• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZOOEY: tyjo, ja moc nevim co si pod tim netopyrem predstavit, nejakou ukazku pls .-] jinak mamca je smrncovni, postavove mensi, trosku brisko a velky prsa, nevyraznej pas, hubeny nohy .-] zkusim najit nejakou fotku

    ad triko, neni problem, ale musime sehnat latku. tuhle cernou pevnou trickovinu uz jsem dodelala do posledniho centimetru ctverecniho..plus teda upozornuju, ze nemam overlock (cimz se snazim naznacit, ze to zpracovani nebude uplne enonuno .-) a jeste jedna vec, ja mam treba do vrchniho dilu vsitej bezesvej pruh latky (mozna se to prodava pod nazvem podprsenka), pac se do toho podprsenka s raminkama nosit spis neda..takze to se pak budeme muset domluvit konkretnejs na tvejch predstavach a moznosti realizace .-]

    ZEGA: dik! mam z nej taky radost, nejak me prestavaj bavit s potiskama, kterejch mam plnou skrin .-[
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    SARKALINA: ty jo, to je fakt skvely!
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARKALINA: a jakej typ postavy ma mama? mne by se z toho libil jednoduchej 'netopyr' treba s lodickovym/ovalnym vystrihem, dovedu si to predstavit na padesatilety zene .-) ale uz ne na kazdy postave, resp. ne kazdy by se v tom strihu citil dobre.

    zavinovaci je komplikovanejsi forma a ty mas zajimavej vzor, kterej by mohl hezky vyniknout na necem, co poskytne tu 'plochu' k vyniknuti, zaroven ale nema uplne banalni strih. ale libil by se mi i jednoduchej bez zapinani, hodinkovej rukav

    SARKALINA: jeste foto pls! (neusila bys tohle? marne shanim cokoli s ctverco-vystrihem, kratkej rukav (delsi nez mas ty, teda), nebo 3/4 nebo tak... .-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jo a potrebovala bych od vas radu..
    podarilo se mi sehnat pro mamcu tenhle uplet a predstavovala bych si z nej nejakej zajimavej svetrik....nekdo nejakej napad? upozornuju, ze ho bude nosit padesatileta zena, takze zadny divociny .-]



    neco zavinovaciho mozna?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    po delsi dobe neco slusnackyho na sebe

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SARKALINA: tak jo, hlasim ze naprosta pecka. davali jsme dneska celej den na klinovci lesik a neprijela jsem poprvy za 8 let na chalupu promocena .-]. kombinezo_trik vsem vrele doporucuju.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak a ted se priznejte, s kym jsem se vcera videla na cinematic orchestra .-]
    STHENO
    STHENO --- ---
    SARKALINA: paradna vychytavka!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LUMP: ne, vubec neva, nemam ho zamerne po celym obvodu a vzhledem k tomu, ze stejne do kalhot clovek nosi spodky, tak ty zoubky nejsou vubec cejtit...a ad zapinani, fakt jednoduchy. mam na bunde odepinaci snowcatcher, takze ho muzu bud odepnout vc. kalhot, nebo pouze kalhoty...lec lezu do toho jako do kombinezy. jak to bude fungovat v minus triceti a zapraseny od snehu, to ti reknu az se z nejakejch hor vratim .-]
    LUMP
    LUMP --- ---
    SARKALINA: zajimavy, bych taky ocenila...a zapina se ti to dobre?.... a kdyz to nemas zrovna zapnuty nevadi ti u kalhot ten zip?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    musim se pochlubit jak jsem desne prakticka .-DDD

    asi neumim sikovne padat nebo jezdim v neuveritelne prasicim snehu, pac ho mam pokazdy v gatich skoro az u kolen. desitku do kombinezy se mi investovat vazne nechce, takze jsem rozparala kalhoty i bundu a vsila do nich zip:

    +

    tak a ted prasane poď .-DDD

    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    SARKALINA: stridani strazi ;D
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: chapu - ja to uz taky absolvovala)))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: jdu si najit co ze je ten hipster at ti muzu odpovedet
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: normalka hipsterskej nee))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    bracha dostal k vanocum mikcu, teplej look prej .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Hodim to i sem, pokud by nekoho z Vas tahle tematika nahodou zajimala .-]

    POZVÁNKA NA PROMÍTAČKU GRÓNSKA, vol.II
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BOO: diky za prani, pomuzes mi s dortem? .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    HIPSY: vid! babicka pletarka na nem mohla oci nechat. a nejlepsi na tom je, ze se jedna o 100% akryl a tudiz se ani nehne.
    DANII_DP: stydim se
    HIPSY
    HIPSY --- ---
    SARKALINA: bozi ! nikdy by me nenapadlo ze se da doma usit takovej krasnej svetr..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam