• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVIECalifornication - God hates us all
     
    SPOILUJEME TAKTO:
    <span class="spoiler">obsah spoilu</span>

    Wikipedia - Californication na Wiki
    Californication Showtime - oficiální stránka
    IMDB - Californication na IMDB
    O.S.T CALIFORNICATION SEASON 2 - Californication O.S.T - RAPIDSHARE
    O.S.T CALIFORNICATION - Californication O.S.T - RAPIDSHARE
    kolikzone.cz - český fan web
     
     
    «UPCOMING EPISODES»
    6x01 13/Jan/2013 The Unforgiven 6x02 20/Jan/2013 Quitters 6x03 27/Jan/2013 Dead Rock Stars 6x04 10/Feb/2013 Hell Bent for Leather 6x05 17/Feb/2013 Rock And A Hard Place 6x06 24/Feb/2013 In the Clouds 6x07 03/Mar/2013 The Dope Show 6x08 10/Mar/2013 Everybody's A F**king Critic 6x09 17/Mar/2013 Mad Dogs and Englishmen 6x10 24/Mar/2013 Blind Faith 6x11 31/Mar/2013 The Abby 6x12 ??/??/2013 I'll Lay My Monsters Down
     
    rozbalit záhlaví
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRONEMA: dodám :) nebo ji tam muzes hodit sama ;)


    ZUBANA: tak se tes na druhou serii :))
    ZUBANA
    ZUBANA --- ---
    ja jsem dala vsechny dily najednou kdyz jsem byla nemocna:-))) a z upjatyhomuldera se nam vyklubal takovej krasnej chlap....celej serial byl skvelej libilo se mi to moc....
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    mě ještě na konci hrozně dostalo její "only women bleed" ... znám to od alice cooper ale ona to zpívala prostě geniálně... hlasuji pro její fotku do záhlaví:)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRONEMA: haha ja mam opacny nazor trochu, ja prave tyhle dily miluju :) Beka je super :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    tenhle serial se mi fakt moc libil... a Beka byla dokonalá....

    nejmín se mi líbilo prvních pár dílů kde jen ukazovaly prsa a jeho "hrubost"...ale pak jak se to rozjelo to bylo genialni...
    VANUAT
    VANUAT --- ---
    pro me je Duchovny platonicka laska, takze by ten serial mohl bejt sebepriblblejsi:)

    prijde mi teda dost divna ta jeho dcera, fakt divna. a to ji ma bejt dvanact jo

    STEVIE
    STEVIE --- ---
    REAP: jak priblbla? :)
    REAP
    REAP --- ---
    Celá druhá třetina první série je přiblblá, jinak to je slušné.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    ZROUTIK: nejspis nekdy v lete by se mela zacit vysilat, pocitam ze tak v polovine srpna jako loni....
    ZROUTIK
    ZROUTIK --- ---
    Jo, tak na novou serii se moc tesim. Vi nekdo, kdy to maji zacit tocit/vysilat?

    Hlaska, kterou jsem nekolik dni zil:
    "A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness"
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    KORDA: urcite ma bejt, sice konec prvni me dosti namichnul, ale doufam ze z toho scenatiste nejak vybruslej a bude to zpatky k normalu :)
    NIXX
    NIXX --- ---
    book!
    KORDA
    KORDA --- ---
    Prej bude druha serie. Sice to bude imho natahovani ale nejsem scenarista takze oni z toho urcite neaky vybruslej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam