• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    RANGDROL: Ahoj Everything ti muzeme urcite objednat, ale predpokladam dalsi objednavku nejdrive za 2 mesice. Ale kdo vi, IF se prodavaji opravdu dobre a muzeme doobjednavat i o neco driv. Asi te trochu zklamu s Golden Diagramem - emko se prodalo hned 1. den.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    RANGDROL: Mrkni se na stranky, uz tam jsou vc. rozmeru ;))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    hele spodni rada,treti z leva-vim ze je to damsky,ale jak hodne je ten strich damskej?protoze to triko se me libi tak moc,ze bych ho moc chtel;))))
    je to damsky L mensi nez pansky M o moc?

    a nebo nebudete doobjednavat neco?na jejich webovkach to maji v panskym:((((()))))
    chtel bych moc to Everything a nebo i Golden Diagram je pekny;)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Tak, zatim hazim nove kousky od IF sem, v e-shopu se objevi snad zitra. Jeste prosim chvili strpeni.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    BASMATEE: No jo, ja furt beru Euro jako 25,-Kč a to tak neni...a zapomínám na ty náklady okolo...
    Jo, jo nad 1000 je hodně, škoda...
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    AGLAIS_MAGLAIS: Diky za tip: nektery kousky jsou fakt dobry, ale ty ceny...museli bysme jit hodne nad 1000...
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    Nechystáte se náhodou sortiment?
    www.thokkthokk.com
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    POZOR MÁME NOVÉ KOUSKY OD IMAGINARY FOUNDATION V OBCHODĚ. Během dneška se objeví na také u nás webu, takže si je budete moci lépe prohlídnout ;)

    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    MAUTTI: l_ukas ne, ale ja jo ;) kazdopadne brigadnicky stav mame zati plny, kdyztak se ozvem a diky za nabidku
    MAUTTI
    MAUTTI --- ---
    L_ukas : ahoj pracuješ v Basmatte? Nehledáte brigádnici?Zkušenost s prodejem mám, prodávala jsem přes rok v jednom pražskym street shopu.Kontakt Martitekk@seznam
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    L_UKAS: bohuzel nie, mame jen tech 10 kousku
    MIYU
    MIYU --- ---
    TWILIGHTZONE: mmm ty jsou obvzlaste vypecena :))
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    TWILIGHTZONE: týjo, super, od parry se mi nejvíc líbí todle.. ale to už je všude beznadějně vyprodaný.. :/ vy ho asi někde pod pultem neskrýváte, co? ;)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    New in Basmatee: dorazila tricka holandske znacky Rockwell - pozor tentokrat vyhradne pro pany....;)))



    vice info a nahledy na http://www.basmatee.cz
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    RANGDROL: my dekujem ;) a brzo se uzdrav
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    tak triad dorazilo dnes,velikost super-parada a diky
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    RANGDROL: jj mas tam moznost osobniho prevzeti, tak to kdyztak udelej pres web diky ;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    cau,mohli byste me dat rezervacku na to triko triad ot thank theory,stavil bych se pro nej pristi patek a nebo si ho koupim pres eshop
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Chtel bych oslovit jednoho zakaznika, ktery si u nas dneska koupil triko Imaginary Foundation a chtel jeste jedno: zapomnel jsem si vzit vasi emailovou adresu, abych vas mohl informovat, az dorazi nova zasilka od IF. Napiste mi do posty vasi emailovou adresu. Diky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam