• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    REONA
    REONA --- ---
    FRONEMA: Tak ti nevím, kdysi jsem se takhle starala o novou holku člověka, kterého jsem fakt milovala...možná jsem to dělala pro něj, těžko říct, ale to držení vlasů bych nepřeceňovala ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    stará se o mně kdyz je mi zle.... říká se že největší vyjádření náklonosti je když vám někdo podrží vlasy kdyz zvracíte....je to trochu nechutné hledisko ale globálně to hrozně potěší...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jak se o mě stará ...
    podporuje mě, abych se nebála ... ale tak nějak rozumně ...
    ale nejvíc se mi líbí, jak se mě umí pohladit...
    REONA
    REONA --- ---
    vyčistil mi fén a to hned jak jsem řekla že by to bylo potřeba
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    vyčistil odpad!!!
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    privezl mi z Essenu Das Schwarze Auge :))
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    je velice pozorný a galantní ... a mě to pokaždý znova naprosto okouzlí :-)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Prostě je
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Jake umi steaky! :-D
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    LUCIANA: jj však jo, ale je fakt, že člověk nejistý sám sebou má tendence k majetnictví..naštěstí se toho docela úspěšně zbavuju ,)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    ALINEARTODE: tak tohle přesně taky (jen to s sebou nese ten vedlejší efekt, že by to mělo platit i obráceně, tak pozor)
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    že mi rozumí a proto nijak neomezuje mou svobodu a že ode mě nic nežádá a nic nečeká
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    že je chápavej, citlivej, vnímavej, něžnej, sexy, mužnej, silnej, chytrej... je toho strašně moc, co se mi na něm líbí...

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    jak to zvládá...
    jak je trpělivý a ohleduplný...
    jak to s ní umí...

    :-*
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    LUCIANA: tak to je nahodou fer, drzim palce ;)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MOZEK:
    ELIZHANNAH:
    jojo, raná fáze :)))) taky nečekám, že bude takhle úžasnej pořád... :) ale věřím tomu, že v 90% to tak bude :)))
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    MOZEK: dva půl roku (z toho rok a půl spolu bydlíme) - a jasně - je to ideální období - po škole, první práce, v podstatě žádný starosti, pohoda
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    LUCIANA: a jak dlouho spolu zatim jste?:)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    čím delší dobu jsme spolu, tím ho mám radši (to jsem zvědavá, do kdy tenhle pocit vydrží)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    že zvládá moje divný stavy :-)
    REONA
    REONA --- ---
    že i když jsem teď poněkud nervózní, podrážděná, přetažená z práce, tak to celkem dobře zvládá a nevede to ke zbytečným hádkám

    a že mi přidělal schránku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam