• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    IKARIE:
    ALENNAI: Vidím, že se tu řeší stejný let s TK, který mám i já...netušíte náhodou, jestli by se nedalo (v případě, že má člověk jen cabin luggage) vystoupit už v Saigonu? Nemáte s tím někdo zkušenost? Máme přílet i odlet z Hanoje, takže bychom do Saigonu zřejmě přelítali a takhle by se to dalo vzít mnohem jednodušeji :). Ptala jsem se i na Turkish, kde ale byli velmi velmi neochotní...chtěla bych mít ověřené, že nám nezruší celou návaznou letenku.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    Photographer Uncovers The Side of Vietnam You Never Knew Existed
    http://nextshark.com/vietnam-ethnic-minority-groups-gallery/
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    https://www.facebook.com/cechvevietnamu/?fref=ts

    posledni prispevek. čech ve vietnamu pomohl hodne z nas, tak ted muzeme pomoct mi jemu :)
    JAYB
    JAYB --- ---
    ALENNAI: ok, diky
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JAYB: na sev. Vietnam jsem se ptala podobne ( hod si me do filtru a koukni na odpovedi)
    JAYB
    JAYB --- ---
    Ahoj, letos po dlouhých diskusích padla nakonec dovolená na Vietnam. Vlastně rozhodnutí a letenky jsou ani ne 24 hodin staré...
    Hodláme jet na sever, letíme do Hanoje konec října až půlka listopadu. Na půjčení motorky to nevidím, ale spíš tak podle zkušeností se chci optat než seženu a začnu načítat průvodce - čemu se rozhodně vyhnout a naopak nějaké doporučení?
    Moře není nutné, ale den dva by asi úplně nevadil...
    Díky za tipy
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    HOVNOVCUKRU: myslím víkend 24. a 25.9., čas v 11 před Sapou.

    M_A_I_A_: tak to někdy na začátku, odlítám do indie v polovině měsíce
    M_A_I_A_
    M_A_I_A_ --- ---
    BIGG23: v říjnu se ti s Maccinem určitě ozveme, letíme 1.11., tak budeme rádi za tipy co kde :)
    HOVNOVCUKRU
    HOVNOVCUKRU --- ---
    jako už tento víkend?
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    BIGG23: den vyberte, by to jen navrh
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    ok, jsem ready pořád, ale nejlepší bude asi víkend ;) kolem 11, kdo se Teda přidá?
    HOVNOVCUKRU
    HOVNOVCUKRU --- ---
    BIGG23: tak můžem udělat rovnou sraz v Sapě. Já jsem taky byla ve Vietnamu, provádění po Sapě asi nepotřebuju, ale třeba znáš jiná místa na jezení než já a třeba jsi toho procestoval víc a tak. Šla bych.
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    Trochu Ot:

    Kdyby někdo chtěl, provedu pražskou Sapou - z 90% to bude o jídle :). Bez nároku na jakoukoliv odměnu. Když dostanu najíst, nebudu se zlobit :D .... A přiložim i povídání o Vietnamu a Vietnamcích z vlastní ruky :) ! Baví mě to.
    Těšim se a čau! :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMOUT: my mame hotel velmi blizko letiste, takze bych to tak cerne nevidel, daval sem si pozor aby byl na metru, vim jaky jsou v dubaji zacpy rano a my poletime od tamtud v patek rano, i kdyz kdyz sem tam byl naposled, tak se metro teprve stavelo. a i kdyz sem priletel do sharjah a ne primo do dubaie, tak se toho stihlo hodne za par hodin. okruzni cesta taxikem asi 80 km za petikilo nebo tak nejak :)
    SAMOUT: my letime do saigonu

    ja sem prave s turkama nechtel, protoze ted se to v istambulu mele a clovek nikdy nevi. a navic sem tam uz byl, tri dny, takze zas tak zvedavej na nej nejsem
    IKARIE: jo ale politicka situace je nahovno, a to se pocita.
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    ALENNAI:a kdy letis/te?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ALENNAI: jaka je kvalita tour nevim a budu rada, kdyz pak kdyztak hodite referenci nekdo, pokud to vyuzijete ;)

    obecne ale servis turkish je top a nesouhlasim a tim, ze EK jsou lepsi - myslim, ze kvalita je srovnatelna, turci se letos umistili dokonce o misto vys nez emirates v hodnoceni spolecnosti Skytrax o nejlepsi aerolinky.
    bezpecnostni situace v istanbulu je samozrejme vec druha..
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    ALENNAI: presne...7/12 sedim v tour 8:30-11:00...nikdy to nedelam, ale po takovy strece to asi bude akorat tak...diky moc
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    IKARIE: ty jo, dik. mame tam pri zpatecni cekacku a do mesta jsme chteli. Tohle je dobra varianta, kdyby byl clovek uz moc utahanej!
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    letime 7/11 vecer tam a 7/12 zpatky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam