• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    neco z jinyho soudku, prevlikala jsem o vikendu okenni vyzdobu ze zimni na jarni



    a zacinam se tesit na velikonocni vyzdobu .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jo a v roudnici maji vyprodej latek 50,-/m, takze si dovedete predstavit, jak moje navsteva v mistnim kramku skoncila .-)
    pokud byste nekdo neco shanel, muzete me zaukolovat. maji tam mj. moc peknej tyl, v cernem a cervenem provedeni.

    ja jsem poridila kremovej manzestr (tuhle sezonu je ho malo na svahu, takze to byla nutnost) s nepravidelnejma prouzkama a neco prusvitnyho cernyho (klouze se to jako prase a nemuzu si vzpomenout na nazev).
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Pripravy na tattoo jam vrcholej .-)







    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NESKY: strihy si delam sama, zrovna ted jsem stala pred ukolem usit si nejakej overal na ples, ale nastesti na nej jit nemusim a budu se radsi venovat danim .-]
    jj, pro zacatek muzes zacit paranim veci (ktery ti dobre sedely, ale ktery uz nenosis a nebudes litovat jejich destrukce), abys videla, jak je to plus minus zkonstruovany...casem se posunes na uroven, kdy si zacnes strihy delat sama obkreslovanim / rysovanim...no a pak na profi uroven, kdy budes rysovat primo na latku, a to bez predchoziho strihu .-]
    NESKY
    NESKY --- ---
    sarko jeste věcná, ty střihy si děláš sama nebo to máš třeba z Burdy, ta bunda a mikci jsou skvěly, podobnou bundu má kolegyne z jednoho obchůdku na narodce (taky samej origos) a zajma me jak si udělala ten strih..me napada akorat jak to udelat, proste rozebrat nakej strih doma, ani ne rozparat ale nejak prekreslit a se spendlit atd
    proste zatim presivam obleceni, ale na samotnej komplet hadrik jeste nemam odvahu
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    fyi, za uterky chteji 650,-/2ks

    JANICA: podivam se ti, jeste jsem se tam nedostala
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: Děkuji moc, nejsem prazska, takze pokud se tam vydam, bylo by super jit na jistotu! :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JANICA: mrknu se ti v designoru, ja jsem ji kupovala v AKITu v Thamovce
    JANICA
    JANICA --- ---
    SARKALINA: Kde se daji ty latky poridit prosim? Nejak se mi nepodarilo nic poradneho vygooglit...Je to uplna nadhera, skoda ze se nic takoveho neda poridit v beznem obchode....
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SARKALINA: takze pokud byste se chtel nekdo pridat....
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: ja se v pondeli chystam do celnice pro uterky s brizkama, prisel mi letak s 25% slevou na zastery, chnapky a uterky .-]
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: joo to uz je jina liga, moc hezky veci))) ja mam od nich tak akorat uterky s veverkama... darovany))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NESKY: nadherny latky dela marimekko


    mam od nich v metrazi pandu se zebrou a fakt je to kvalitni matros
    NESKY
    NESKY --- ---
    jo to je presne ono, ja myslela ze si sila cely, prave umeni sehnat latku s peknym vzorem, no jasne v Ikee by se dalo, bo v designovych kramech ale tam si clovek musi trosku vic priplatit
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NESKY: tohle?

    to je kupovany od matejovskyho a delala jsem na nem jen velikostni upravy...
    KAREN
    KAREN --- ---
    NESKY: co ikea?;) je jasny, ze to maj vsichni... ale sem tam se u nich najdou pekny vzory)
    NESKY
    NESKY --- ---
    SARKALINA: tak sici stroj uz jsem koupila, mam stroj znacky Lada, tak uvidime jak poslouzi a jasne to povleceni je paradni, myslela jsem to tyrkysove? ale tohle taky super, jen natrefit na pěknou látku
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NESKY: tak mam huskystar 224, kdyby te zajimalo neco ohledne tohohle stroje, rada vypomuzu

    DANII_DP: myslim, ale ty si ted stejne valis sunky v silvrette .-]

    NESKY: myslis tohle?

    to jsem tenkrat kupovala u mraze, ale uz je to par let no..
    NESKY
    NESKY --- ---
    Sarko mam jeste jeden dotaz, jak jsi sem tenkrát házela to super povlecení který sis šila, kde se daj koupit takový super látky, já toho už prolezla dost i na netu a zatim na nic podobnýho nenarazila. Díkys
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam