• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    ENDER
    ENDER --- ---
    DIOM: hmm, je pravda, ze mi chybi fista do uliany a stejne je budu chtit ancient, takze vidi na obzoru velky utraceni za fisty...

    u uliany me bavi to jak nizkej mam dmg v char tabu kvuli minimalnimu critu :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    ENDER: drop/kadala/kostka
    ENDER
    ENDER --- ---
    DIOM: kde mam vzit ty zbrane? neni to craft? jsem to nevidel dropnout :/
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: díru si uděláš a rolluj si tam CD reduction, protože musíš být skoro nonstop v Epiphany, abys ty Shenlongy uživil spiritem

    Ulianu zkusím až posbírám rozumný kusy do setu..ale moc se mi nechce na trvalo do dalšího velkého setu..jsem rád, že jsem se zbavil RoRG
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: uz mam na to pripravenou jednu ancient pesticku, sice rollnula bez+dmg a diry, ale zase ma +15 spiritu :-) ale jako main spec chci jet ulitanu, palma je proste palma :-D
    WRATA
    WRATA --- ---
    YASHAMARU: Vrele doporucuju udeal si 3 kusy Sage's setu kterej dropne extra DB za kazdej drop. V s3 jsem jich za tri dny mel asi 500 :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    já teď jedu Shenlongs monka a dal jsem GR 53 s velkou rezervou..dneska to posunu zase o kus dál..do kostky jsem dal Flying Dragon (zásadní), Lerorics Crown (můžu pak mít ještě mini set Uliana, ale to jen tak na zkoušku) a pak tam mám buď Unity (když jdu sám), nebo Convention of Elements ..když se sejdou všechny buffy, tak mi tam lítají 2-3 mld. dmg ..1 mld jinak úplně běžně při plném spiritu ..baví mne to dost, konečně zase poctivá boxovačka..žádný sloupy, ani idiotský portování do nepřátel :)

    Sharlei - Community - Diablo III
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/DIOM-2278/hero/4951298
    ENDER
    ENDER --- ---
    YASHAMARU: jojo, to taky nemam... jsem si vyrabel daibo, ale to se da celkem rychle, na velkejch obtiznostech padaji i 2 z packu
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Me zase hrozne chybi Death's Breath :( To je asi nejlepsi farmit v normal riftech tX?
    ENDER
    ENDER --- ---
    NJORL: z keywardenu padaji rovnou ty veci co delaji portal a z tech bossu pada vic (na t8 2-3) tech surovin..

    ted jenom vyresit ty essence co padaji z legendarek, ty mi dost chybi...
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    V ramci "pripravy" na patch jsem si schovaval vsechny legendy co mi padaly tak, abych mel od kazdy jednu. Momentalne se bavim tim, ze je vsechny extrahuju do kostky. Barbarsky uz mam skoro vsechny chybi mi jen 16 a jsou to samy takovy veci, co jsem v zivote nevidel. Aspon mam ted radost, kdyz mi padne nejakej shit item co v zivote nepouziju, ze si ho aspon dam do pokemon kolekce v kostce :)
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    NJORL: Garantovany socket
    NJORL
    NJORL --- ---
    NJORL: Jaktoze je hf easy?
    NJORL
    NJORL --- ---
    ENDER: Solo 55 s DH. A vejs nejdu. Je to vo nervy. Reflect me vzdy zastavi. A hledat rift bez reflectu ke nuda.
    ENDER
    ENDER --- ---
    tak po cca 22 hodinach mam na monkovi kompletni set, vcetne vsech veci krome amuletu (ten neni esencialni, ale postavim si hellfire, ted je to dost easy) a fisty na zvyseni dmg exploding palm...
    jsem zvedavej jak dlouho me to jeste bude bavit :)

    kdo uz dava rifty 50+?

    mate nejaky triky s cube?
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    me nastvalo ze kombinace spearu co dava pri zabiti demona random shrinu spolu s rukavicema na 10 minut shriny nefunguje...on totiz nefunguje ani sam osobe ten affix....:_(sem jich zabil tak 50 tech demonu a nic...
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    DIOM: mi povidej, nejdriv ho farmim tejden v 500+ bounty a ted je na prd, pokud teda nutne nepotrebujes afizx z jinyho kousku teda :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    MIMINO: to se mi líbí snad nejvíc na novém monkovi..že tenhle shitovej prsten nemusím mít už ani v kostce..velice osvobozující :)
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    NYCKER: nee nescita, u prstenu royal by se to ale hodilo :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYCKER: Správne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam