• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    TYET
    TYET --- ---
    ruce
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Jak se krásně doplňujem.. jsme sehraní.. jeho výborný humor.. jak mě letošný Vánoce krásně překvapil až k slzám.. dokážeme se vzájemně inspirovat k věcem, které by nás ani nenapadli, kdyby jsem spolu nebyli... je toho tolik, co bych napsala, ale to bych tu seděla ještě hodně dlouho a to nechci.. nejlepší čas je strávený s ním, hehe ;)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    budu se stále opakovat dokola, ale to, že mě miluje, proto jaká jsem i když je se mnou občas peklo
    NIRA
    NIRA --- ---
    je velice inteligentní
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ty jeho modré oči, kdykoli se na mě podívá, ztratim řeč...
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že od úterka dře od rána na našem domě, abychom se už mohli co nejdřív stěhovat.. a já po večerech makám s ním a nechápu, jako to jeho úřednické ručičky můžou vydržet, když moje po už třech hodinách nedokážou vyždímat houbičku na nádobí :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    je to pitomost, ale....koupil mi nausnicky k vanocum :) chlap, kterej se neuveritelne stiti jakykoliv bizuterie, veskerym obchodum se vyhyba obloukem
    a jeste k tomu byly steampunkovy - a to ten muj steampunk taky nema rad :)
    /o tom, ze dalsi darek byl posledni vydany dil malazu ani nemluve/ :))
    NIRA
    NIRA --- ---
    je obětavý, chodí kolegům v práci nakupovat:-)))
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to s jakou péčí věší moje čerstvě vyprané kalhotky :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    REONA: díky moc, oceňuju to :)
    REONA
    REONA --- ---
    Niry příspěvky (popřípadě i reakce na ně) mažu, protože podle mě nejsou k tématu.

    Niro pokud se v tomto nezamyslíš a nezměníš svůj projev, dostaneš RO. Já tady neřeším, zda lidé chválí své reálné partnery, své vysněné idoly nebo Brada Pitta, ale ve Tvém případě se jedná o čisté trollství. Přála bych Ti, aby sis konečně někoho našla a byla s ním šťastná.
    DIVA
    DIVA --- ---
    CERNAAMODRA: lákavá kuriozita .)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    že je tak báječný v posteli i mimo ni. Že se na něj můžu spolehnout.
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    že je tak báječný v posteli,)
    CORALIN
    CORALIN --- ---
    Že mi chce nahradit dětství :)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že když jsem mu dneska řekla, že zítra máme narychlo svolaný sraz krasavic inteligentních, jestli bude hlídat dítě, tak mi řekl, že mu asi nic jiného nezbyde a odvolá svůj úterní basket.. že poté ukecal dceru, aby spala zítra u babičky a na basket půjde, mi nevadí, miluju ho za to, že mě hned neposlal do háje :-)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Vzal naše miminko do kočárku a šel s ním na procházku tentokrát on a já jsem se mohla konečně trochu vyspat. To blaho!
    BEESWAX
    BEESWAX --- ---
    Moc se mi na něm líbí, že dokáže projevit slabost a zároveň mě chytnout kolem pasu tak, že mám pocit, že ani nemůžu patřit někomu jinému.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že se se mnou nesere, všechno špatný mi vrátí a i přesto všechno mě miluje...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    to jak krasne odridil a zaridil nasi skvelou dovolenou a jakou mel trpelivost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam