• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    FORREST
    FORREST --- ---
    A taky uzasny brisko! ;-)
    REONA
    REONA --- ---
    Jo! Má úžasnej zadek! :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ma uzasnej zadek
    FORREST
    FORREST --- ---
    Krasnej klub!
    Takovej desne optimistickej a rozhodne potesi skleslou dusi. Clovek by se mel opravdu v zivote umet divat i na ty hezke veci!
    Dekuji za zlepseni a urcite i budouci zlepsovani nalady!!
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    že mě dokáže rozesmát :)
    REONA
    REONA --- ---
    teď mě taky napadlo, že často, když se na něj podívám, tak se usměju...
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    Ze se mnou byl v tech nejosklivejsich chvilich, ktery mu urcite taky nebyly prijemny
    Ze me dokaze rozesmat
    Ze mi sice obcas vynada, ze vsechno moc resim, ale nakonec me vyslechne
    Ze ho stvou stejny veci a stejny lidi:)
    A vubec, ze je mi s nim zkratka dobre
    BONGI
    BONGI --- ---
    Ze je jedna z mala, ktera mi dokaze konstruktivne oponovat, ze se s ni mohu bavit o cemkoli a je v obraze a jeste ji to pritom slusi! :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    že si nemám na co postěžovat.
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    já nevím je toho celkem dost :)
    napadají mě zatím samé blbosti - například, že mi umí kupovat dárky k vánocům a narozeninám... ;) (ale jen tak někdo to neumí - já lidem dávat dárky rozhodně neumím;)
    Líbí se mi, že mě rád poslouchá, když mu něco povídám...
    Že dokáže říci ne a stát si za svým názorem (když je to potřeba).
    a je toho moc, ale dneska mi to nemyslí.
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    DARJUSHKA: to je úžasný :)
    REONA
    REONA --- ---
    DARJUSHKA: Jéé, to mi připomnělo mého bráchu, který kdysi dávno dávno, když jsem marodila, tak mi každé ráno udělal misku ovocného salátu :) To je fakt milé :)
    DARJUSHKA
    DARJUSHKA --- ---
    Vaří-a to velmi dobře! Nebojí se častého objímání a pohlazení (což je pro mě veledůležité). Vždycky je ochoten mi s čímkoli pomoct. A nezapomenu na to, jak jsem měla teplotu k 39 a on mi nosil čaje a ledové obklady... a pak mi udělal plný talíř ovocného salátu-čerstvé jahody, meruňky a borůvky... Troufám si tvrdit, že ta jeho péče měla větší podíl na mém uzdravení, než nasazená medikace:-))
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    dokáže si v obchodě s oblečením vybrat během tří minut. to je všechno. ten zbytek jde tak nějak s tím... a ještě mi neřekla, že jsem tlustý
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    jsem nemocná, prinesl mi film a ted tu lezel se mnou a potil se se mnou =)
    REONA
    REONA --- ---
    aaa, no to jsi mi připomněla, také mě podporuje v nakupování oblečení, dokonce přišel jednou domů s tím, že ve výloze viděl skvělou sukni s tričkem, co by mi moc slušely a že bych se tam měla jít podívat :)

    rozesmát mě také umí, když šel večer do sprchy, tak nevěděl, že je přepnutá na kohoutek a tak ho to pocákalo a říká mi "no, a teď mám mokré nohy" :D
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    No, když to tak vidím, tak musím konstatovat, že jsem ráda, že ho mám :-)))
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    zapomněla jsem, že je celkem vtipný, i když stručně a velmi sporadicky.. ale pak to stojí za to

    má i další výhody:
    např. podporuje mě v mých "sportech", i když ví, že ho v nich nikdy "nedohoním" (kolo, lyže)
    nikdy mi neřekl (zatím), že mám hodně věcí na sebe, naopak :-))))), VELKE PLUS

    možná přijdu i na jiné
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    - že mi řekne v několika stručných větách to, co já bych pojmenovávala hodiny :-D
    - že jeho se v názorech trefuje, byť se zdá, že všechno pozoruje jaksi z dálky
    - že mu věřím, že má jen nás a on věří v to samé u mě
    - že mě nenutí vařit, i když mu chutná
    - že uklízí, když je požádán
    - že mě poslouchá (vtip), že mi občas naslouchá a že když je dobrá konstelace, tak něco z toho vezme na vědomí
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Obdivuju ho, jak je cilevedomy a dokaze veci uspesne dotahnout do konce :) A vzdycky dovede se vsim poradit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam