• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    JUTH
    JUTH --- ---
    TRISSIE: jojo, znam taky takovy par - sou spolu ctyri roky ^^
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELIZHANNAH: vůbec nemusí jít o žhavou zamilovanost... já se usmívám pořád a jsme spolu přes pět let :-)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    _ARTEMIS_: ano, to z vlastní zkušenosti taky dobře znám...máte období žhavé zamilovanosti, viď? ;-)
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    že když o něm někdo mluví (nebo na něj myslím) usměju se :)
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    NIKI_21: jo s tim souhlasim..dala sem se dohormady podruhy s jednim clovekem, a zjistila sem ze veci kvuli kterym sem driv byla nepricetna jsou v podstate klady..
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    FRONEMA: zjistila sem že věci který mi na něm vadily mám vlastně ráda...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    NIKI_21: to je velmi vystihující i pro mě...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    těch věcí je tolik :-)akorát sem si na to musela přijít..
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    ze diky nemu zacinam pomalu chapat, jak prijemne je mit operny bod ve vesmiru...
    REONA
    REONA --- ---
    že se nebojí závazků a tím pádem vím, že bere náš vztah stejně vážně jako já
    že začal třídit odpad, přestože se mu do toho nejprve vůbec nechtělo

    a jedna administrátorská - nehádejte se mi tady!
    ZUAA
    ZUAA --- ---
    že rozumí mým popleteným slovům, špatně přiděleným jménům a vymyšleným cizím názvům:)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    že nedokážu najít jedinou věc, která mi na ní vadí...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    PATEJL: sorry, to je jenom můj pohled na situaci, kterou v zásadě vůbec neznám, vím jenom to, co LORDBOG o tom sám napsal, proto je tam ostatně ona spousta relativizujících výrazů. Ty víš o té situaci asi stejně málo jako já, tak o co ti jde? já píšu, že jestli je to tak, jak to vypadá z toho, co LORDBOG o tom píše, tak mně osobně to připadá takový a makový. Tečka.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    LODBROG:
    Sakra, to mi něco připomíná...
    Tyhle a podobné věty jsem ještě do nedávna používal taky :)
    Nestojí to za to. Alespoň podle mne, i když pravda, mám jenom tříleté zkušenosti... ;)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    protoze se spolu dokazeme smat jak malí :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    protože díky němu můžu zažít ty nejkrásnější pocity vůbec... :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LODBROG: jo, zní to blbě. Zní to, jako když někoho využíváš, a jestli to tak jenom nezní a fakt to tak je, tak to imho fakt není dobře a je to od tebe vůči ní hnusný. Můj názor.
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    LODBROG: a tobe to dela dobre?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Že se nebojím se před ní otevřít
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    ze mu muzu duverovat
    TESINAK
    TESINAK --- ---
    ze vzdycky kdyz sme rano vstavali spolu tak sel do koupelny jako prvni abych si mohla prispat a nemusela pak cekat oblecena na nej i kdyz me to trvalo mnohem dyl.. ze delal snidane do postele a kdyz jsem spala a on odchazel tak mi pokazdy dal pusu na celo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam