• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    TABO
    TABO --- ---
    SARKALINA: Děkuju!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TABO: jasne, APED na zizkove. jeste nedavno ji tam meli..
    TABO
    TABO --- ---
    Ahoj, měla bych otázku.
    Minulý rok tu proběhl obrázek kabátku z pletené látky se soby a odkazem na obchod, kde se ta látka dala koupit.
    Zapomněla jsem, co to bylo za obchod. Neporadila bys mi prosím? :)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    SARKALINA: haaaallelluyaaah!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NICTUKU: pridal si (!!!) a pak neco prohodil o tlustohrichu, znas ho.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    SARKALINA: a trpel jeho obvyklym zpusobem? Jeho legendarni hlaska:"No, jeste by tam neco veslo!" vzdycky zapusobi a skoro vsichni u stolu mu nabizi svou porci. :D
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NICTUKU: kadlykovi uz ze zasady nic nesiju, je to nevdecnik .-]]]
    ale nedavno jsem mu pripravila veganskou veceri, tak jsme na tebe dost vzpominali..
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    SARKALINA: pekny. Mas to krasne ucelny v ty jednoduchosti. "Neokouka" se to.
    BTW: myslim, ze KadlYk by si zaslouzil dupacky s ksiltikem a kralicima ouskama, zipem do kruhu na tlustobrich a kapsou na lahvone. Vse ve svetle - khaki. Jen zip a ksilt fosforeskujici ruzova! Abys ho v noci nasla!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    nemam cas na siti, tak jsem vam alespon nacvakala par zakouti v byte

    kuchyne




    obyvak




    loznice


    SAQVANA
    SAQVANA --- ---
    SARKALINA: ano, ano, moc bych o něj stála :)
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    ze se vam do toho micham - stejnej top/tricko/whateva jsem si sila tak pred mesicem - jsou to dva obdelniky sesity s dirou pro hlavu a pro ruce.. strih byl v burde 7/2012 .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: pokud jsou, tak o nich nevim .-] snad jen - dej si pozor na vyber latky, z pevnejsich/silnejsich materialu by ti vzniknul neforemnej pytel
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: ok
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TABO: hotovo (ale nejak za ty tri roky vymizely obrazky?)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: na internetu jsem nic nenasla, ale mamca si jedny takovy sila cca pred 20 lety, mozna proto .. co si pamatuju, tak vyroba byla fakt jednoducha, v podstate se sesily dva a dva satky k sobe, cimz ti vznikly dva obdelniky, predni a zadni dil. ty se daly na sebe, sesily se na bocich a nechaly se nesesity na miste rukavu. pak se jeste sesily na dvou mistech na vrchni casti - ramena), s prustrihem na hlavu (prustrih neni potreba, satky nechas v miste hlavy nesesity).

    obdobnym zpusobem jsem sila kosili pro kena, a to dokonce z jednoho dlouhyho obdelniku, kterej se prehnul pricne v puli, kde jsem udelala prustrih na hlavu. sesily se strany (s volnym pruvlekem na ruce) a bylo .-]

    zkusim ti to nakreslit / ukazat na malym kusu latky, ale nevim teda jak budu stihat. pokusim se driv, nez dorazi do au leto.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: hm, z US ip mi to funguje. mozny to je, pokud treba konkretne tenhle vyrobek do CR neposilaj, tak ho muzou chtit blokovat.
    jj, na tom by nemelo bejt nic slozityho, pripomina mi to saty z ctvercovejch satku..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SAQVANA: manual? mam na ne takovej laickej strih, pokud bys chtela..?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: nevyprodaly ti je?
    The requested URL /product_images/ILMH1068BLKWH-MILKANDHONEY-1.JPG was not found on this server.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEOW: OOPS, Looks like we have encountered an error. Please click the "Continue Shopping" button on the right of screen to take you back to your last viewed page. If you continue to experience an error please call our Customer Service number +33(0)558730059 (Europe only) or +44(0)2074166163 (UK only). Thanks for your patience.

    linkni obrazek .-]
    SAQVANA
    SAQVANA --- ---
    lustr parádní a manuál na ty černý kalhoty by nebyl? Uf... Dokonalost!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam