• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    REESHA
    REESHA --- ---
    vsechno... toho je tolik ze proste nevim kde zacit... stejne bych neco vynechal..! miluju ji!
    NIRA
    NIRA --- ---
    je fajn, že je osobnost ve svém oboru a něco znamená, dokáže o své profesi se zájmem mluvit:-)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    když nasadí ten provinilej pohled a rozpačitej úsměv...
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že dneska zastavil, když odjížděl pryč a míjeli jsme se téměř před barákem, stáhl okýnko a povídal- Slečno, nechtěla byste se svézt? On je tak trapnej, až je roztomilej.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Ze ma berie na hory, aby som sa naucila lyzovat a aby som mala dovolenku. A vie, ze na to nemam ani fuka.
    PALACH
    PALACH --- ---
    nelíbí se mi, že je tak zatrsakrmensky daleko a že jsem ji viděl jen jednou, chjo
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    líbí se mi na něm, že mě miluje, i když ho občas štvu a zpětně mi nic nevyčítá.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    ty jeho oči :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to jaký je :) to je na něm to nejlepší..
    NIRA
    NIRA --- ---
    že si rád hraje :-)
    NIRA
    NIRA --- ---
    no je vtipnej :-)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    napsala mi nejdojemnější a nejhezčí básničku ever .)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    umí krásně obejmout
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ten nejhrejivejsi pohled co jsem kdy videla...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    že posekal naši džungli :)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že vypočítal aerodynamiku na letadlo, ze kterého teď hodně lidí šílí.. (Teď mi to přijde sexy, když to doma měsíce po večerech a víkendech dělal, měla jsem chuť ho chvílemi zabít)
    BIGES
    BIGES --- ---
    NIRA: :))
    NIRA
    NIRA --- ---
    že mám od něj pokoj :-)
    REONA
    REONA --- ---
    Tak dobře miláčku, když jsi to tak hezky napsal, tak můžeš večer do té hospody, noo :DDDD
    HAFI
    HAFI --- ---
    BIGES: tak ja jsem tak nejak zastancem partnerske rovnopravnosti, takze mi opravdu nedela problem se o tu praci v domacnosti podelit. Navic proacuju na 3smenny provoz, takze jsem dost casto pred nocni a po nocni doma, tudis muzu udelat vic prace a nenechavat to na zenu, ktera prijde vecer z prace a je logicky utahana
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam