• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    EMIS: ajo.. ja letim s aeroflotem.. mel sem z rusaku obavy, ale litaj sem fakt naprosto v klidu.. ha long sme nakonec vynechali, v sapa prselo, ale ty horsky kmeny byli bezva.. zapichnem to nakonec na phu quoc.. tam je prej klid..
    EMIS
    EMIS --- ---
    NARVAH: imo se plati, ale mela by bejt v cene letenky co jsem tak cetl, po nas nic nechteli, leteli jsme s emirates
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    plati se jeste ta vystupni taxa na letisti pri odjezdu z vientamu?
    EMIS
    EMIS --- ---
    HAAALA: nesezenou, kor kdyz mas mas "velkou" nohu ja shanel 9,5 boty kvuli motorce a byl rad za 8micky. Ale je fakt, ze pokud clovek neplanuje konkretne delsi pobyt v dzungli nebo nejake treky v horach ci po skalach, tak jsou pohorky zbytecny. Ale to vsechno zalezi od toho jak kdo cestuje a co chce videt.
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    MUI: karstový kopce jsou třeba kolem Ha Long... světlej kámen, poměrně ostrej na omak.

    HAAALA
    HAAALA --- ---
    YOZHIN: "hlavne si neber pohorky..." - nechápu... lézt třeba na karstový kopce v žabkách nebo v sandálech jsem tam pravda viděl, ale člověk pak má pěkně orvaný nohy. Nehledě na to, že na místě se kvalitní pevný boty prakticky neseženou...
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    HANYONLINE: nejspis porad v laosu...
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    YOZHIN: napiš kde budeš kolem 25. at dohodnem kde se potkáme :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    tak viza fakt v klidu.. na letisti v hanoji se to sice trocha protahne, nez to manici vyridi.. ale je to za pulku prize.. pivo tu maj fajn.. vidim to na sapu.. v hanoji moc hluku
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    YOZHIN: jo, dík, právě se balím.. boty lehký.. fajn.. beru hodně patáků, akorát ty antimalarika asi fakt do sebe valit nebudu, bylo mi z toho dost blbě.. vypadá to na pěknej bike trip z tvých fotek..
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    NARVAH: neber si nic tezkyho, lehka mikina s kapuci a pripadne sustak (ja mam ponco) ti postaci... North Face budnud tady koupis za 60$. Chladna a dazdiva je jenom Sapa, v Lai Chau som temer chcipnul zizni.. na motobiku mne spalilo do ruda na raka, a to je jenom 50km od Sapy... kdyz pudes na jih, nema cenu se s tezkymi hadrami vubec tahat.. ted som v severnim Laousu a mam porad kratasy a sandale.. hlavne si neber pohorky.. Jo obcas sprchlo i v Hanoji, ale neni zima.
    Jo a Kdyz nekoho zajima Malarie, tak v Dien Bien Phu sem koupil plato 10 tablet Doxycyvclinu za 4000VND, idealni na kazdodenni profilaxy, ma to jednu nevyhodu. sidefect je citlivost na slunce, takze mozna proto to spaleni na biku...

    jinak par fotek here: https://picasaweb.google.com/unpocolocoyperrofilia/2011VietnamLaos02?authkey=Gv1sRgCM3VrsqhttuGZw#5579150454488169922
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    EMIS: no asi tak ... sice jako bilyho cizince by te nejspis "jen" deportovali do cech, ale stejne ...

    KOSMEN: Na ulici radsi nic. Tajnej je tam kazdej, a kdo neni tajnej tak ma tajnyho strejdu .) Stejne by to nebylo asi nic moc . Prez znamy se da opatrit neco z laosu, nebo thajska ..vietnamci zkouseli pestovat kolem mest, ale pred par lety jim to fizlove zacli nicit. rikaj tomu tai ma .)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    nějakej tip na dobrý pojištění na cestu do viet nam?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    EMIS: no já si dycky drogy v asii rozmyslel. docela mě lepí z představy bejt odrovnanej někde, kde to neznám..
    EMIS
    EMIS --- ---
    KOSMEN: hele nemaka pokud jses kurak tak si rychle zvyknes, teda hlava se ti zamota vzdycky, ale jinak nic ;)
    Jinak v saigonu a vetsich mestech ti bezne huleni a opium nabizi osobne jsem si, ale radsi zaskripal zubama a nechal zajit chut. Preci jen, nikdy nevis jestli je to prodejce nebo tajnej. Pokud tajnej, tak v "lepsim" pripade se z toho rychle vysekas obrim uplatkem v horsim pocitej s tim, ze Vietnam je jedna ze zemi kde jsou nejprisnejsi tresty za pasovani/drzeni drog na svete..
    Ted jsem zagooglil a v roce 1998 padlo 57 trestu smrti..
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    SMOKIE: a to maka?:))..pardon za ty otazky,ale zajimalo by me to jak to tam je:)
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    KOSMEN: ne, vo cernym tabaku.. huleni tam nema tradici ... max na severu na vlakno.
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    bavime se o huleni konopi, marihuany,travy?:))..chystam se tam za 14 dni, tak at vim co cekat:)
    EMIS
    EMIS --- ---
    YOZHIN: jestli myslis ty vodni "dymky" co kazdej pali, tak ty jsou uplne bozi, totalni zabijak ';)) Sideeffect po koupi byl, ze me kazdej zdravil, divil se ze to turista kouri a jeste si to pochvaluje. Jo jen me dost zaskocilo, ze kdyz si daj praska, tak to casto zapiji palenkou. Poprve jsem nabizenou decovku hodil na ex v domeni, ze je to voda ;) No veselo

    NARVAH: Hadry lehce koupis tam, je to preci jen velka vietnamska trznice ;) Jedinej problem jsem mel sehnat boty, takze i na masine jsem jezdil prvne v sandalich a pak v botach o dve cisla mensich.. pocasi: http://lmgtfy.com/?q=hanoi+pocasi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam