• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMOPRAÚstav dálného východu
    Tento klub bude určen studentům,profesorům,řádným občanům..Vlastně jakémukoliv asijsko-dálnému fanouškovi.. http://udlv.ff.cuni.cz/default.htm
    rozbalit záhlaví
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DOBYTEK: hele nesouhlasí..
    Sehnala mám v indexu,ale do sisu ho u asi nedokopu, takže to budu řešit přes sekretářku..

    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    souhlasi vam pocty kreditu v plachte s ISem? resite to nejak?
    WEIRONG
    WEIRONG --- ---
    VORTAVOR: pokud vím, na slovensku to bude až v prosinci
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    Dík.
    BAR_CA
    BAR_CA --- ---
    PENDREK: je na nejaky celorepublikovy knihovnicky konferenci, pokud se nepletu
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    PENDREK: to nevím, ale ten další týden tam tak jeden den nebude
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    mám pocit že má být sinologická konforence na slovensku .....ale ty byla minulý rok o dost později...
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    V aktualitách sinologie čtu "Knihovna UDLV bude ve dnech 8.-11.9. zavřena z důvodu účasti paní knihovnice na konferenci". Nevíte o jakou konferenci jde?
    WEIRONG
    WEIRONG --- ---
    http://www.archive.org/details/texts
    Možná už to sem někdo dával, ale já teď dostala tento odkaz od kolegyně sinoložky a jsem nadšená, tak jsem se chtěla podělit.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Nevíte čirou náhodou někdo víc o skupině True Jesus Church?
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    preci jen, schovavat se sekretarce bude mnohem tezsi, ona tam ma takovou strategickou polohu :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    potřebuji dopast jen zápočet do indexu..tak super, nechám to na sekretariátu..)
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    :))) tak jestli od nej jenom potrebuje neco podepsat, tak mu to nech u sekretarky, jestli potrebujes neco osobne, tak holt volat, telefony vetsinou zveda :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DOBYTEK: já vůbec nevím..viděla jsem ho jen jednou na písemné zkoušce, asi si mě s někým plete
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    cos mu provedla? :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DOBYTEK: jojo..))..je výborný sprintér..))

    minule jsem šla s profesorkou po schodech a ona, ať jdu sní, že kouří venku a když jsem vyšla ven, tak mě uviděl a šel zadem...i ona se smála..)
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    fakt? husty :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    super..)))..

    nechápu,ale vždy,když mě vidí, tkak začíná utíkat..a to chci jen zapsat zkoušku..))
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    haha, dobry for :)
    zavolej mu na mobil a pak ho ustvi :) cislo ti da sekretarka. drzim palce
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    někdo nějaký tip, jak se dá zastihnout sehnal?..))
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    SUNRISE: na studijnim mi rekli, ze pokud chci uznat za tuhle prednasku neco z jine skoly, tak to zavisi na katedre/ustavu, ze to sice potvrzuje prodekanka pro studium, ale pokud souhlasi ustav, tak do toho nestoura. muj problem je skutecnost, ze mimo obor by skutecne znamenalo absolutne mimo obor, takze asi budu muset vyrazit ukecavat sehnala...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam