• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MRANDOMIZACE aneb v co věříme - only random, shuffle, seldom příspěvky
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SODOMITA: já takhle potkal kovovo-skleněnou autobusovou zastávku s takovou tou obloukovitou plastovou střechou uprostřed města krásně ladně položenou na bok - prostě se během brutální větrné smrště jeden pár kovových nohou normálně utrhl a druhý ohnul do pravého úhlu, vypadalo to snad ještě líp než tohle, ale vyfotit jsem to nestihl, než jsem okolo šel s přístrojem, tak jí odklidili :-/ .
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    jdu si jako kazdej den na podvecerni okruh sidlakama a u globusu potkam tenhle random.. tak se priznejte vy sracky :D http://img220.imageshack.us/img220/2373/dsc00724w.jpg
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    JACQUES157: Máš u mě kvalitní! Nice one
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    nevim jestli je to dostatečně ortodoxně random link na tohle auditko, ale delete se dá použít vždycky. http://explainthisimage.com/
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    VLASAY: random co se mi stal o jarnakach: jsem s pritelkyni na horach, a nejak nas to tam nudilo, tak jsme si rekli, ze prijedeme domu driv(to bylo v sobotu, meli jsme se vracet v pondeli). Tak ok, v sobotu vecer jedem domu, prijedeme v noci, vsechno ok, ,,spat'' jsme sli asi teprve ve tri a v nedeli rano asi v 9 mi zvoni telefon, vola mi nejakej random typek, ze nasel muj inzerat, ze sellim motorku(random jako svine, ten inzerat je tam od podImu a za celou dobu mi volal jen 1 chlapek, ten ji pak stejne nechtel.) tak rikam ok, a on kdy se na ni muze prijet podivat. Tak jsme se domluvili na oppoledne, on se na ni koukl a za 3 hodiny mi volal, ze pro ni jede. A tak jsem prodal motorku. Kdybych na tech horach zustal dyl, kdo vi, jak by to bylo...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SIDDER: já už předtim :D
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    VLASAY: Krutost, dobrej randooom:)

    btw: zarovnal někdo na střed ten obrázek v záhlaví nebo to taky proběhlo random?
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    Tak dneska dobře random. Celej den. Ale co se stalo na Chodově, to bylo šílený. Sehnil sem si s Tomášem /spolužák, na CTM má vždycky foťák/ a hrajeme TTR2, když tam přišel nějakej naspeedlej týpek s cikánem za sebou. "Tak co vy kundy? Znáte Lucku Novákovou?", celkem férově to na nás vybalil. Po pár WTF sme se dozvěděli že chodil s Luckou Novákovou /kdo je kurva Lucka Nováková?/ a že mu jí přebral nějakej bastard co si řiká Kona a ten naspeedlej týpek s cikánem za sebou ho chtěj zmlátit, tak se ptali kde sou. Během vysvětlování že absolutně nevim co to tam kecá a ž emu asi nepomůžu tam přiběhli 4 další týpci. Na mě /!!!/ tam začal chrlit něco jako že sem diskant a že diskanty nemá rád.. Pak všichni strašně rychle zmizeli, běželi kamsi do pekel, vrátili se chodbou co vede na hajzly, řekli čůs a zmizeli nadobro.

    Prostě vlastně vůbec nevim co se stalo. Ale kdyby náhodou někdo znal Lucku nebo Konu, dejte vědětr.
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    SODOMITA: Moje rec :-)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    koukám že nově zavedený režim nese ovoce :P
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    J4C0B1M: lol, taky ho pozdravuj, dobře random. Řekni, že se mu co nejdřív ozvu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Tak 1. random udalost, zasivame se dole v Kelly a najednou se naky typci zacnou bavit o autech a najedou...no...toho Galaxyho ma ten...Standa Yun, ja hned wtf vy ho znate? Oni jasne bla bla a mam te pozdravovat od Marka ze Slovenska a mas se stavit na preziracky v McDonaldu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Všechno promazáno, od teďka OT = mazí + klidně RO
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---

    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    [ Podnikatelská Akademie, spol. s.r.o. ]


    od teď budeme ty naše píčoviny řešit tady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam