• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _KROKOUSH_BLG_První pohled, davate na prvni pohled? kuk a di nekam nebo kuk a jeste nechod pod si pokecat ?nase zla ja
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: myšleno na slečnu..
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: jak tak to tu ctu nejsi zas trochu vic mimo? :D
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: víš já to mám tak:

    KDO CHCE HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE HLEDÁ DŮVODY. A v dnešní přetechnizovné době.. obzvlášť.
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: medvěda neznám, každopádně možná stačilo o tu fotku požádat.. v rámci rovnoprávnosti.
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: takže "vytoužená představa" zas až taková blbost není.. :)
    ARIA
    ARIA --- ---
    EMPIRICUS: někdo tomu říká třeba očekávání, představy, ale i předsudky.. je jedno jak si to nazveš.. prostě si pod tím představ to co tím rozumíš ty. :)
    ARIA
    ARIA --- ---
    Podle mě..
    Pravdou je a zůstává, že i když strávím na linku s někým dny, týdny, měsíce a předám si i kvanta informací.. nic to nemění na tom, že pak stačí pár minut a buď mě neverbální komunikace osloví či nikoli.

    Přeci napsat, opsat či připravit si může člověk cokoli (né nadarmo jsou slova ať již psaná či vyslovená formou nejlživější komunikace) a pak stačí třeba jen kratičký telefonát a jsou to neskutečné rozdíly..
    I z intonace, používání slov, vázání a plynulosti lze zjistit nesrovnatelně více informací než pouhým psaním..

    Navíc (zajímá mě psycho) vím, že čím déle s někým jen viruálně komunikujeme, tím více si snad :) "každičký" človíček ať již vědomě či nikoliv, utváří vnitřní vytouženou představu .. a do té se mu bohužel (téměř) "nikdy, nikdo" vejít nemůže.

    Což znamená, že i když by normálně při setkání měl ten dotyčný šanci.., touto protahovanou virtuální komunikací si (alespoň u mě:) šanci rapidně ubírá..
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    KAKAMILA79: realnej prvni dojem imho udela hodne, a je jedno jestli se s t im clovekem bavis hodiny na netu ale nikdy jste se nevideli... Protoze az se potkate bude to uplne stejny jako u cizich lidi, virtualni realita te nezbavi predsudku a zabran... Jasne vlastne se treba znate, vis co ma rad, co posloucha apod. ale az se s nim setkas tyhle veci zacnete resit znova a i kdyby te svymi vtipnymi komentari sebevic bavil, tak az ho poznas (uvidis) udelas si dojem uplne novej...
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: Ne, to neříkám. Jen si to každý přebere po svém a to je taky fan pohled ;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    ROSEE: myslis ze bych tedy mel zmenit zahlavi yo?
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: Myslím, že spoustu lidí napadne v souvislosti " na první pohled" láska ;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: v pohode, ale pride mi ze to sem skoro nepatri, ale bavte se o cem chcete;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    napriklad ja lasku na prvni pohled jeste nezazil, spis az po chvili poznavani toho cloveka, a ty si s tou laskou nedas rict co EMPIRICUS:D
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    EMPIRICUS: mnoo nevim treba existuje ale jaky je procento ze to vyjde? :D ale je pravda ze to je pak spis nahoda , nebo takova ta prvni sympatie ...ale pryc od lasky!! :D ad nejsme oT hehe, co nejaky napady na anketu ma nekdo?
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    KAKAMILA79: ty si zaslouzis jit snad na nastenku :) konkretne tahle veta ......proto mám ráda povídání na netu, kde nevím s kým mluvím a poznávám rovnou jeho duši a nitro a s takovým když se pak sejdu na čaj nebo kávu, pak už neřeším nějaký první pohled...
    KAKAMILA79
    KAKAMILA79 --- ---
    Je to o sympatiích o charismatu, o očích člověka, o úsměvu.....asi mě musí člověk něčím zaujmout, abych měla zájem a chuť povídat....proto mám ráda povídání na netu, kde nevím s kým mluvím a poznávám rovnou jeho duši a nitro a s takovým když se pak sejdu na čaj nebo kávu, pak už neřeším nějaký první pohled...
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: Pak si pískejme ;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    ROSEE: tak nijak bych rekl ze na tom netratim, tedy zatim :)
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: No, když si svou povrchnost uvědomuješ, ale nijak na tom netratíš, pak bych řešení ani nehledala a v klidu se s tím smířila ;)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    ROSEE: mnoooo ani neivm prave, moc s tim nic udelat nejde, treba snad jen se s tim smirit :) tebe neco napadA?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam