• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PANAAKBListy.cz - denik o vsem, o cem se toho dost namluvi
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    no. možná tady taky ne!
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    aha. tadyy to je. tu se pry muzu vysukat, rikal diod nebo tak nejak, jsem si to popleta v boude o radaru!! ts.:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    a ZLYSOUSED je přízemní pologramotný debil. (jakkoliv Blisty nemusím úplně bez výhrad)
    ZLYSOUSED
    ZLYSOUSED --- ---
    Blisty jsou hanebný islamofilní škvár!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ale teď teda o té Gaze zveřejnili spoustu zajímavých článků, to se musí nechat. když si člověk odmyslí některé "kotrboverzní" interpretace a komentáře, tak je tam hodně zajímavého k přečtení.
    LADOR
    LADOR --- ---
    :( smuténka
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    jsou to jen sliby... volná diskuze je buržoazní přežitek, svoboda je poznaná nutnost číst si co Kotrba uzná za vhodné, a sám držet hubu a krok :-)
    LADOR
    LADOR --- ---
    jak že to vypadá s diskuzí na bl? už se na ni těším.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    reklama:
    cyklus projekcí dokumentárních filmů, reflektujících polistopadový vývoj. V praze, vstup volný.
    [ doba železná a kožená / kino / 9.11.2008 / CR - Praha - Pražské vysoké školy - VSTUP VOLNÝ ]
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    //OT

    založil jsem nový klub, na nyxu mi chyběl. pokud máte zájem a co říct k tématu, budu samozřejmě rád..

    [ Novináři (nejen!) na nyxu ]
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: jj, takovej udrzbar / vyvojar.. .), coz je hlavni duvod vzniku tehle diskuse..
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    no budu zvedavy a budu se tesit.
    ty se na blistech nejak podilis ?
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: taky je ve vyvoji rss export jednotlivych temat a zaroven jejich sprava - ze si budes moct navolit svuj profil v hierarchii temat.. to by mohlo trochu pomoct s vyberem...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    tyjo nevim - ja je driv cetl pomerne pravidelne v poslednim roce dvou mi prijde ze se kolem blistu zacalo stahovat vic a vic grafomanu a stava se z toho v mych ocich takova podivna smes ruznych filipik. kvantitativne to slo nahoru, clovek to ani nestaci procitat, kvalitativne je to ale spis tak ode zdi ke zdi.
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: cim myslis, ze to je?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ha auditko vitam, i kdyz k blistum mam dost ambivalentni vztah. jinak mi teda osobne prijde ze kvalitativne jdou posledni dobou spis dolu.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PANAAK: tak s tím mohu jedině souhlasit, protože jak říkám - kampaň za moderované diskuze pod články na Blistech vedu už léta...
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    XCHAOS: popis + url staci..

    ovsem jinak bych rad aby se diskuse tocila spis kolem funkcnosti / nedostatku / vylepseni blistu a s tim spojenych temat, nez o jednotlivych clancich..

    jinak zprovozneni diskuse k clankum je in progress..

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DOCKINEZ: no, laxní konvence na NYXu je spíš dát nakopírovat titulek pod ten odkaz, ale budiž. jestli si moderátor nepřeje hyperlinky na Blisty bez názvu článku přizpůsobím se.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam