• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    PUCZ: to jsme na tom uplne stejne.. :)
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    libi se mi, ze me porad vysoupava z postylky kvuli tomu, ze kdyz se jen o kousicek odtahnu, tak se hned prituli, aby me mel porad u sebe
    DIVA
    DIVA --- ---
    tak prý si mám přestat na nyxu stěžovat jak mě teď vytočil (což nedělám) a pochválit ho že dneska krásně uklidil a zítra peče bábovku. toš tak
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    paci sa mi, ako sa snazi hovorit po slovensky, aj ked jeho "maciaatko" znie ako talian objednavajuci si kafe :D
    paci sa mi, ked sa na mna pozera a rozsiruju sa mu zrenicky
    ze mi nezkazuje pit, fajcit a obcas si zanadavat a vari mi steaky
    Ze ked sa nadchnem pre nejaku totalnu hlupost (napr. dokument BBC o paralelnych svetoch, kvantove pocitace, saty,... ) pocuva ma a smeje sa
    ze sa chce stale tulit, hladkat, skrabkat a maznat, lebo ja to tiez strasne potrebujem
    paci sa mi, ked vonku kali s kamosmi a o pol 6 rano mi napise, ze ide domov a posiela mi pusu na dobru noc :)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    líbí se mi na něm úplně všechno!!! a čím dál tím víc!!! :)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    ORIKA: nevyváděla, musela jsem si jít lehnout, neb jsem se v práci společensky velmi unavila :-/
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    HRABALKA: no tebe si vůbec neumím představit, že bys vyváděla nějaký nepřístojnosti:)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že je to frajer.. po tom, co jsem vyvedla na Silvestra a nezabil mě, si ho vážím ještě víc
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    MOTYLEK: krásný :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    že i po 10 letech mi nosí drobné dárečky a je vidět, že na mě myslí.
    že je rozumný, rozumnější než já.
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    neboji se mi davat najevo ze me chce mit u sebe,ale toleruje kdyz na nej nemam cas::)
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    když mi pomohl vybrat zimní bundu:) a jezdil kvůli tomu semnou autem od krámu ke krámu:)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    ze si nasel praci a ja konecne nebudu muset platit najem sama, hura
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    REESHA: tak to vidis pozde... je mi lito... REALITU uvidis po 22hodine... ale to asi patri do jineho auditka :-P
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    REESHA: me vždy.. jenže to nevydíš :-P
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    jak miluje :)
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    jak teď zpívá... uáááá :-)
    REONA
    REONA --- ---
    Rád nakupuje oblečení :) Vyrazíme ven a prostě něco koupíme mně, jemu, jak kdy...ale je to fajn, když si vezmu pro kolik chlapů je to mučení a dokážou jen šířit otrávenou náladu z nákupů.

    A taky zbožňuju jeho pořádnost. Protože to není takové jako "podívej jakej je tu bordel", on jde a uklidí.
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    MOTYLEK: ... dobré se chválí samo... :-)))
    QUERER
    QUERER --- ---
    DORIAN: u tebe člověk nikdy neví ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    MOTYLEK: echm... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam