• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MRANDOMIZACE aneb v co věříme - only random, shuffle, seldom příspěvky
    Princip náhody jako víra? My tak žijeme ze dne na den, prostě RANDOM. Něco, co není každý den je seldom, zažíváme věci taky shuffle, ale to jen ojediněle. Nechť nás randomizér provází.


    Nakladatelství

    rozbalit záhlaví
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SODOMITA: já takhle potkal kovovo-skleněnou autobusovou zastávku s takovou tou obloukovitou plastovou střechou uprostřed města krásně ladně položenou na bok - prostě se během brutální větrné smrště jeden pár kovových nohou normálně utrhl a druhý ohnul do pravého úhlu, vypadalo to snad ještě líp než tohle, ale vyfotit jsem to nestihl, než jsem okolo šel s přístrojem, tak jí odklidili :-/ .
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    jdu si jako kazdej den na podvecerni okruh sidlakama a u globusu potkam tenhle random.. tak se priznejte vy sracky :D http://img220.imageshack.us/img220/2373/dsc00724w.jpg
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    JACQUES157: Máš u mě kvalitní! Nice one
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    nevim jestli je to dostatečně ortodoxně random link na tohle auditko, ale delete se dá použít vždycky. http://explainthisimage.com/
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    VLASAY: random co se mi stal o jarnakach: jsem s pritelkyni na horach, a nejak nas to tam nudilo, tak jsme si rekli, ze prijedeme domu driv(to bylo v sobotu, meli jsme se vracet v pondeli). Tak ok, v sobotu vecer jedem domu, prijedeme v noci, vsechno ok, ,,spat'' jsme sli asi teprve ve tri a v nedeli rano asi v 9 mi zvoni telefon, vola mi nejakej random typek, ze nasel muj inzerat, ze sellim motorku(random jako svine, ten inzerat je tam od podImu a za celou dobu mi volal jen 1 chlapek, ten ji pak stejne nechtel.) tak rikam ok, a on kdy se na ni muze prijet podivat. Tak jsme se domluvili na oppoledne, on se na ni koukl a za 3 hodiny mi volal, ze pro ni jede. A tak jsem prodal motorku. Kdybych na tech horach zustal dyl, kdo vi, jak by to bylo...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SIDDER: já už předtim :D
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    VLASAY: Krutost, dobrej randooom:)

    btw: zarovnal někdo na střed ten obrázek v záhlaví nebo to taky proběhlo random?
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    Tak dneska dobře random. Celej den. Ale co se stalo na Chodově, to bylo šílený. Sehnil sem si s Tomášem /spolužák, na CTM má vždycky foťák/ a hrajeme TTR2, když tam přišel nějakej naspeedlej týpek s cikánem za sebou. "Tak co vy kundy? Znáte Lucku Novákovou?", celkem férově to na nás vybalil. Po pár WTF sme se dozvěděli že chodil s Luckou Novákovou /kdo je kurva Lucka Nováková?/ a že mu jí přebral nějakej bastard co si řiká Kona a ten naspeedlej týpek s cikánem za sebou ho chtěj zmlátit, tak se ptali kde sou. Během vysvětlování že absolutně nevim co to tam kecá a ž emu asi nepomůžu tam přiběhli 4 další týpci. Na mě /!!!/ tam začal chrlit něco jako že sem diskant a že diskanty nemá rád.. Pak všichni strašně rychle zmizeli, běželi kamsi do pekel, vrátili se chodbou co vede na hajzly, řekli čůs a zmizeli nadobro.

    Prostě vlastně vůbec nevim co se stalo. Ale kdyby náhodou někdo znal Lucku nebo Konu, dejte vědětr.
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    SODOMITA: Moje rec :-)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    koukám že nově zavedený režim nese ovoce :P
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    J4C0B1M: lol, taky ho pozdravuj, dobře random. Řekni, že se mu co nejdřív ozvu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Tak 1. random udalost, zasivame se dole v Kelly a najednou se naky typci zacnou bavit o autech a najedou...no...toho Galaxyho ma ten...Standa Yun, ja hned wtf vy ho znate? Oni jasne bla bla a mam te pozdravovat od Marka ze Slovenska a mas se stavit na preziracky v McDonaldu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Všechno promazáno, od teďka OT = mazí + klidně RO
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    [ Podnikatelská Akademie, spol. s.r.o. ]


    od teď budeme ty naše píčoviny řešit tady
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    NYX:diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam