• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOTHER_ENVYEtnologie
    MOTHER_ENVY
    MOTHER_ENVY --- ---
    Jinak vás tady všechny pěkně vítám, buďte tu jako doma.
    Auditko postupem času upravím do nějaké hezčí podoby, jen mějte trošku strpení. Na nástěnce budou viset stálé odkazy na stránky týkající se oboru a také informace o konkrétních kulturních akcích, přednáškách apod. Auditko si tvoříte vy sami, takže, budete-li chtít ostatní informovat o nějakých zajímavých webových stránkách, nebo je pozvat na nějakou akci, pošlete mi odkaz do pošty a já to sem mrsknu.
    Dále bych na nástěnku ráda umístila seznam ID podle toho, v jakém vztahu k fakultě se v současnosti nacházejí (student - popř. kterého ročníku, bývalý student, rádbystudent... v Praze, Brně). To by mělo usnadnit orientaci, případné dotazy tak budete moct vznášet cíleně.
    No, a to je zatím asi tak vše, zbytek už vyplyne průběžně.
    MOTHER_ENVY
    MOTHER_ENVY --- ---
    ALBERTO: Ten rozdíl asi bude minimální. Každopádně např. v USA etnologie jako obor pokud vím vůbec neexistuje a všechno spadá jen pod antropologii.
    TWISTRABBIT: Přesně tak. Mělo by to tu fungovat jako místo pro výměnu informací o studiu, láskyplnou podpora uchazečů, družení a seznamování minulých, bývalých i současných studentů...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    No trosku se mi zda, že auditko antropologie stačí, ale jestli jde o řešení problémů na ff uk, tak proč ne:)
    RED_POPPY_DOLL
    RED_POPPY_DOLL --- ---
    ALBERTO: To děláš naschvál, viď? ;o)
    ROXXA: Já bych to taky tak viděla. Ale názory jsou na to různé.
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    ALBERTO: to by me taky zajímalo.....že by etnologiie byla jen jednou ze součástí, či poddisciplínou antropolgie? antropologie má totiž mnohem širší pole, vymezení předmětu. jen hádám nebo spíš si to tak myslim:-)
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    tak já jsem tady za ty mezioborové nadšence. první otázka: jaký je rozdíl mezi etnologií a antropologií?
    RED_POPPY_DOLL
    RED_POPPY_DOLL --- ---
    Tak já se hlásím coby současný student, i když nevím, jestli jsem kvůli tomu nepřišla o to nadšení... :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam