• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REDGUYGeohashing
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Se zelim nemeli? :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    TRAGED: Přesně tak. Dali jsme si tam kančí na šípkové omáčce, což byla taková hezká tečka za tím naším geohashingem ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hajenka -- Takze to bylo nedaleko Kerska?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MARWIN: srab jeden. :-) a nezmínil spící Falku v autě. :-)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    http://wiki.xkcd.com/geohashing/2008-07-19_50_14 akorat tam Redguy nedal fotku na ketre je on... :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Heský hash. Bylo to v poli cukrové řepy přímo pod dráty vysokého napětí. Obešli jsme v okolí dvě geocache a hezky se prošli. Marwin by měl mít fotky.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Chystam se, ale nevim jak to bude s mistem, jednak nejedu svym autem, jednak uz nejake potencialni spolucestujici mam. Pokud nevadi nejistota, napis do mailu telefeon, ozvu se na posledni chvili 8)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    REDGUY: Pokud se chystáš teď v sobotu a je místo ve vozidle, rád bych se přidal.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    HARALD: Zitra odpoledne po 15:30.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    asi podle toho kdy bude znam Dow opening por ten (nebo nejblizsi den) takze patek?
    HARALD
    HARALD --- ---
    REDGUY: Tak tuhle sobotu vyrazim s tebou. Kdy se bude vedet misto na sobotu?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Tak jsem tam zase byl sam 8) A kdo tam nebyl, prohloupil. Samotny misto bylo standardni hezkej les, ale pak jsem sel geocachovat na blizkou cache. Sice jsem nejdriv malem chcipl vycerpanim pri splhani do kopce, pak jsem malem spadl z vysoky kolmy skaly kterou ten kopec koncil a kde byla cache, ale konec dobry, vsechno dobre: cache jsem nasel a hlavne, byla tam zcela kulervouci vyhlidka do krajiny. A to ani nemluvim o silene krasne service a chutnem tataraku (nebo obracene?) v restauraci v Litomericich...
    Tak snad uz priste tam nebudu sam 8)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Chysta se nekdo zitra hashovat v prazskym ctverci? Padlo to kousek od silnice do lesa, takze ja asi ano...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Jo, to je pravda, ten vypada dobre. Asi tam vyrazim.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    REDGUY: a co ta o "ctverecek" niz?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Sakra. Tak zitrejsi lokace je az v Nemecku, to nevypada dobre 8( Ale uvidime. Aspon ze je to na ulici 8)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A tak kdyz bude hodne na sever, tak muzes dat 49,14
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RCR: Ne, ten hash se kouri pred tim nez tam vyrazis, aby jsi to mel dobrodruznejsi :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    škoda že 50,14 je tolik na sever... pockam si az bude nějaký v praze:)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    FRONEMA: md5 si muzes nechat spocitat treba tady: http://md5-hash-online.waraxe.us

    RCR: Az na ten hash to chapes dobre.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam