• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOCHCabal Online [www.cabalonline.com]
    Koukam ze krome jinych oblibenych MMORPG ktere maji dobrou ceskou zakladnu se tu jeste neobjevila diskuze o vynikajicim pocinu nasich asijskych kamaradu a to o hre Cabal Online ktera se v Evrope tesi take velkemu zajmu ceskych hracu ... klub slouzi jako "Vault" pro vsechny parany, domlouvani War, akci, obchodu atd.
    rozbalit záhlaví
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    Jeden kamos to zkousel nekde na jakemsi korejskem serveru, posilal par videi a tak ale nevim no, ja vim jiste ze to hrat proste nebudu, ono taky proc ze.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    tak greenlit cabalu byl zrejme jen PR stunt po dvou letech se klukum nechce ho dat up... zatim rozjeli tohle :D

    ESTGames - CABAL2 - CLASSES
    http://cabal2.estgames.com/Classes

    pri pohledu na to my bylo trochu do smichu :)
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    CARTMAN: dostalo se ti korejsky odpovedi :DDDD
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    FIREBIRD: treba pujdou premigrovat ucty... teda muj ne je prej zabanovanej a na dotaz proc mi rekli akorat proto :D
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    CARTMAN: fakt jo ... no treba to pritahne novy lidi, ale zacit to hrat v dnesni dobe od zacatku ... ehm o nicem
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    FIREBIRD: tak koukam cabal online greenlitnut na steamu pred tremi tydny... tak asi konec uplne ne spis novy zacatek :D
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    hm, tak mozan konec cabalu EU, korejci jsou hovada.
    Statement about the current situation
    http://forum.cabalonline.com/...atement-about-the-current-situation&p=2927696&viewfull=1#post2927696
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    FIREBIRD: enjoy:-D
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    ne :) Pac u me cabal nebo nic, uz nikdy vice jinou MMO :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    FIREBIRD: hele 95% toho co rikas vubec nerozumim a cabal jsem nezapnul asi tri roky... mezitim jsem si zahral nekolik jinych lepsich her chces o nihc slyset? :D
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    nic? Tak fajn.
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    Tak jo, po roce sem napisu, posledni update je super. Bossove jsou zase zpatky bossove a ne sracka na kombo pro kazdyho nuba, jo penna v 5 na dual, to tu nebylo dlouho. A uplne v klidu nas vytriska. Paradni update, koncen to nekomu doslo, ze kdyz dam solo obe penny + quadru na extend ze to asi neni ta spravana cesta. Tak, doufam, ze tu od vas taky neco po roce uvidim.

    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    DETER: tak jeslti tohle potkas az na lvl 75 tak to zjednodusili jak cep :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    DETER: driv se ta hra hrala stylem ze si splnil questy a chybelo ti tak pul levelu expu do lvl uppu takze jsi sel nekam do dzungle a tam jsi pul hodiny zabijel co se hnulo. Pak si dostal lvl up a sels delat questy a ty ti za chvili dosli a sel jsi zase cumet do dzungle. Tohle se delo tak cca od 15lvl ted se to pry deje mnohem pozdeji.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    DETER: ja mel premium ucet cca pul roku. Kdyz zavadeli aukci lagovala presne jak pises ale pry se to pak hodne zlesilo... mozna teda zase tak moc ne :D... hele ja mam za sebou hodne spatnou zkusenost s tou firmou a taky s poznanim o cem ta hra v dusledku je ale jelikoz neminim kazit zazitek s relativne dobre hry zdarma nadsenemu hraci takze mlcim a radsi rekni cos zacal hrat :D

    ps: pry to udelali extremne causal friendly a to ja uz nezazil takze je mozne ze me zkusenosti jsou znacne zkreslene :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    DETER: chtel jsem se tam kouknout asi pred mesicem ale mel jsem zablokovany ucet :D po kontaktovani supportu mi rekli ze "pravem" a ze se o tom dale nebudou bavit... jak muzou zablokovat ucet ktery je neaktvni tri roky sice nevim ale jako svetlo na jejich services ti to treba poslouzi ;)

    Firebird delal Game Advisory takze s komunitou urcite poradi jestli teda po roce porad hraje :)
    FIREBIRD
    FIREBIRD --- ---
    hm ...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    FIREBIRD: nevis vubec vo cem mluvis tak bejt tebou svoje kategoricky soudy necham radsi v puse ;)
    a) toho bose muzes zabit jen jednou tydne a ne jak v cabalu HARVIT JAK MINDLESS KOREYAN PUPPET
    b) 6x ho musis zabit pouze ze statisitckeho hlediska. Je to median sance ze dropne to co potrebujes... a dropne ti jen jeden item... tvuj set se skalda ze 14itemu... a offsetu na offspec... to moc v cabalu neexistuje ale jinak neplet si to ze si z tebe a diletantniho cabalu delame prdel s tim ze ti nak davame za pravdu ;)

    KOCH: si moc wrathu nezazil :D nevim teda v jaky si byl guilde ale ja sem v realm 20th (coz neni zadnej vejvar) a dali jsme sotva pulku normal raid contentu .)

    co se tyce pvp... findery haha ctyri roky se chodil pres battlemastery a kazdymu to bylo fuk a najednou je ve finderu moc dlouha fronta :D

    nehorazny prachy za datak... haha tenhle datak je nejlevnejsi jakej kdy vysel (i diky cenove valce dodavatelu) :D

    aaah krasnej rage post diky kuci se mi ulevilo :D
    KOCH
    KOCH --- ---
    no takze acid se znovu riti do sveta cabalu ;] wowko me zahadne prestalo bavit kdyz sem zjistil ze i pres lepsi grafiku (kterou vetsina lidi ma stejne na minimum kvuli raidum ;]]), prepracovanej svet, novy bg, novy dungy, novy raidy se jedna o jednu a tu samou hovadinu jako je cabal a cili zavod o to kdo bude mit rychleji nejlepsi equip a novy achievy, pvp bylo slibeno zmenit, bohuzel blizzard si nejak stoji na usich co se tyce bg finderu, hc dungy sou vazne suchy, zpocatku progress jak svine, ted lehka zalezitost s 359 ilvl lidma coz se mi zdaleka nelibi, malo instant kill abilit u bossu, raidy se daj v pohode prochazet od ilvl 345+ a celej pruzkum novyho datadisku za kterej sem vysolil nehorazny prachy se najednou po nabrani informaci da prosmejdit behem par dni ... slib od blizzardu ze se tedy hra vyrazne ztizi dodrzen nebyl, lidi lamej jak svine, nobraineru je snad jeste vic jen diky senzaci novyho datace a to je asi tak vse ... za to radsi budu nadavat nekolika desitkam jelimanu co se staraj o cabala a budu hrat free ;]

    vratim li se zpet k finderum tak jedine reseni na solidni uziti toho na pvp je hrat za ali ... pak ma clovek epic pvp set behem chvilky s premade, s hordou nekdy i pres hodinu waiting time kvuli nedostatku ali v nasem regionu, naopak pokud nekdo hraje za hordu, nezbyva mu temer nic jineho nez PVE, ktere probehne rychle jako sip a najednou nema co na praci ... a pokud zabloudi do PVP ... udelat par usmudlanejch pointu mu trva tydny a jeste ho aliance krosi jak svina pac aliance ma prece instant join to battleground kze i equip jako svina ;] radsi si dam jednou tydne par hodin cabalu a budu se venovat dulezitejsim vecem nez je hrani si na holy kravicku a slozim zas konecne nejakou muziku treba pac diky ty hovadine sem na to nikdy cas nemel ... cabal me nikdy nedokazal pohltit tak aby me to za 3 hodky neprestalo bavit a ja nemohl pres to makat na sve kariere :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    FIREBIRD: jj je to sracka no. cabal je best to se pozna ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam