• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REDGUYGeohashing
    Geohashing



    Aktualni souradnice: http://irc.peeron.com/xkcd/map/map.html?date=2008-06-17&lat=50&long=14&zoom=8&abs=1

    Wikistranky pro jednotlive ceske zony:
    Praha
    (kdo aktivujete dalsi, dejte vedet, doplnim)
    rozbalit záhlaví
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    SHMOULA: Jenom ten sobotni mark.
    SHMOULA
    SHMOULA --- ---
    ehm, ze jsem tak smely...tu sobotu 16:00 vidim poprve! to si udelam seznam mist z celyho tydne a potom to nejlepsi obrazim v sobotu, nebo se jedna o sobotni mark? ted jsi me trochu zmatl :-)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    DPMAN: Uhm... viz hned prvni odkaz na nastence? A obrazek tamtez.
    Ale strucne receno, je to bizarni konicek, pri kterem se snazis dorazit na souradnice, ktere pro ten ktery den vygeneroval na obrazku popsany algoritmus. Tento algoritmus ma tu vlasnost, ze (a) pro vsechny lidi kteri se jim ridi vygeneruje stejne souradnice (takze pokud je v tve oblasti vic takovych blaznu, je sance ze se tam potkate, obzvlast pokud tam pujdes v oficialnim case, coz je kazda sobota 16:00), a (b) nelze predem (v nasich podminkach driv nez v 15:30 predchoziho dne) urcit, jake souradnice to budou, takze je to pokazde prekvapeni.
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Ahoj.
    Co je Geohashing?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Co zitra? Jestli mi to spravne pocita, tak ve ctverci 49-14 by to melo padnout na dost pekny misto.
    SHMOULA
    SHMOULA --- ---
    tyjo, on je i klubik v cechach? koukam, koukam!! book!
    btw hybu se kolem brna, zatim ale nic moc...
    http://wiki.xkcd.com/geohashing/User:Shmoula
    POMPO
    POMPO --- ---
    Zdary!
    Shanim nejakou GPSku na geocaching.
    Levne, klidne starsi.
    Idealne Garmin legend nebo tak neco.
    Dik za tipy a nabidky.
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Prodam FUJITSU SIEMENS PDA+GPS N560 BT WLAN
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36429
    puvodni cena 15000.-kč. bez příslušenství,bez map.

    přidám k němu komplet přislušenstvi- 2 pouzdra (cena1500) + mapa IGO (cena 2500)+ mapa komplet evropy (cena 2500) +nabijecka pres usb,nebo pres zapalovac v aute a jine modifikace (cena 1200) ,stojanek na sklo pri navigaci v aute (cena 1000) + kabely k pocitaci....komplet me to vyslo neco pres 20tis....

    CENA TED 7000.- skomplet prislusenstvim. zajemci piste na 724649667!! diky
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KOMPAS: Kdyby nebyli tal zavisli na navigacich, tak by nemohli zabloudit. Poor city boys :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    REDGUY: GeoHASHing
    Já vím, stejně to nepomůže ;-)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    KOMPAS: No, nevim, v nazvu klubu je napsano "Geohashing". Veru nevim jak to tam napsat jasneji 8)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    REDGUY: No, třeba kdybys to napsal zřetelně do záhlaví nebo přímo do názvu klubu, tak by sem geocacheři tolik nebloudili.
    CRITT3R
    CRITT3R --- ---
    gpscau, znate pls neekdo software pro PocketPC kterej by umel zapisovat souradnice kliknutim na displej/tlacitko a ulozit neomezeny mnozstvi bodu na ceste? potrebuu to urgentne, dik moc
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Ale to jsi zas nemusel, vzhledem k tomu jak je tady mrtvo obcasna noticka o cachingu 8)
    NETHE
    NETHE --- ---
    REDGUY: Ajo lol :D Tak ja to mažu :D Špatně jsem si to přečet :D Sorryyyy :D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    NETHE: Ehm... jen pro kontrolu, vis ze tohle neni klub (primarne) o geocachingu, ale o geoHASHingu?
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    REDGUY: jsem v brne, nekdy priste
    HARALD
    HARALD --- ---
    REDGUY: mám na starost Adama, takže ne-e
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hmmm... tak to zase padlo daleko na sever, tentokrat do Polska, podle Google Earth to vypada na nejakej velkej lom nebo tak neco, cili zajimavy misto. Docela bych tam jel, ale pro samotnyho by to byla dost draha zabava, takze pokud se chce nekdo pridat a prispet na benzin, budu velmi rad 8)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Zitra nekdo na hashovani?
    HARALD
    HARALD --- ---
    no to by bylo lákavé. k tomu kešky v německu... ale nejde to :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam