• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TEKKANNE: tak to tě bohužel zklamu, bubliny už jsou prodaný a metráž už se nedá sehnat .-/ co je mi známo, tak v jiný barvě se na trhu neobjevila...
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ahoj, zjistila jsem, že bych si asi od tebe potřebovala pořídit/nechat ušít bublinu :-) jen si nejsem jistá tou šedou (obecně šedou moc nenosím...)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MEESHA: ok, domluvime se v poste
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    SARKALINA: ja bych taky poridila :) v Esku panskem? ,))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SARKALINA: ok .]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RODWY: zjistim, kolik to ma mikrometru, jestli je to superfine, tak je to hodne dobra cena
    STARDAY: domluvime se na horach
    M4DLENKA: no vida, program jasnej .=))
    RODWY
    RODWY --- ---
    SARKALINA:
    přírodní merino látka
    http://www.cesance-vlna.cz/cz-kategorie_384763-0-latky-z-vlny.html
    ja bych rad trenyrky.)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    SARKALINA: Ja bych taky brala, kdyby byly na prodej. I mimini :) a v icebreakeru se mi diry delaj taky, to lehkogramazni uz uplne odeslo do pryc
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    SARKALINA: si pis, osahavacka bude ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    M4DLENKA: holcici jsem testovala mesic na Galapa, ale nemam lepsi fotku nez tuhle pod bublinama .-] beru na Kau, takze muzete osahavat



    DRAGON: ze by konecne uz taky neco na tebe? vezu na Kau tenhle panskej vzorek, muzes vyzkouset, jsi kdyztak v poradi za Mirou .-]

    PHRASE: nemela jsem to puvodne v planu, protoze je ta metraz draha a nemyslela jsem si, ze by to nekdo externi dokazal ocenit...ale damsky s dlouhym by vyslo na cca 1000-1200, coz je porad lepsi nez icebreaker ( a merino kvalitnejsi, na icebreakerovi mame po par nosenich pokazdy diry, tohle drzi a je na tele prijemnejsi .-]) takze ano, muzeme se nejak domluvit (ale az po novem roce) - v tomhle supermekkym provedeni tu mam cernou a bilou, v hrubejsi verzi ve stylu icebreaker mam sedou co je na panskym triku na rukavech
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    SARKALINA: to asi potrebuju, doufam v holcici verzi. no a nebo proberem v K.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    SARKALINA: bude na prodej?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SARKALINA: ju, ja chci taky ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tak tedy jeste jeden repast z FB

    ~~ merino ~~

    milujeme hory, jsou pro nás druhým domovem.
    hory nás naučily milovat kvalitní materiály, protože bez nich v kopcích umrznete. hory nás naučily milovat merino.

    sehnat u nás pěkný univerzální triko z merina bez nesmyslnejch log a nápisů je buď prakticky nemožný, anebo neskutečně drahý. a tak vzniknul v mojí šicí dílně první pánskej model. triko s dlouhým rukávem z nejvíc nejjemnějšího merina, který se dá na světě sehnat, a který splňuje nejpřísnější ekologickej standart bluesign®.

    materiál jsem testovala měsíc na sobě a je tepelně i na omak neskutečně komfortní. tak moc komfortní, že ho nechceš sundat.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JANICZKA: dekuju! ja to myslela spis tak..jestli vam nevadi koukat na to dvakrat, nejdriv na FB a pak tady...
    JANICZKA
    JANICZKA --- ---
    baví! všechno je to přenádherný :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    holka-kluk-holka..aby to holkam nebylo lito



    bubliny postopadesaty a asi snad uz i naposled


    kohout tepla verze



    nacelo na cele, panely na tele



    a vubec...bavi vas to tu jeste? porad samy duplicity...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ~~ schovej čelo ~~

    nejsme fabrika, jsme rodina. k nakrkům jsme začali motat i nadčasový čelenky do města. nejdřív bylo klubíčko, z něj jsme umotali šňůrku a v poslední fázi čelenku. je to zdlouhavej výrobní proces, do kterýho se zapojí celá rodina, ale výsledkem je teplo, minimálno, příjemno, krásno a nekonečno. cena čelenky je 400,- a pár objednávek do vánoc ještě zvládnem.

    PHRASE
    PHRASE --- ---
    SARKALINA:
    SARKALINA: to je úplně škoda rozbalovat :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    darkovy baleni

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam