• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
    rozbalit záhlaví
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    GGG: mno podle mýho názoru je škoda to přeletět a nevidět to :) akorát je u toho potřeba myslet na to, že vlaky na delší trasy bejvaj plný a proto koupit jízdenku předem a autobusy z menších měst nejezděj co hodinu, mnohdy i třeba jenom jeden za den, to je lepší zjistit předem
    GGG
    GGG --- ---
    GNUBLA: spis premyslim ze bych nekde treba zastavil, koukam ze letenka stoji 120 dolaru... to neni spatny...ale to uz me vyjde nastejno kdyz si koupim letenmu praha - ho chi minh :)
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    GGG: po zemi se zastávkama nebo na jeden zátah? vlak to dá vkuse za 46 hodin..plus X hodin zpoždění :) samozřejmě-užiješ si spousta čistý vietnamský srandy u toho, ale jsou to dva dny, mno...jestli to chceš čistě jenom jako přesun z bodu A do bodu B tak bych volila letadlo(bohužel nevim společnost)
    GGG
    GGG --- ---
    S jako uspolecnosti je nejlepsi preletet z Hanoje do Sajgonu? Nebo je zajimavesi dat to po zemi?
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    GGG: já pořídila za 14500 u studentagency do hanoje s přestupem hodinu a půl v moskvě. den před tím než jsem kupovala byla letenka dokonce i za 13000, zatimco dva týdny před tím za 22000...
    GGG
    GGG --- ---
    WIL_M: tohel byly lety primo do Hanoje
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    GGG: tak on už je de facto březen, ty ceny se postupem času hejbou. otázka je, co těch 14k stálo? já když hledal loni thajsko, tak jsem taky našel o asi 2k levnější let, ale mělo to skoro 24hodin čekačku v dubaji, což jsem si raděj připlatil, trávit dovolenou na letišti fakt nemám chuť :)
    GGG
    GGG --- ---
    WIL_M: Diky, pred 14 dnema jsem se koukal na pelikana a byly tam kolem 14 000 a ted najednou jsou vsude za 16 700....
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    GGG
    GGG --- ---
    mate nekdo prosim typ na levne letenky na brezen? Hanoj nebo Saigon to je jedno.
    diky
    MINOU
    MINOU --- ---
    Měl byste prosím někdo tip na levný a dobrý ubytování v Saigonu? Levný je pro mě do 10dolarů za dvoulůžko. Co tak zatím koukám v LP, na tripadvisoru, wiki, atd... tak zatím nic moc... Díky předem.
    POTHEAD_
    POTHEAD_ --- ---
    SMOKIE: ja si to myslim prave taky, ale finska partnerka uz o ni psala jako o nem. Ale i dle slovosledu ty Anh v mailech je videt, ze to je zenska... Ale dle googlu to muze byt i muzske jmeno :D takze to bude prekvapko, setkame se vsichni v breznu v Berline :) takhle to vypada v celoevropskych projektech, nektery jmena jsou fakt tezce M/F identifikovatelny, a ty asijsky zvlast
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    POTHEAD_: ackoliv prsa a zadek nejspis nema (a muze mit i fousky) tak to bude zenska :D
    KEDA
    KEDA --- ---
    jinak taky doporučuju pokud někdo jede do Hanoje.. tak Backpackers hostels mají zadara pc s netem, úschovnu zavazadel, a když na to prijde tak i sprchu :))je to v centru, sou tam samý mladý.. ubytko je tam klasickej hostel.. takže nic moc
    POTHEAD_
    POTHEAD_ --- ---
    prosimvas

    Que Anh-ha

    je to chlap nebo zena?

    dik!
    EMIS
    EMIS --- ---
    KEDA: jj a pokud nemate vlastni pc a lezete do kavaren a ruzne, tak si na flashku staci hodit portable firefox s torem a nemusis pokazde neco instalit stahovat. FF se ti pusti rovnou pres proxy. Funkcnost linku jsem nezkousel, ale hledat pripadne tor portable, nebo tak neco http://downloadsquad.switched.com/2009/06/17/firefox-tor-privoxy-and-vidalia-in-a-portable-exe-to-obfuscat/
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    KEDA: jojo, strana blokuje leccos... ale staci jet prez proxy v evrope a je klid.
    KEDA
    KEDA --- ---
    jinak pokud někdo bude mít problémy s připojením na nějaké servery například facebook.com atd.. který nevim proč nejdou..asi to blokuje místní vláda bo nevim :)) tak jděte na stránku ultrasurf.us a stáhněte si aplikaci (download) s kterou se připojíte na všechno..
    KEDA
    KEDA --- ---
    SYDELAY: no pokud bys chtěla v moskvě ven z letiště.. potřebuješ určitě vízum.. pokud jdeš jen na transfer tak ho nepotřebuješ

    jinak doporučuju motorku.. neviděl sem tady kontrolovat ani místní a když už by náhodou něco., oni si sami řeknou o pár dolarů..

    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    SMOKIE: jojo, to věřim že ta cena umí být i takhle přátelská při dlouhodobějšim půjčení :) já mám teda zkušenost jenom s tim jednodennim, přesuny jsme dávali busama a vlakama, motorky pouze výletně
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    GNUBLA: No zalezi na jak dlouho a kde si co pucujes. Ale dostat se pod dva dolary na den neni pri pujceni v radu tydnu az mesicu velka potiz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam