• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAHUGO TOXXX FUCKING FANS
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    hugo toxxx je curak
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    to je fakt,diss je vetsi prdel,stejne je to jenom mlaceni do klavesnice a rep je trochu o necem jinym-zabava to je:D,temata by mohli byt ale taky gut
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SKAFF: hlasis se dobrovolne?:D
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    SKAFF: Yes:DD
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SKAFF: reknu ti pribeh jak skaff pribeh,v hube klavesnici a smradlvej dech,histericky stek,ze originalne lizal mrtvyho pudla, poulicni cuba,kousl se do jazyku a vyplivl pudlrep,pudl se probral a hrizl ho do dika,skaf zacal koktat a rika tomu lyrika;))
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    RANGDROL: Bravo:))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SKAFF:
    ses disgrafik a dislektik,epileptik a notorik,bum klik dam ti tip,vyser se na me nebo budes bit,nemusim se snazit abych te rozjebal,nemusim se snazit abych te potrestal.
    hyperkoko-co to ma byt?pochcij se sam a di se vylecit.kokotrep,pseudorep jeste chybi rotoped,moped a kundojed,rymy jak z pomocny,nejsi ty nemocny?jsi divny,naivni,laciný a degenní.odkud te pustili,kdepak te mucili,zavreli te do diry,na hlavu ti káleli.ses tlustej skaff,rekni haf a prines mi noviny.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    SKAFF: Skaff,jeho mozek out of law,chce se mi srát,tvuj sejrixxx mix,v prdeli máš krucifix,Jesus pláče,tvý prošlehaný ruce,prosáklý fáče,všichni tě maj za sráče,každa buzna z hlaváku tě zná,helo ho Evžen povídá,jsi vyhlášenej,jak rádio splín,ne nadarmo ti chci do hlavy zarazit klín,he,,ta tvoje taškařice,neopomíjená bambeřice,ulice,rap a styl,jedy do žil,art is kill...,dloho ses nemyl,něco tu smrdí,asi ty zmrdi,co už sou bez sebe,co nemaj pozvánku do nebe,ani jedna nezbyla mi pro tebe,tak at ti z toho nejebe Enciane:))
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    REAP: taky hudbebni podklad toho songu napodobuje laibach. sis nevsim? delam do nemectvi, hura.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    COMPLICS: Evolution revolution Pičo:)))
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    na nyxu uz se dejou i takovyhle veci jo??!!
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    RANGDROL: haha, gj :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    __PEAT: peat meat,dam si te ke zradlu a muzu dal jit.smazit,prazit?rapujes ja parazit,jak houbomil z bazin,ses starej jozin,zapomen na nas my jsme bozi,budes mi slouzit,prestan tady krouzit,mel by ses zmuzit a svuj zivot polozit za lepsi rep,vem si jed a umri hned,postav kolem sebe zed a vytesej do ni zmrd,at kazdej vi,kdo je za ni.prijedu z buldozerem a narazim do ni,zasypu te navzdycky,sporadicky,liricky,kdykoliv se mi zachce,kriticky,mimicky.RIP
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    RANGDROL: hezka flow rangdrole, co vylez si vod nekad z prdele, nalozils to tu pekne i kdyz uz to bylo davno ve tme, priste se zkus ale vic snazit, jinak se tvuj dik bude spolu se zeppou v pekle smazit
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    RANGDROL: Skvěle:))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    vedel sem ze to nedas,ze na to nemas,jenom tady behas a rovny sobe hledas,kdyz prijde king,opoustis ring,mel bys nosit pink,aby bylo videt co ses zac ,peknej srac,ne hazard hrac,ses jako mekac bez m,jako meka bez vericich,uz ted sem litujici,ze sem sem vlez,je to jako klec,vsichni chteji hrat,ale nemaji love,nemaji instikty a zebraj o milost,ztresta te moje krutost,sem jako pirana,ty jako navnada,chces se pobit,musel bych se poblit,citim te z dalky,prohrany valky jsou na tobe videt,jdi uz radci spat,zalez si pod deku,tam muzes se bat,mozna te utesi stara,ze s tvym dikem si chce hrat,ale ten je ted tak malej,ze i ona bude chtit poznat krale :D :D
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Dnes už sem se poblil,a jsem z toho poněkud unavený,ale dobrá flow,dostaneš zmrde,těš se ekzémku Rangrdole z prdele...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    jou,jou,serete slova z pice,samy hovna,striptiz bez tice,ztratili ste klice,lepsi je mlcet nez takhle kvicet,kdo to ma cist takovej slem,je mi ztoho k hovnu,msim jit ven a stejne to mam pred vocima,nyx jen sama picovina,je to drina ciist vase posty,kdyz vidim vas nick,zpadl mi dick,s tou svatozari vypadas jak zarovka,takhle te porodila matka,jeste ted ji z oho musi palit,mel byz to zbalit avodjet z mesta,jinak bych te musel ztrestat,koupit si bic a znicit ti tvuj bizz
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    __PEAT: Krátký čáry.velký máry,máš krámy,Z Dicku dick,moje crooo, šik,sek,sek,bum,boom,piješ rum,slyšíš hlasy,a paq šum,bloudíš tmou,všude hovna,před tebou,za tebou,Lee cooper ti píše články na zakázku,a ty s nim na oplátku z lásky chodíš na procházku,blick,blick,šmik tvůj dick:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam