• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    KIKAA: neboj od pristiho tydne to tam uz hazime a pak muzes nakupovat o sto sest ;)
    KIKAA
    KIKAA --- ---
    Máte naprosto úchvatný hadříky!!....škoda, že ještě nefunguje e-shop, hned bych si něco koupila..
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Jeste se jukni na znacku Kata. Je to myslim izraelsky a maj takovej osobitej styl. Delaji vybaveni pro reportery do valecnych zon a podle toho to udajne vypada. Ja od nich mam tasku na fotak pres rameno a do bojovy zony bych s tim asi nesel :) Ale udajne je to i odolny proti horku a prachu atd.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    jmenovala se myslim cosmic eye
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    BASMATEE: ja jsem chtel tu na zip,ma oko na leve strane zepredu a rukav ze vzorem-je to ona-ani jsem nebyl rozmyslen jestli cernou ci sedou
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    RANGDROL: Tak nam dorazily ty mikiny z Ontour. Ale jako v predchozi davce to v distribuci popletli a misto sedy verze poslali jinej typ (takovou tu sesivanou s okem). Kazdopadne chces tady zatim schovat tu cernou v M? (elko je dost velky).
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    HUD1AI2: Na Crumpler jsem koukala, přijde mi to dost nuda a messenger taška neni nic pro mě, to už mám a akorát mě z toho věčně bolí záda...

    BASMATEE: Ty jo, na Eastpak jsem si ani nevzpomněla, díky za tip!
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    jj bereme
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    to neva,já beru i tak,,berete zítra ?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Prosim vas pri rozbaleni dodavky moleskinu jsme zjistili, ze serie 2008-2009 je vyprodana, takze mame bohuzel jen klasicky 12mesicni na rok 2009 :((

    taky nam to mohli rict driv dementi, takze se omlouvame
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    HUD1AI2: Byl jsem v Londyne a kamenny obchod Terratag zrusili. Sice dal fungujou na internetu, ale chtel jsem se domluvit primo s nima a taky trochu overit kvalitu. Addict jsme vzali zatim spis na zkousku, ale pocitam s nima pro pristi rok. Jsou sice dost drahy, ale za to kvalitni a rad bych je tady trochu vic zpropagoval. S Terratagem jeste uvidim...no, ale jestli si jich vezmes 20, tak je tady mas do 14 dni i se slevou :-).

    BARA_ONLY_ONE: S tema batohama je dost problem. Zrovna Addict nejaky pekny delaji, ale znad jen 2 modely jako doplnek k hadrum. Crumpler ma super tasky, ale jejich batohy jsou absolutne banalni. Mozna bych doporucil Eastpak, hlavne jejich limitovany serie, ale zase nevim, jestli je v Praze nekdo prodava. Jejich web - www.e-eastpak.com
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    TWILIGHTZONE: Jinak se na vas budu muset uz nekdy prijit podivat. Dlouho dlouho uz sem nebyl. Vcera mi to uniklo, ale snad pristi tyden. Ale stale cekam na ty roboti trika :) I trika s motivem Star Wars od addict by nebyly k zahozeni :) Ale uz sou vyprodany :(
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Nu uprimne receno :) asi bude problem najit neco, co nepotkas v praze vzhledem poctu lidi. Ale treba batohy Crumpler treba moc videt nejsou. Mne osobne se teda vic libi jejich "messenger" tasky.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    TWILIGHTZONE: ok, díky :)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: no my planujeme, ale zalezi na designerich co vymysli....proste batoh v nedohlednu asi
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    TWILIGHTZONE: a já měla zato že to tady sleduju:D budu muset pozorněji číst
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    TWILIGHTZONE: aha:)) a to je jméno ty firmy teda?
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    TWILIGHTZONE: Sakra, ale já bych potřebovala batoh :) Nebo lehčí notebook, aby mě nebolely záda... Takže neplánujete batohy?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    RADKAA: no to jsou ty legendarni diare, notesy, skicare, jak se po nich tu lidi ptaji uz asi mesic :)
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    TWILIGHTZONE: co to jsou prosimtě moleskiny?vubec netušim:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam