• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nechala jsem mužovi na starost čtyři děti ve věku dva až osm let a odjela na prodloužený víkend do lázní (je absolutně úžasný už za to, že sám navrhnul, že mám a můžu jet, pokud potřebuju oraz).

    a dneska mi jako bonus poslal SMSku, že čím později přijedu, tím delší budu mít dovolenou, tak ať si klidně dám na čas!
    TARGI
    TARGI --- ---
    A taky ...dokáže uznat svou chybu a snaží se jí napravit
    TARGI
    TARGI --- ---
    Záleží mu na tom abych měla dobrou náladu i kdyz je 400 km daleko a mohlo by mu to být úplně jedno. Ví přesně co má udělat aby mě rozveselil i když je to jen na chvíli...
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Víc pochval najednou :)

    Včera jsem dělala večeři a nějak jsem neodhadla množství přílohy, takže jsme toho měli relativně málo. Omlouvala jsem se, že se asi bude muset dojíst salátem, on chválil, že je to dobré. Tak jsem jen řekla, že mě mrzí, že toho není víc.
    Otočil se na mě s úsměvem, dal mi pusu a řekl "Nepřerušuj mě, když ti skládám komplimenty a neomlouvej se. Je to výborné."

    Minulý týden jsem si postěžovala, že pravidelně cvičím a nevidím výsledky, už jsem z toho otrávená.
    Kategoricky prohlásil, že důležité je, že mě to baví a je mi pak fajn. A taky, že se mu líbím pořád stejně, tak ať se zbytečně netrápím.

    A ráno mě vždycky obejme a hladí, mezitím po nás šlape kočka a mně se pak nikam nechce, protože je mi hrozně dobře :)
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Pred tydnem jsem poprve uvidela pidalku. Mozna jsem ji videla uz drive, ale nevedela, ze je to ona.
    Take maleho ptacka, jak lovi mysku. Chvili se trepotal na miste par metru nad vysokou travou pak bum, mel ji. Krouzil jeste chvili nad nami a pak odletel.
    Obcas jdeme na prochazku nekam jinam, nez na obvykle misto. V Decine se da jit z centra do prirody za par minut, kolikrat vylezeme nekam na vyhlidku a mame cele mesto na dlani.
    Jsou to ty chvile, kdy mi je s mym zalesakem uplne nejlepe. Za tyhle chvile dekuju.
    REONA
    REONA --- ---
    TOOMIX: Gratuluji!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Musím pochválit manželku za statečnost, včera nám porodila tu nejkrásnější dceru na světě
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    sice mi na MDŽ nepřinesl kytku, ale zato dorazil z práce o hodinu dřív a komplet si převzal děti, abych se se svou chřipkou mohla zavřít v ložnici a kurýrovat se...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Přežil se mnou další měsíc v Indii, to se cení :) a asi nebude problém odletět tam s ním zas :D cestování ve dvou je jedna z nejlepších věcí na světě!
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Ohledy a pochopení, na než se lze spolehnout. To, jak se může přetrhnout, aby mi s čímkoliv pomohl.To, jak mne vždy jako první pevně a dlouze obejme a jež dodává pocit bezpečí a zbavuje všech nejistot. Jak mne podporuje v tom co dělám a jak se o to upřímně zajímá...
    KAERI
    KAERI --- ---
    Nejsem z nejšikovnějších. Vlastně jsem docela vohráblo a často něco rozbiju. Občas je to drahé, třeba něco v počítači, domácí spotřebič či jiná elektronika. Nedělá z toho vědu. Dnes jsem hodila tygra se čtečkou v ruce. Přes tři roky jsem na ni dokázala dát pozor a ač se mnou byla všude možně, přežila. Dnešek bohužel ne. Byla jsem z toho docela špatná a psala jsem mu to do práce. Odpověděl:
    "nonic, no, podivam se na to, ale nejspis koupime holt novy
    vis jak, s timhle jsem pocital, tak nejak u kazde krehci veci co vlastnime ;)"
    Po mém tátovi, který z těchhle věcí šel do vrtule a řádil jako tajfun, je to takové... pořád tomu úplně nemůžu uvěřit.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Po dvou letech manželství je stále tak úžasná, jak byla na začátku a bez ohledu na to, že už se na mně projevil pohodlný domácí život mi opakuje, že jsem krásný.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    pomáhá mi překonat moje staré rány, navíc naprosto přirozenou a citlivou cestou
    dělá všechny ty drobné věci, které spousta mužů považuje za zbytečnosti (kytička jen tak, povídání před spaním, společné rituály, plány do budoucna)
    chce mě pořád víc seznamovat se svým světem
    když jsme spolu, neustále se usmívám nebo směju, což v základním nastavení rozhodně nemám :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Ač naprosto není ten typ, poslední dobou si způsobuje poměrně dost nepohodlí, jen aby mi umožnil větší pohodlí. A to i navzdory tomu, že jsem si o to nijak neřekla.
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Umí mě podržet, když to potřebuju.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Je vyrovnaný. Nesyslí si staré křivdy, odpouští, nevytahuje minulost.

    Máme vlastní unikátní smysl pro humor. Umí chytit za slovo, rozvíjet absurdní dialogy, hrát si.

    Umí se se mnou pohádat tak, že na konci nikdo neprohrál a oba jsme si z toho něco odnesli.

    Zajímají ho moje zájmy, opravdu se raduje z mých úspěchů. A svůj svět mi umí přiblížit poutavě.

    Nevyžaduje po mně, abych byla dokonalá hospodyně, ani abych vařila. Když doma něco udělám, všimne si a pochválí.

    Když je rozzlobený a potřebuje se uklidnit, nejde do hospody, ale do obchodu s domácími potřebami a koupí si nové struhadlo nebo něco :) (protože rád vaří, zatímco já to nenávidím)

    Zajímá se o svět. Drží si přehled ve vědě, technice, událostech ze světa, svém oboru...

    Učí se chybami. Postupem času hodně zlepšil některé své nešvary. Ani po sedmi letech a (zatím) dvou dětech se nepřestal snažit být pořád lepší a lepší muž a táta.
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Je neustále happy. Když už mu není dobře, poznám na něm, že ho něco trápí, je ve stresu..Vždycky je to něco většího, nikdy nevyvádí kvůli kravinám..
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Když mi jde naproti k vlaku, vždycky se tak krásně usmívá. Vlastně kdykoliv, když se máme někde střetnout, tak vím, že bude mít ten koutek trošku nahoru, nahodí chůzi - koukejte, jdu si pro ní. A já, já jsem nejspokojenější.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Jak mě umí rozesmát v každé situaci - včera jsem se vzbudila s bolestí hlavy, zablokovaným krkem, navíc jsme vyráželi na rodinnou oslavu se zpožděním.. no prostě jsem nebyla dobře naladěná.
    V metru jsme seděli naproti sobě, já se mračila a koukala jinam.. a on na mě začal dělat "nenápadné" obličeje.
    Třeba trhl obočím nahoru a když jsem se na něj podívala, dělal jako že nic. Nebo zvedl jenom koutky a pak zase nasadil neutrální výraz.
    Během dvou minut už jsem musela dusit smích a nakonec se na mě usmál naplno, se zamilovanými jiskřičkami v očích a svět byl zase v pořádku :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že i přesto, že tam jít nechtěl, tak šel a teď toho nelituje ba naopak. vážím si ho o to víc..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam