• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICTECHFringe - aneb novy serial J.J.Abramse
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Posledni scena super :) dala tomu ten spravnej postapokalyptickej raz. jen jsem teda dostal chut podivat se na par predchozich dilu, nejak postradam logickou navaznost.
    L_O_G
    L_O_G --- ---
    GHOSTSTALKER: Mně se to celkem líbilo. Především poslední scénka jak sedí v autě. Ale snad se to rozjede!
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Tak prvni dil nic moc... ne ze by to bylo vylozene spatne, ale nejak jsem cekal vice. Kdyz srovnam zacatek a konec, tak se v podstate skoro nic nestalo. Akorat takova herecka predvadecka Johna Nobla.
    MATT
    MATT --- ---
    ... aspon, ze prestaly vsechnyty infekce, a jede ten hlavni pribeh.. chytnou teda umej ;)) momentalne s3e11..
    MATT
    MATT --- ---
    a sakra ;) jako mam rad ruzny haluze, casovy paradoxy, konspirace vseho druhu, ale takovydle nelogicnosti to mi kazi..
    HARDY
    HARDY --- ---
    MATT: hehe, prej zlepší :-D mě u fringe právě ta nelogičnost nevadí, ale připrav se na těžší kalibr blbostí. Každopádně na finge nedám dopustit...
    MATT
    MATT --- ---
    nedavno jsem rozkoukal fringe, dva dny jedu jeden dil za druhym, protoze mam virozu (vcelku sranda jet cca po deseti dilech vsemoznejch infekci a bioteroristu metrem, potit se, mit teplotu a rika si, kdy se rozprsku ;)) ale zacina me to dost stvat,ze je tam spousta blbosti. treba ted posledni dil s02e13 - holka tam proskoci sklem mrakodrapu a peter ho pak nerozbije hasicakem?! a mam pocit, ze takovoudle nelogicnost, ci scenaristickou berlicku najdu v kazdym dile... snad se to zlepsi, neschopenku mam do patku ;)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    GHOSTSTALKER: pulka toho traileru je z ctvrty serie :( asi to bude vic super, kdyz to bude z budoucnosti jako Continuum jinak uz si nedovedu vysvetlit proc to chteji jeste vic posrat :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    FRINGE - Season 5 Comic-Con Trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=aTiAL19rej4
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Eek. Nějak nám to... Plytkne.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Ani ne... finále slabota, čekal jsem větší cliffhanger... potěšil akorát "výslech", ten byl fakt pěkně udělaný. Bell jako psychopat zklamal, i to, jak skončil. A samotný závěr také nic moc, vypadá, jako by ho dotočili až po schválení další sezóny.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    orgasmus :)
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    čím dál lepší.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    mno posledni dil potesil !!!
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    díky díky, super :)
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    RAEVA: bude poslední pátá na podzim.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    RAEVA: planuje
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    DIOM: oki díky, další sérka se asi neplánuje což? mam teď lehčí závislost :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    RAEVA: měly by přijít ještě dvě epizody..respektive dva díly jedné

    Fringe 4x21 Promo - "Brave New World - Part 1" (HD) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mgUhVGgqJEY&feature=player_embedded
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    ahoja, rozumím tomu dobře že s04e20 je zatím poslední? nemohu nikde najít 21 a 22... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam