• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _KROKOUSH_BLG_První pohled, davate na prvni pohled? kuk a di nekam nebo kuk a jeste nechod pod si pokecat ?nase zla ja
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    PODFUCK: o.k. tim lépe:)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    ASTRING : nebojim se :-)
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    PODFUCK: hmm....něco snesu neboj:))
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    ASTRING: by jsi se cervenala.
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    PODFUCK: :DDD a pročpak to děláš???
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    ASTRING : te zkousim :-)
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    právě proto jsou tak úžasný dějou se jen párkrát za život .)
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    PODFUCK: denně??? tohle není přeci masová záležitost:))
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    ASTRING: kolik takovych pohledu denne zazivas?
    PALACH
    PALACH --- ---
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    první pohled je užasnej ten okamžik před tim než promluvite je to malá chvilka kdy si stihnete partnera prohlednout a v duchu si řict jo to je on a nebo hmm tak to neni on:-)) miluju prvni pohledy:-)
    PALACH
    PALACH --- ---
    já jsem rád že jsem po svém prvním vztahu zjistil že nejsem jen na ženský vzhled, což mě hodně samotného potěšilo, že dokážu milovat i "škaredku", protože uvnitř to je žena krásná!!!
    jinak náš první pohled byl skoro polibek, jelikož sme se poznali přes net :)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    tak myslim ze jsem se celkem naucil ovladat asi jen pretvarovat, ale prijde mi ze jsem i o hooodne dost tolerantnejsi pri prvnim pohledu,. jsem na sebe hrdej. haha , nebylo to jednoduchy ale mam ze sebe takovej pocit:)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    PIXIIS: jelikoz sem to psal tak to cist ani nemusim;) a stejne nedoslo, hold mozna je mozna hehehe
    PIXIIS
    PIXIIS --- ---
    _KROKOUSH_BLG_: tak si precti ten text nahore..to prvni pohled....pak ti to mozna dojde :)
    _KROKOUSH_BLG_
    _KROKOUSH_BLG_ --- ---
    PIXIIS: tak to jsem nepochopil ;)
    PIXIIS
    PIXIIS --- ---
    skoda, rada bych se vam koukla do oci at vidite ze nejsem zla a at nikam nechodite :-)
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WENOR: no to ne:-), ale fakt když máš něco naučený, a není to přirozený, tak se to pozná - a něco hned - čili na první pohled... ale lidi chtěj bejt klamaný, je to jednodušší - nakonec maj lehčí život :-)
    WENOR
    WENOR --- ---
    IDUNN:
    mno, pak jsi asi genialni... :o)) setkal jsem se lidmi, kteri meli tak zmaklou rec tela, gesta apod., ze nebyla jina sance nez si je zamilovat ;o))
    IDUNN
    IDUNN --- ---
    WENOR: poznám to u každýho - nechci se chlubit, ale je to tak - ono byla by ostuda, kdybych to nepoznala- jsou věci, co nikdo neuhlídá a ty jsou vodítkem - žádný zázrak, ale protě dívat se a vidět :-) - jenže člověk někdy nechce vidět
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam