touhle metodou navolnovani nejsou potreba (teda samozrejme musite zohlednit velikost svyho poprsi).


    LABARCHA: prosim te, overlock zustava jednim z mejch snu, trosku se ho bojim, tak to odkladam .-]

    TIMA: manual rozfotim, jsem rada, ze o to ma nekdo zajem. podle me dost prakticka vec, takova predelavka.
    TIMA
    TIMA --- ---
    SARKALINA: určitě rozfoť, pls. moc pěkný.
    NESKY
    NESKY --- ---
    cau sary, ses strasne sikovna, moc se mi libi vsechno co kutis, mas fakt neuveritelny napady,
    jdu na tebe s prosbou o radu...mam problem ze mam vsechny trika strasne kratky, driv se to tak nosilo,kouka mi pupek a zada,hlavne se mi dost srazily, nechci kupovat novy,a skoda vyhodit kdyz maj dobrej potisk
    ..jak bys je nastavila?? treba cerny z bavlny viz http://www.jimbadesign.com/index2.php..dik moc
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    supr!! ty lemy prisivas normal strojem nebo uz vlastnis overlock? :)

    manual by me zajimal... :)
    TULENI
    TULENI --- ---
    SARKALINA: predelavky super, ale imho odbocka fakt paradni kousek, to vyuzij :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    prekopavaci obdobi, skoda ty tricka vyhazet.
    originaly nafoceny nemam, ale myslim, ze to ani neni nutny.
    predhazuju tri ruzny reseni, kdyby nekoho zajimal manual, tak tu jeste par nepremenenejch mam, muzu rozfotit jednotlivy kroky.










    no a na zaver velkoprispevku ...nekteri uz videli..trosku odbocka mimo muj smer, ale potrebovala jsem neco slusnejsiho na konferenci (a nakonec to asi ani nepouziju)

    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: cigaretová premiéra se povedla
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    SARKALINA: aha, tak to pak bude vypadat dobre :)
    SHE_MON
    SHE_MON --- ---
    me se ty slipy naopak libej
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    okej, uznavam ze prefoceni je nutny
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SARKALINA: No na tyhle fotce http://lh4.ggpht.com/_FmnUTttIiMA/SdUc3m1oOiI/AAAAAAAAEyM/oH6hSED9nvI/e%20025.jpg to fakt vypada, jako kdybys mela spodni pradlo pres kalhoty;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ne-e
    ne-e
    ne-e

    ty posledni dvoje co sem sem hazela, a ktery se s nejvetsi pravdepodobnosti zobrazujou, jSOU ze stejny latky, ostatni z jiny
    (nicmene barva seda, to je jasny)

    ohledne tech "slipu" - asi teda fakt blba fotka, pokud vytvari tenhle dojem. jsou jakoby zavinovaci, tzn. ze "nohavicka od slipu" je jen na jedny strane
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam