• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    HILLY: hehe dobry :D jen ja s tatou :) to se sejdem v letadlech :D v dubaji muzem pokecat :))))
    HILLY
    HILLY --- ---
    Letenky: JV Asie (lokální trasy) - 36 Kč | Levné letenky, jízdenky, ubytování
    http://cestujlevne.com/2012/10/letenky-jv-asie-lokalni-trasy-36-kc/
    HILLY
    HILLY --- ---
    STARAKRYSA: Presne s nima letime, 15:30 z Prahy :))) A kolik vas leti?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    HILLY: hehe sranda:) presne stejny datum letenek mame taky :D neletis nahodou s emirates?:D my odlitame v patek asi v 15,30 do dubaje:D
    HILLY
    HILLY --- ---
    Tak letenka smer Ho Chi Minh City zakoupena, takze pokud tam nekdo od 7.12. do 31.12. budete, takze muzeme dat pivko :)
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    dekujuuu za rady...
    snazim se je znicit olejem a vybirat...kdyz to nepomuze obarvim

    STARAKRYSA: jo jo skoro od vsech jsem tohle slysela.
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    MAKAK: jo a taky prý pomáhá žehlička na vlasy a fenovat na nejvyšší obrátky a stupně
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KETHAMINA: jenom aby ti tyhle zapadacy manyry vubec prosly politicky ;) priroda je priroda a tak
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MAKAK: no, co to obarvit peroxidem? to vím, že fungovalo.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    MAKAK: hm..gekonci jsou preci jen lepsi nez svabi.. :))) pokud tedy nechytne clovek v pokoji Gecko gecko, ktery je urvany uplne priserne a rano vas budi :D svaby sme nepotkali ..

    jinak rika to kazdej, Ho Chi Minh City je daleko hezci a lepsi nez Hanoi...
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    NEELLA: no asi k nim maji stejnej pristup jako ke svabum v kuchyni,,,kdyz me pani domaci videla vriskat a behat po kuchyni se sklenickou na jeho chyceni, nechapala a rekla, ze je to priroda a nema cenu s tim nic delat a ze nemam byt tak precitlivela.
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    MAKAK: tak jedině prostě si je pořádně vyčesat a vybrat hnidy a dá si na to tak víkend... to je fakt divný že tam nic neni...
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    NEELLA: nasla sem rady, ze by to mohlo jit s tee trea a pri nejhorsim mi v praci sehnali neco na kuzi proti vsem parazitum, sice je tam, ze se to nesmi na hlavu ale snad mi nevypadaji vlasy...

    JVMLOK: Jsem tu na stazi, ale prace nic moc a ziti v Hanoji jakbysmet..

    NEELLA: No neni, ja to nechapu, ani v mezinarodnich lekarnach v nemocnicich...Je na to rpej nejaka regule, ze je zakazany to prodavat nebo co..
    Nechapu to ptala sem se v praci a oni, ze sem histericka a je to normalni, ze si mam mit hlavu jednou denne a za mesic, dva to zmizi.
    Moje rozcarovani z toho, ze sem si vycesla 40 zvirat z hlavy fakt nechapali, ja zase nechapala je...no asi kulturni propast
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    JVMLOK: to měla být odpověd na makak :) nějak jsem se překlikla...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NEELLA: neeee, ja jsem myslel ze bych to koupil a poslal MAKAK do Hanoie :)
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    JVMLOK: mám se ti zeptat mojí kamarádky vietnamky co žije ted v hanoji??
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    JVMLOK: mi neříkej, že ve vietnamu nemají nic proti vším...
    LYDI
    LYDI --- ---
    @ JVMLOK - postou rozhodne nedoporucim, do vietnamu nic moc nedojde. (nevim teda, jake ma zkusenosti makak ... )
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    JVMLOK: podle mého je nejlepší čas na návštěvu VN jaro nebo podzim
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MAKAK: BTW. myslis ze by slo neco takovyho poslat postou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam