• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    SAMOUT: poslal mi i víza i ty věty. do neděle to překopu do PDF, bohužel nemám práva na nástěnku
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KETHAMINA: Wunderbar, teď už si chci akorát číst a pak spát, ale zítra slibuju že sepíšu ty víza (kam se vrtnout v Saigonu na letišti a tak). Onen motorkovej okruh (byť jsme ho nejeli celej, ale jde spíš o obecné proncipy) pak můžu taky popsat.

    KETHAMINA: To poslal ještě teď? Kdy ten člověk spí :-)? I když teď v létě je to jen +5.
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    KETHAMINA: diky, zkusim mu napsat pres twitter...mozek snad mam :))
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Jde o to, že jeho číslo, co poslal pár lidem v poště se dostalo do rukou mnoha.

    Jinak ty slovíčka mi poslal, ale je to v tazích z toho blogu, budu to muset překopírovat u pc, v tabletu mi to nejde.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    SAMOUT: nemyslim si, nemel tam toho tolik, aby to stalo vic, nez tisicovku za rok. I kdyby to tak bylo, tak ja mam vlastni hostingovej server a dal bych mu hosting klidne zadarmo...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KRISHNA: IMHO proto, aby dál nemusel platit za hosting, provoz takovýho serveru asi něco stojí.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    No ja spis nechapu, proc na ten blog nenapsal akorat "seru na vas, jste nevdecni dementi a tak uz sem nebudu nic psat"... Zadnej kontakt tam na nej nebyl a tak by ho nemel kdo jak otravovat.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Ten slovník jsem minula, tak, mu písnu.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KETHAMINA: Tak post o vízech pro lidi, kteří přiletí do Saigonu, dám klidně dohromady, pamatuju si celkem všechno, včetně toho do kterýho taxíku vlézt. Spíš tam byly moc hezký články o Da Latu, Nha Trangu a tak. Speciálně v Nha Trangu si už moc nepamatuju kde co bylo. Plus tam byly napsaný věty ve Vietnamštině, který jsem si nakopíroval do mobilu, a pak je jen ukázal v obchodě, aby věděli co se mnou :-). Prostě to byl obrovsky užitečnej blog, kterej nám "zařídil" fantastickou dovolenou.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Můžu mu napsat, jestli ten post o vizech nemá někde v kopii. Jinak na twitteru psal, že rady rád poskytne dál, ale individuálně lidem "s mozkem" :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jinak, vzhledem k tomu, že Čecha už nemáme, tak bych asi dal do záhlaví aspoň tohle - zvací agenura za levné peníze http://www.cheapvietnamvisa.net/ (pošlete jim vyplněné formuláře, přes PayPal zaplatíte poplatek v řádech jednotek $ za hlavu). Formuláře ze stránek ČvV - new je prázdný k vyplnění, fill je vzor jak to vyplnit. Za pár dní od nich přijde zvací dopis. KONTROLOVAT SPAM, občas to do toho spadne (seznam.cz).


    VIANAA: Projeli jsme to, kdyžtak pošta.



    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    SAMOUT: na nyxu je.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Já se mu nedivím, naposledy když byl v Praze měl i tady fakt blbý zkušenosti. Lidi remcaj a skoro ho obviňovali ze zákonů ve Vietnamu. Vlastně to vydržel dost dlouho.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VIANAA: Lidi jsou kokoti, jsou kokoti, jsou kokoti... Kdybych na něj měl mail, tak ho aspoň pozvu na nyx, i když by se asi do nějakých poradních diskusí nechtěl pouštět.
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    Cech ve Vietnamu zrusil blog?! http://magazin.aktualne.cz/...-se-cech-ve-vietnamu-blog-smazal-k/r~7e3d5a22176911e6a77e002590604f2e/

    nemate pls nekdo ty clanky, predevsim ty o vizech a cestovani na motorce v okolí Da Latu? letim az na podzim, takze jsem to procetla dost zbezne :(
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Nechcete nekdo posledni Vietnam Lonely Planet? Cenu nahodte. Praha
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    ALENNAI: ano, spíš mě zajímají nějaký přímý zkušenosti :) , ale děkuju :)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    BIGG23: asi jsi googlil taky
    Buying House in Vietnam | How To Buy a Property in Vietnam
    http://www.globalpropertyguide.com/Asia/Vietnam/Buying-Guide
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    Ahoj,
    máte někdo zkušenosti s nákupem nemovitosti ve Vietnamu? Jsem zvědavej a zároveň mě to hodně láká.
    Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam