• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Toleruje moje šílenství
    REONA
    REONA --- ---
    SHMAIDA: Tak to je hezký :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    REONA: nooo, nějaká lehčí otázka by tam nebyla? :))) zkusím na ní najít odpověď... je to člověk, kterýho znám chvilku, dobře se mi s ním povídá a čas, který s ním strávím rozhodně nepovažuju za ztracený nebp promarněný... nemůžu říct, že je to kamarád... na to se ještě neznáme moc dobře, na známýho se zase známe moc :) ... můj partner to z určitých důvodů být nemůže ... takže vlastně sama nejsem schopná říct, kdo to je :))) ale důležitý je to, že je :)
    REONA
    REONA --- ---
    SHMAIDA: Jestli to není blbá otázka, tak kdo to je, když ne partner? Jsem jen zvědavá, takže mě klidně ignoruj jestli chceš :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    i když to není můj partner, tak se mi na něm líbí, že je fakt rozumnej a dospělej...
    že mě chápe
    že mě přese všechno umí obejmout a pohladit
    že ví, co chce
    že ví a akceptuje, co nechci já
    že prostě je....
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Ze ma se mnou trpelivost...
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    MORGAINE: jo, to je důležitý, taky se mi líbilo, že mě nechal spát celou minulou zimu pod jeho teplou peřinou a on mrznul pod mojí tenkou (letos už mám objednanou vlastní teplou na narozky, tak byl rád:)
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    ze kdyz se mu neco nepovede je schopen uznat chybu, ze je schopen na vecech pracovat, a ze se umi podelit o perinu:)
    REONA
    REONA --- ---
    Líbí se mi, že když ráno vstává do práce o něco dřív než já, tak se zeptá jak jsem se vyspala...
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    ILLUZE: ne :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HRABALKA: a našel?
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    HRABALKA: Dobre on :)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    momentálně si uvědomuju, že ho miluju, protože chodí po Dejvicích s tyčkou a prohrabává všechny odpadkové koše, jewstli tam nenajde moji ukradenou kabelku a v ní nějaké moje srdeční věci (včetně těch nesrdečních, ryze pragmatickcýh jako klíče od bytu, auta atd), a vymyslel to sám a nezlobí se na mě
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    ze zustal v klidu, i kdyz ho nabourali a i kdyz vedel, ze budu silet, tak mi to zavolal:)
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    BAHI: nevim no, sem si schopen urcitou osobu vybavit,tak jak pises i po pul roce nevideni..
    BAHI
    BAHI --- ---
    MOZEK: by ses divil
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    BAHI: tyden neni zas az tak zasadni casovej usek, nebo jo?;-)
    BAHI
    BAHI --- ---
    i když jsme se týden neviděli pořád si jí v hlavě představim do nejmenšího detailu :D
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Je mojí silnou vůlí
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    že si umí ze sebe udělat srandu
    že se o nás hezky stará
    že je na něj spoleh
    že má v očích plamínky
    a že mě podporuje ve studiu, i když bych už možná měla jít spíš pracovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam