• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICTECHFringe - aneb novy serial J.J.Abramse

          

    1. Sezóna / obsahy epizod

    [09.09.2008] 1x01 - Pilot
    [16.09.2008] 1x02 - The Same Old Story
    [23.09.2008] 1x03 - The Ghost Network
    [30.09.2008] 1x04 - The Arrival
    [14.10.2008] 1x05 - Power Hungry
    [21.10.2008] 1x06 - The Cure
    [11.11.2008] 1x07 - In Which We Meet Mr. Jones

      

    Titulky

    www.titulky.com

       Hrají:

    * Joshua Jackson
    * John Noble
    * Anna Torv
    * Kirk Acevedo
    * Tomas Arana
    * Mark Valley
    * Lance Reddick
    * Blair Brown
    * Jasika Nicole


       
    SPOILERY piste at nejsou videt ! : <span class="spoiler"> OBSAH SPOILU </span>
    .. Jinak můžete spoilerovat, jak uznáte za vhodné. BANY neuděluji, pouze Vás začnu nenávidět!
    Fringe je připravovaný televizní seriál produkovaný trojicí J. J. Abrams (určitě znáte jeho Lost), Roberto Orci, Alex Kurtzman vezoucí se na stejné vlně jako legendární seriál X-Files. Hlavními postavami by měl být šílený vědec Walter Bishop a jeho syn, kteří společně s agentkou FBI budou vyšetřovat lavinovitě se šířící paranormální jevy. Seriál byl měl být prodchnut mysterióznem, určitou mytologií a v neposlední řadě dávkou humoru.

    rozbalit záhlaví
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    hmm, moc toho ve Fringe Abrams neudelal. Jenom propujcil jmeno
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VECTOR: Cywe, a jaky myslis, ze mel JJA vliv na 2. a dalsi sezony Lost a Fringe? :D

    Jako sorry, ale reziseri a scenariste maji samozrejme na tvorbu jednotlivych dilu mnohem vetsi vliv nez JJA, ktery to akorat kdysi vymyslel a dostal do produkce. Ano, reziseri a scenariste patri mezi hlavni tvurce jakehokoliv audiovizualniho dila.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    GHOSTSTALKER: cywe, podivej se u obou na uvodni titulky a polozku "created by" ;) tvurce se nerovna reziser a scenarista.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VECTOR: Joooo? A scenar ke kolika dilum Lost a Fringe myslis, ze Abrams napsal? :D Lol :)).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    GHOSTSTALKER: A co treba J. J. Abrams? ;)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VECTOR: Omfg, jeste aby to bylo o dalsich 40 minut delsi... to uz bych to asi musel vypnout.

    Ne ze by to bylo vylozene blbe, ale bylo stejne nudne jako cela tahle serie a nicim to neprekvapilo. Pokus o par dojemnych scen, u kterych jsem akorat zival.

    A Fringe nema stejne tvurce jako Lost.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ja spis byl zklamanej, ze "2 hours finale" v reci americanu znamena 80 minut serialu, ale co delat, jsou to idioti .)

    ale jako mas recht, obzvlast ten konec byl echt patetickej. hodne to pripominalo konec lostu, je videt, ze to ma stejny tvurce .)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Prislo mi to strasne utahany, moc emocni, malo akce, malo scifi :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    mne to pripadalo celkem ok, teda. akorat skoda, ze nerozvedli, co byl ten observeri plan na ovladnuti sveta.
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    ... a to je jako konec? wat?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KALIPH: grupa tvsr má nějaké avi
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    KALIPH: no vidis, tak ve format factory si pretahnes ten mp4 a das vystup avicko a je to :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VISOPIMUS: Sem tohle nikdy nedělal.. Jen ve Format Factory občas muziku flac do mp3.) To mě tak sere... tohle se mi ještě nestalo:)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    KALIPH: tak si to preved nejakym jednoduchym programkem, tech je. Lepsi nez shanet avinu :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VISOPIMUS: Nj, ale to není avi, ale mp4.) A řeším to proto, že se na seriály koukám z flešky zapíchnuté do dvd přehrávače (na televizi) ..a můj stroj nepřehrává mp4, ani mkv. Proto to avíčko:/
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Je nějaký stáhnutelný .avi soubor posledního dílu?? :/

    Fringe S05E10 HDTV XviD-FNM[ettv]
    tohle je hrozná kvalita
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PHOBOS99: Prostě dosavadní část seriálu se točila kolem zápletky o Peterovi a veškeré paralelní časové linie k tomu patří. Tohle celé bylo celkem uzavřeno 4. sérií a zapadlo to do sebe (tedy se nesplnily moje obavy, že to Abrams nezvládne). Pátá série začala zápletkou, naznačenou v jedné epizodě koncem 4. série, o Pozorovatelích a jejich malé "okupaci minulosti" či jak to nazvat. Tudíž, dle mého, nová dějová linie, nový příběh s původními postavami. Ale pokud je mi známo, problémem Peterovy přítomnosti v "našem" vesmíru se tam už nezabývají, nebo ano?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SEVEN: stejně nevím, kterou myslíš. ta, ve které se neutopil skončila změnou historie a ta, ve které se utopil, skončila skokem o pár let dopředu. uzavření (vyjma zmizení Bella) se nekonalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam