• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPAProsex Sound System
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    SHERPA: to byly ty albrechtice ne? hele je celkem dobře letim za tejden do států....chceš přivézt nějaký desky?:)))
    ...koukám na novej flajr tady...kousek odtamtaď mam chatu doufám že to bude 30 km správnym směrem,to bych eště mohl stihnout...)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: No nazdarek. Jo mel jsem tam hrat ale nakonec nam to spojili s andelkou :( jak je,?
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    SHERPA: hele já sem mates...kámoš kuby...jezdil sem za váma občas na kalby dřív...do kaktusu, na chatafest,havraňák, manušice a tak... jo tys měl hrát na bretaňský jo?
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: Ja jsem tam prijel s francouzema, tak ze jsem si byl u kluku jenom zahrat.. odkud te znam.. ja si to podle tech nicku nepamatuju :)))
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    sherpa: tyyjooo kdybych věděl že budeš na andělce s oss tak bych na tom jejich haldomrdu zůstal dýl...vy ste tam měli sound nebo jen guest?
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    HESPELER: dobrej
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    dobrý den, bůk...
    DIVOKACARKA
    DIVOKACARKA --- ---
    SHERPA:no hlavne ze mas zdravy ruce :))...snad se brzo uzdravis a bude to v poho,tak ok budu se tesit:)mau
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    já taky díky....
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: diky diky.. v poste mas ICQ
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    hele dá se kuba sehnat někde na netu nebo je pořád bez něj???nějuakej kontakt...
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    tak se uzdrav ať zas mužeš vysílat přísňáckej diktát:)))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: ruce dobry.... hrat mi jde. sice nemuzu stat delsi dobu na nohou ale jde to.. :))
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    SHERPA: ale ruce v poho ne?)))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    DIVOKACARKA: vysekal jsem se v aute a mam zlomenou nohu.. nic moc.. chodim o berlich, ale bude to dobry. ted nemuzu chodit, tak ze casek tak nekdy na konci leta.. ale nebooj
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    BERRY_: musi bejt ne??
    DIVOKACARKA
    DIVOKACARKA --- ---
    SHERPA:Mau:))jak je???ja jsem ted nejak mimo mam hodne zpivani a nebo jsem furt v praci...navic nemam tedka net:(...tak doufam, ze se brzo uvidime ze si udelas casek.)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Dneska:
    Smela + Sherpa + Eda + Jezus v Muze
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: Jonas a greshi odesli .))) Greshi hraje se Sysmetrix a jonas nevim...
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    jaktože už s váma neni jonáš?a kde vlastně zmizel greshi...to už je trochu dýl,ale...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam