• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MANUAL NA SATY!

    neni rozpracovanej uplne do detailu, protoze jsem pospichala, ale treba i tahle podoba vam k necemu pomuze

    1/ obstrihnout rukavy, odstrihnout ramenni cast pod vystrihem


    2/ pomoci zakrivovaciho pravitka odstrihnout bocni casti (da se samozrejme pouzit i jina pomucka, ale zakrivovaci pravitko je fakt extrasuprvynalez)


    3/ k vyrobe satu potrebujeme z puvodniho trika jen tuhle ohlodanou kostru, tzn. rukavy a stred, zbytky muzete vyhodit.

    to, co vam zustane po odstrihnuti boku, na bocich sesijete. vrchni cast nechate nesesitou, na predni cast prijdou prisit prsni kosicky, zadni cast se olemuje

    4/ upravu rukavu do pozadovanyho tvaru znazornuje dobre tahle fotka


    5/ na tyhle je dobre znazorneny, jakym zpusobem narasit rukav do tvaru "podprsenky"

    jakmile se dostanete do tretiho bodu, podprsenku pristehujete tak, aby se uprostred kosicky prekrejvaly (neni nutny, zalezi na velikosti prsou a jak moc je chcete ukazovat)

    po nasiti kosicku prijdou olemovat zada plus bocni cast kosicku, viz manual na vyrobu tilka

    ja jsem nakonec usoudila, ze mi takhle svetla barva neslusi a saty rozbourala cernym prsnim dilem




    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    dneska (vlastne vcera) na letny mely satky fakt uspech ... zraseni dole pomohlo, jsou ted epesni :o)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: no tyyjo!.)) chci foto, fakt to vypadalo zajimave) no me ceka este to druhy tricko, asi... casem) prosimte kde shanis ten uplet na lemovani?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: rss, rss! s lenkou jsme dosivaly do pul desaty .-]

    (a ja musela hned v nedeli sednout za stroj a usit si motorkarsky, pac mi bylo lito, ze zadny nemam)


    KAREN
    KAREN --- ---
    jeste jednou diky za (krapet akcelerovanej) workshop!.))
    ve vlaku sem zacistila snurky a vzala si to hned na ten openairek, sou fakt povedeny a siiilene pohodlny, stravila sem v nich nedeli a pondeli [i kdyz bych jim mozna este nejak vic zrasila tu prsni cast, prijde mi takova vetsi, ale mozna je to tim, ze mivam takovy vypasovany tilka] - foto dodam kdyztak pozdeji)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: jasna vec) ja tu od zitrka do nedele nebo pondeli nebudu, tak se kdyztak ozvu pak v pristim tydnu)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DANII_DP: .-DD
    muzes se pridat a usit si penezenku (konecne podle sejch predstav, ehm)

    KAREN: super, pocitam ted s tebou a (M4D)lenkou, detaily nejspis posta
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: i'm in!) dej pak prosim vedet podrobnosti, v kolik, kde a tak)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    naka babska jizda koukam :)))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ok, v tom pripade pocitam s 20.8.2010 !
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    SARKALINA: to zas radsi odjedu nekam na celej vikend .. :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    M4DLENKA: no aspon se pobavime;))
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    KAREN: napodobne :o)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: jj, jak sem vysoka, tak by ty xl byly stejne risk... zuzit to mozna bude potreba, no nazdar, sem na sebe se svejma levejma rukama zvedava))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: jj, uplne nejvetsi moznou velikost..v pripade potreby zuzime, xl by nemusely bejt dostatecne dlouhy
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FLAIRE: anebo muzes dorazit sama ted o vikendu
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    ja muzu akorat tenhle vikend a pak jsem az do konce zari mrtvej brouk .. takze jedte beze me a ja se prihlasim treba na 2. kolo :)
    /nebo kdyz nafotite poradnej postup, tak to trebas zvladnu i bez 2. kola :))
    KAREN
    KAREN --- ---
    tak mam v ruce tricka. Sarko, fakt jsi mela od DBH xxl?)) prijdou mi nejak siroky... jaks to s nima vykouzlila tyyjo?) zas xl by byly mozna moc kratky, no kdo vi... tak sem zvedava a uz se tesim)
    KAREN
    KAREN --- ---
    M4DLENKA: ja sem rozhodne pro!) pokud se to nezadari nekdy v tom tejdnu jinej vsedni den...
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    tak a jeste jednou... nejlepsi asi vypada patek 20... co vy na to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam