• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    haha to je slušně přehnaný..dyť tam může jít každej kdykoliv :))
    DR_COOPER
    DR_COOPER --- ---
    Ach jo, to si zase sluničkový pohodářky udělaly kšeft s jelitama.... 2500 za exkurzi do Sapy? Tvl...
    ARALIN
    ARALIN --- ---
    Na skok do Vietnamu? Jednoznačně pražská Sapa! Obchody, restaurace, buddhistický chrám a jedinečná atmosféra. Přihlásit se můžete zde: http://www.naucmese.cz/kurz/jednodenni-vylet-do-vietnamu
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Super atmoška

    Vietnam · Timelapses ·
    https://vimeo.com/90729621#at=62
    KATCHENQA
    KATCHENQA --- ---
    Ahoj,
    prodam nepoužitá antimalarika Malarone, kdyby se někomu hodila.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Malarone 12 tablet / Praha / 1000 CZK ]
    DOUBI
    DOUBI --- ---
    JVMLOK: :D paráda....takže se zabalíme do igelitu a uvidíme. :)
    DOUBI
    DOUBI --- ---
    Ahoj, chystáme se s manželem do jižního Vietnamu v první půlce září. Jindy nemůžeme. Všude čtu, že tam jen prší a prší....je to opravdu tak hrozné a nebo se to dá. :)
    DR_COOPER
    DR_COOPER --- ---
    IKARIE: Tak jim to dopřej, za velmi krátkou dobu už se nikam nepodívají :D
    PETROSSA
    PETROSSA --- ---
    IKARIE: Teda my tam byli asi před 14 dny a žádný rusáky jsme tam neviděli. Dokonce jsme si dost libovali, protože později v Nha Trang a Mui Ne to bylo prostě peklo...všechno v ruštině. Tak je asi ještě opravdu před sezonou.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    Ja zdravim z Phu Quoc, jsme tu jen na 4 dny se prohrat a opalit na plazi pred odletem na sever. Diky za tip na Moon Resort. Jen me tu prekvapily ty davy rusaku. Tohle bych cekala spis v Thajsku, kde jsme to teda na Ko Chang a Ko Mak nezazili. Turistu je tu malo, asi jeste nezacala sezona, ale 90 % jsou ruske pary a skupinky kolem 40-50 let, chlapi v pindickach a s ledvinkou. Jidlelnicky v rustine, napisy v rustine, vcera jsme po ceste do Duong Dong dokonce narazily i na nejakou ruskou restauraci s borscem a flaskou ruske vodky za 150.
    Da se tomu samozrejme vyhnout, da se jist s mistnima za par korun, ale i kdyz plaz a moze dobry, uz se tesim zas na Vietnam :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    PETROSSA: jo a zivocisny uhli ze strachu pred touhle "kurou" vlastne fungovalo taky :-) neboj, kdyby to byla dengue, tak mas ctyricitky a jestli mas jet na bulovku by ses neptala
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    PETROSSA: hociminova pomsta! :D
    ja na to dostaval jist toto:

    chutnalo to jak vysmrknuty z nosu, rozvarena rejze, neslany, kousky mrkve, maly kousky kurete, asi je ta voda vyvar
    ale pomohlo to :-)
    PETROSSA
    PETROSSA --- ---
    Ahoj všem, v sobotu jsem se vrátila z cest po Vietnamu. Cestování super, ráda podám i nějaký info - jeli jsme z časovým důvodů /3 a půl týdne volna/ jižní Vietnam, nejseverněji jsme byli v Da Nangu..
    Nicméně vráila jsem se s malým nemilým problémkem. Mám dost velké střevní potíže, doprovázené lehkou teplotou a malátností. Příčítám to optimisticky jen cestě a něčemu nedobrému k jídlu před odletem. Let zpět do Prahy bohužel celý strávený mezi toilet a sedadlem a taky proběhl nějaký ten pytlík na zvracení...takže nemáte někdo zkušenost... jestli s tím jít někam na vyšetření tak kam? Vinohrady? Bulovka, nebo nějaký konkrétní rady, tipy... Jsem spíš typ co na to trpí a většinou chytne jako první nějakou kolektivní pracvoní chřipku, nicméně nerada bych nějakýho červíka... Díky
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MINOU: je mu 30. Je to takovej minimalista, slečnu potkal ve Vietnamu a odstěhoval se za ní. Klidně víc v poště.
    MINOU
    MINOU --- ---
    HOVNOVCUKRU:
    Ten poslední cestopis je fakt pěknej. Tak doufám, že přibudou další.
    KETHAMINA:
    Jak je týpek anonymní, tak si pořád moc nedokážu zařadit. Jestli je to mladší člověk, co se v Čechách zamiloval do Vietnamky a odjeli spolu do VN, nebo starej chlap s mladou ženskou, co ho to už doma štvalo... Kolik mu tak je?

    OLAFFSON
    OLAFFSON --- ---
    IKARIE: Ted jsme ubytovani na Phu qouc v resortu Nhat Lan, kt je na Long beach kousek od perlove farmy. Ceny bungalovu jsou od 20$ bez AC az po 45$ s AC. Plaze skoro prazdny. Kazdop je mozny ze se to do pulky prosince zmeni protoze vzdy v sezone to tu pry leti nahoru 2-3x
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    HOVNOVCUKRU: na twitru je taky dost aktivní. Týpka znám osobně a moc mu fandím.
    HOVNOVCUKRU
    HOVNOVCUKRU --- ---
    ja jsem zas teprve vcera objevila tenhle blog: http://cechvevietnamu.cz/
    fakt doporučuju, hlavně tenhle článek, skvěle napsané: http://cechvevietnamu.cz/cestopis-ta-chi-nhu-vietnam

    Jinak bych taky jela zas!
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    SHM8: kdyz jsem to cetl a dostal se k tomu, jak tam pise o kachnich zarodcich (trung vit lon) tak jsem si vzpomnel na svoji prvni snidani ve vietnamu :-)
    a taky na peceny psy podel silnice, na cizince marne se snazici prejit ulici, na plastovy zidlicky, ktery kdyz si clovek vybere tu s operkama na ruce, nejdou sundat ze zadku :D
    na smazeny slepici paraty, na bizarni sacovani securitakama v supermarketu, na hnusny chemicky sladkosti ve vietnamu a vynikajici ovoce vsude kam se clovek podiva...
    uplne me chytla takova nostalgicka, uz aby bylo jaro a ja mel letenku v ruce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam