• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    POZOR ZPRAVA HLAVNE PRO DAMY!!! DO OBCHODU DORAZILY NAPROSTO SUPER MIKINY A BUNDY ZNACKY RAGWEAR za velmi priznive ceny!!!

    zatim jen demonstracni foto z webu - pres tyden je nafotime a namerime a hodime k nam na :








    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    TWILIGHTZONE: hm, koukala jsem na stranky, uz jsem to poresila jinak, diky
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    ELLINOR: penezenky zrovna ted moc nename :/
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    ahoj, chci se zeptat, nejake pekne penezenky byly by?
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Huraaa! :o)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    A jeste jedna informace, konecne dorazila trika od Design By Humans!
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Jen kratke info - prave k nam dorazily fotoaparaty LOMO. Vice na www.lomography.cz a u twilightzone, ktera je na lomografii rozhodne vetsim odbornikem nez ja :-).
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    BASMATEE:
    mozna pojedu do Prahy ve ctvrtek...zatim nic neschovavejte....risknu to! Desne touzim po tom bilym! Ale diky
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    BLEVAJZZ: Tak to me mrzi, zrovna jsem byl nekde jinde. Pastelky uz asi nebudou (uz je nemaji ani v Concrete Hermit), ale budou novy kusy od IF, takze si snad vyberes.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BASMATEE:tak pozor já se ptal jako:-) ale slečna nevěděla že bylo tak smrsklý:-)

    helí včera jsem utratil hodně peněz.... nechám to po novém roce. včera jsem si udělal radosti dost;-)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    BLEVAJZZ: aha to je nemile asi by si mel chodit s dohledem :) ale dik za pochvalu ;)

    pastelky mame i Mku, mam ti ho skovat? je posledni ;)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    BLEVAJZZ: kdyby ses nebal zeptat, tak zrovna pastelky, ktery visely na stene, byly v emku :-). (byly trochu schliply, takze vypadaly mensi, nez ve skutecnosti jsou). Stav se co nejrychleji, protoze Concrete ermit nam mizi pod rukama.
    GEY_KO: Bohuzel, bila nedorazila. V esku byla jen fialova, ale ta se prodala hned a jeste je tam, mam pocit, takova ta zihana seda (nestihli jsme vsechno nahrat hned na web). Ta je, mam pocit, i v esku. Rozdil mezi M a L neni ale u TT zas az tak zasadni, takze doporucuju vyzkouset. Mame ti neco schovat?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    TWILIGHTZONE: ahoj.. trade show byla super.. tentokrát jsem tam neztratil šálu ale litr:-D ale spíš mi vratili ve flamingoparku špatně na dvoulitr:-)

    chtěl jsem se zeptat tričko s pastelkama... je i ve větším?.. třeba M?
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    neprislo vam nahodou Comrade dámský S bílý? na e-shopu jsem našla jenom černý a fialový v M..díky
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Pozor DBH konecne odeslany do CR
    tady je tracking nubmer na sledovani
    EC653481495US
    http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_pane/sluzbyonline,sledovanibaliku?tntId=EC653481495US
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Tak jsme zavedli vanocni novinku - Darkove poukazky. Pokud by jste chteli nadelit neco vasim blizkym z naseho obchodu a nemuzete se rozhodnout, co nebo nevite jestli by se mu vas vybrany darek libil, tak toto je nejlepsi reseni :))

    Pripadne blizsi informace v poste ;)
    GROSSESOURIS
    GROSSESOURIS --- ---
    BASMATEE: njn, to sem tusila..ale to co mate, taky neni spatny .),
    budete je mit i na tradeshow ne ?
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    GROSSESOURIS: Bohuzel, myslim, ze ho ani nemeli v nabidce.
    GROSSESOURIS
    GROSSESOURIS --- ---
    BASMATEE: hmm par z nich bych brala.)... tenhle obrazek fakt good! http://img219.imageshack.us/my.php?image=up4gm2.png

    a nebyl by ciste nahodou tento strih tricka ?? https://www.upperplaygroundstore.com/image/large/4947.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam