• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPAProsex Sound System
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Hele ty vase stranky zacinaji byt povazlive lechtive :-D Neukrad vam nekdo domenu?
    Ted tam na me vybafla spore odena slecinka ze vstup az od osumnacti :DD I kdyz bych to v urcitem smyslu celkem chapala vzhledem k nazvu soundu ;)))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ACCROCHE: v pulce srpna bude azse velkej nejdan v okoli plzne.. Ted vyjdednavame flek na Smelovi a Kubeeckovi narozky, info bude. :)
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    nějaký openy???
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: PS, Illu (klasika flyery) a driv este Corel a 3Dmax.. Ten teď už tolik ne, nemam na to tolik casu, jinak bych se chtela prokousat Indesingem a poridit si tablet. :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: jooo?? v cem delas grafiku??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Aha, tak to joo ;)) Mno jako nejsem zadnej programator, ale mame moznost za velmi good podminek tohle vsechno zaridit a mame vlastni server, takze neplatime niceho :) Ja delam jen upravy a administraci - treba nomercy.cz nebo ted nove vznikajici madbeatworx.org a budem predelavat este 50rocksclub.cz. Jinak se venuju spis GFX ;)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: ja je delam uplne novy.. mam hosting zdarma u kamosu.. ale diky.. :))) ty umis delat stranky ci co??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ACCROCHE: Bud hosting nebo doména.. Asi..

    Nabizim zprovozneni ;))
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    GENERIXX: nezaplacenej hosting?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Hale proc vam nefachaj ty stranky?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: :DDD To sice jo, ale pro tentokrat si je poctive odtahla sama ;))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: no a co teprve tak rostena co tam davala a ke vsemu ma osobniho serpu na tahani desek :))))))))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Vcera dobrej naklad ve Visitoru :) Big up panu drumtekkovi ;)
    FRIT0L
    FRIT0L --- ---
    když už tam teda jste, tak budu muset asi... :)
    FRIT0L
    FRIT0L --- ---
    LXRMINI: mno kdyby přivezli celý zvuk bylo by to nejlepší... :) a já si plánoval o víkendu tam zajít a sehnat někoho kdo tam tomu velí jestli by tam nešli právě 27. udělat narozeniny s tím že by jste tam třeba přijeli hrát (sherpa a spol.) a koukám jste mě předběhli...já si to sice začal vymýšlet až celkem pozdě no a tak jsem ani nedoufal že by se mi to povedlo... :) ale asi tam oslavím narozky... :)
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    SHERPA:
    no doprdele si říkal že potřebuješ nějakýho šikovnýho člověka na letáky já ti říkám že sem s ní mluvil a ona že nejde do diskuze že jestli něco potřebuješ tak že se máš ozvat na NYXU je to LFE !!!Králi:)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ROMUALDO: co je damam?? jam mam krale :D:D
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    SHERPA:
    Zdar úane máš ji oslovit je to Dáma:))LFE
    LXRMINI
    LXRMINI --- ---
    SHERPA: fajne, se docela těšim, to co sme tam dělali teď se fakt povedlo :))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    LXRMINI: jj neco mame :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam