• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
    rozbalit záhlaví
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    IKARIE: oni to maji vsichni vsechno v perfektnim stavu.. :)) a pak se ti to druhej den, kdyz uz jses daleko vysype a porad si sam :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    jinak neni to ma osobni zkusensot, ale nas pruvodce ve vietnamu mi doporucoval pujcovnu jeho kamarada dannyho v hanoji, koukam, ze maj pobocek vic. cena asi neni nejaka uplne ultra levnejsi nez ostatni, ale ma ty stroje pry v perfektnim stavu a veskera domluva a tak v poradku: http://rentabikevn.com/about-motorbike-rental-vietnam/
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    VESACEK: bylo nás sedm, nevim jestli nám dal množstevní slevu ale za jednu motorku (honda win) sme platili 145 usd
    VESACEK
    VESACEK --- ---
    ENZO44: Super, a na kolik Vas to vyslo?
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    ENZO44: dik, budu shanet moto pristi tyden v hanoji, tak jestli nesezenu na prvni dobrou tak se mu ozvu.:)
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    JAVOR: V sajgonu má garaz a servis vietnamec Franta, do roku 2012 delal prekladatele v ČKD a cechy ma rad takze nam pomohl s hodne vecma..ma i vic pobocek treba v Da Nang, v Hanoji atd...
    doporučuju volat předem, nebydlí primo v Sajgonu.

    295 pham ngu lao hochiminh city
    +84 98 103 88 55
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    ENZO44: projel jsem na motorce vietnam v lednu, ted se tam vracim takze me ty kontakty zajimaj :)
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    Kdyby někdo chtěl info o cestě skrz Vietnam na motorce (najeto 3100km za 20 dní z jihu na sever) dejte vědět, mám dobrý kontakty na půjčení/koupení a pár užitečných zkušeností. :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    JUWELIUS: ja tam budu 26.3. navecer, ale mam nejakou veceri, a rano 27.4. preletam do
    hanoje. pripadne pak jeste jednou 7.-8.4.

    kdyby to mohli nechat v hotelu (district 1) treba na me jmeno, bylo by to idealni, kdyztak posta at to tu nespamujem
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    ALL: ahoj. Mam dotaz, prosbu ... neni nekdo momentalne, nebo nebude nejblizsi dny v Saigonu? Podarilo se mi tam ztratit zapisnicek, ale nekdo ho nasel, to zn. slo by o jeho vyzvednuti v jednom obchode v centru. Samozrejme bych veskere vyhrady s tim spojene a neco navrch zaplatil. Pokud by se nasla nejaka dobra duse, ktera by zrovna nahodou slendrovala v tech mistech (: Diky.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    IKARIE: dej pak vedet, jak ten phu quoc, chcem tam v zime, trochu se bojim, jak to tam ted vypada
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    IKARIE: Potom chápu a vlastně i docela závidim.
    Zkus popojet směrem na sever, jsou tam kilometry pláží bez lidí (a neónů).
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    NEPHILIM: ja jsem tu pracovne, takze jsem si ubytovani nevybirala, ale vsak jsem psala, ze zrovna ubytovani je naprosto paradni, vkusne, bez rusu i neonu - https://www.blueoceanresort.org
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    IKARIE: Buď se tam za ten rok a půl všechno výrazně změnilo, nebo jsi v jiným Mui Ne, než jsem ho viděl já...
    Na druhou stranu Tě moc nechápu - pokud se děsíš ruskýho neónovýho pekla, proč se ubytováváš v 4*...? Pak nic jinýho asi čekat nemůžeš.

    Jinak Phu Quoc byl za mě v prosinci daleko větší peklo než Mui Ne, i když taky záleží na tom, kam se zašiješ - s klidem bych na Long Beach asi úplně nepočítal.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jinak ti daj karticku, s kterou se na plaz dostanes, kdyz sejdes na hlavni, tak hned naproti. samozrejme pujcujou motorky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    IKARIE: uvidime, jestli se tam neco nezmenilo, ale personal byl opravdu mily
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANDY_WARHOL: ten znam, ale nebyla jsem, diky za doporuceni :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    IKARIE: pobliz, ale ne na plazi, to pro nas moc zajimavy neni. ale byl to nadhernej bungalovovej resorst s vlastnim bazenem a byl tam klid. jestli chces, tak mrkni na http://www.bauhiniaresort.com/en-gb
    musim rict, ze se o nas starali jak o vlastni :) cejtili sme se tam dobre
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANDY_WARHOL: a kde ste bydleli, na long beach?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    IKARIE: byl sem na phu quoku v listopadu a peklo to nebylo. je teda pravda. ze sme se jezdili vetsinou potapet a byli jsme tak mimo. ale taky sme vyletili na motorce a bylo to fajn. na jednom vodopadu akorat vietnamci, tam se platilo a bylo tam cisto. na druhym co se neplatilo byl teda ukrutnej bordel ale ani noha v podstate, rusaku docela malo. jen to bylo tesne po obdobi destu, ted nevim.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak jsem v mui ne. a je to fakt cire peklo. jsme ubytovani v prekrasnem vkusnem 4* resortu, kde nejakou shodou okolnosti bydli akorat starsi francouzi a skandinavci. vede to tu australanka, snazi se o nejakou udrzitelnost, recyklaci a tak. nicmene kdyz clovek vyleze ven, rozpouta se tu cire, predrazene, neonove blikajici ruske peklo. achjo. za 14 dni budu na phu quocu a trosku se bojim, ze to tam bude to same v bledemodrem, kdyz jsem tam byla v roce 2014, jeste to celkem slo.
    jinak to tu brutalne fici, pro kitesurfery ideal, na koupani naprd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam