• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPAProsex Sound System
    rozbalit záhlaví
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: uz jsme o nej zazadal.. bude co nevidet :))
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    začal sem si víc všímat na akcích tančících/netančících djs a jejich pohybů...myslim že by si zasloužili auditko na nyxu...
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    hi asi jo normalně mi v patekkk čorla prachy spolubydlící takže ji zabiju nesnašil zloděje hi:O)))
    sem si koupil snb uplně komplet novou vybavu tak mam radost a jedem na hory 21 se těším
    a Vítekk je fuck v poho:o)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ROMUALDO: on te takhle prudi jo? :))) to je svinak!
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    ok
    to není problém ja sem dostal malem vyhazov ty woe že chodim pozdě a já pracuju ale když tam nikdo není tak se přece nebudu kopat do prdele:o)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ROMUALDO: njn taky bych chtel v praci cucet do kompa a bejt na nyxu.. halt ma nekdo stesti. Rekni Vitkovi (tazzovi) ze je velka huba!!!
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    ne ja taky ale uvidíme tak v tom případě sem v.i.p manažer drogovej ok:o))))muheheč:o)
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    SHERPA:
    prej si říkal Vitekkovi že co v ty praci dělame že sem pořad na nyxu sme se pousmáli vid:o)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ROMUALDO: uz jsem pozadal o vytvorení mistnosti
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    neee ja sam ja akorát musím někkde najít mojí fotku v nějakým dobrym tanečním uspořádání:o)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ROMUALDO: tak ja to udelam. .:))
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    SHERPA:
    SSSPIRALKA:
    já nevím se stydím vid:o)
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    spirálka: mmjojo byl em tam naposled na nějakym dětskym dnu tam hrála na tý louce Katcha a přesně tak-restaurace, pivo za 30 a teď když koukám na stránky tak jako fakt asi už nic no:D
    SSSPIRALKA
    SSSPIRALKA --- ---
    accroche: tak je to mozny, ja tam naposledy byla pred x lety a co jsem slysela tak tam otevreli restauraci, celkem drahou, ale je mozny ze neco se tam deje, ale hrani podle me urcite ne.)
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    SSSPIRALKA: to je mi docela jasný že ričí je starší:) ale ta ladronka?myslel sem že zas tak upe mrtvá nejni že tam funguje něco jako ddm nebo kuturní centrum,to už taky ne?co já vim tak tam point učil lidi malovat aerosolem:)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ROMUALDO: to neni spatnej napad, kazdej by fotil rozhejbany djs.. :)) tak do toho :))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: bude se to jmenovat School of DJ Dance :))))
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    SHERPA:
    asi si založim diskuzi::::::::::::ulov si svého tanečníka:O))
    copak budete dělat o vejkendu?????
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    SHERPA: mohl by sis z toho udělat dobrej job, někde na ladronce učit mladý djs hejbat se za gramcema;)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GREENR: a hejbat za gramcema se musis, ti dam nejaou skolu jestli chces :DDDD
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SSSPIRALKA: njn aspon neutracim prachy za ziletky, ono vlastne mit knirek neni zas tak uplne lukrativni zalezitost :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam