• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    LUKAS87: to sou asociace ;) je za 550 velikosti zjistim ziitra

    ANTIHERO: a jakej byl ten druhej??

    BOO: ty si nejaka zapisniko chtiva :) zitra nahodim co mame
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    TWILIGHTZONE: jj presne ten hruskovej :) ja bych to prubla, treba to ma podprahove vlivy... i kdyz v tom pripade nechci vedet, jak na me zapusobi ten druhy, mam psat diplomku sakra! :))
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    TWILIGHTZONE: oujé, na kolik by přišlo to s motivem od pinkfloydů - dark side of the moon a jakou má velikost? (to úplně nahoře nalevo)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    ANTIHERO: joo myslis, ten jak sem rikala, ze je dobry na recepty?? to je dobrej napad bych mohla venovat pritelovi, treba by zacal varit :DD
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    me nejviiic kozicka, ma rohy az na zada, ale neni mi Sko :((( buuu
    ARK3R
    ARK3R --- ---
    ty damske se mi libi :)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Tak sem dovytridila objednavky a zbylo tu par kousku, ktere ovsem mizi rychlosti sveta :)) hazim par ukazek, rezervace mozne ;))

    Panske:






    Damske:




    LULU
    LULU --- ---
    TWILIGHTZONE: takze mame nerovnomerne nabihat? probehla tam nejaka bukace nebo kdo driv prijde ten driv mele? :-)
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    jsem u sympaticke slecny T. kupovala asi pred 14 dnama dva tarakan zapisniky, bylo hnusne a ja litovala, ze nemam vic kacek...tak jsem jenom chtela vyridit pochvalnou reakci pac jeden byl darek a anglicka spolubydlici z nej je skoro extaticka, asi z nej bude fakt kucharka :)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    TWILIGHTZONE: Uz sem tam dlouho nebyl :-D
    KETA
    KETA --- ---
    TWILIGHTZONE: jupiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :))
    posles mi je teda na dobirku? ozvu se ti do posty...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Jasny pan B. bude jen pro vyvolene ;))

    JINAK VELKY POZOR VSEM DBH JSOU TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    KTAIWANITA: Ahoj, no tak se nam rozrusta skoro takovej "klan" :) Budem delat takovy shledani priznivcu obchudku primo vzdycky tam.
    Takze si uz mela to stesti a poznala primo Pana B.?
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    TWILIGHTZONE: O to byl přímo Pan Basmatee, pan Dobrý den? :)) Tak ho ještě zpětně zdravím a gratuluju k super obchodu a
    HUD1AI2: my jsme se tam dneska potkali, nepromokavá bunda:))
    TWILIGHTZONE: Dík za poštu, super! Napiš mi pak prosím ještě kolik je času -deadline s tiskem?
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    TWILIGHTZONE: konečně, mám u vás 4 trika ...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    HUD1AI2: no basmatee byl velmi smutny, ze nepotkal naseho nejnadsenejsiho zakaznika :)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    BASMATEE: Tak dneska sme se nepotkali :) Ale jeste tam pujdu tenhle tyden pro zasilku tricek, tak se treba potkame. At se tedy pozname :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Jestli si to pamatuju dobre, tak kolem 80.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    tak pokud me zrak nesali dbh je tu

    Informace o zásilce:

    * Zásilka podána dne 25.07.2008.
    * Zásilka dne 26.07.2008 odeslána do České republiky.
    * Zásilka dne 04.08.2008 převzata vyměňovací poštou 22000 - pošta Praha 120.
    * Zásilka v průběhu celního odbavení.

    jestli to tak skutecne je zitra to odbavim a tricka budou v obchode!!! zkusim volat a poreferuji
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    TWILIGHTZONE: Dobra tedy :-D Tve kosti asi skutecne nelzou :-D Tak mi ji prosim schov, tedy pokud je to ta oranzovo-hneda kombinace v Lku. Dekuji zatim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam