• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.

    Vitejte v původním a nejsledovanějším DIABLO klubu na NYXu.

    Naši veteráni Vám jistě poradí nejlépe!


    discord.gg/k2489PfTN6

    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: jakoze na jednom kompu - splitscreen. Na PC.
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: jak nema? Vypichne ti to lidi co sou na tvem lanu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Nejste někdo doma a nemáte chuť farmit? je mi jedno co
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MAESTRO_007: a proto nema local coop. seems legit!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    zajimava 4. cast rozhovoru.... dotykaji se tam i toho tematu co se tu resilo koho co bavi nebo nebavi (single /pvp /coop)

    Naší prioritou byl co-op. Ze hry jsem chtěl odebrat cokoliv, co by hráčům zabránilo hrát dohromady. Co-op je jedna z nejlepších věcí na Diablo. Zaslouží si mít prioritu. Diablo si zaslouží být tou nejlepší co-op hrou na světě. Ale nemůže být, když co-op odkládáš kvůli jiným kolidujícím prioritám, které vytváří spoustu zábavných případů, ale nejsou pravidlem.

    Diablo III post-mortem: Jay Wilson odpovídá DiabloII.net #4 – DiabloFans.cz
    https://www.diablofans.cz/diablo-iii-post-mortem-jay-wilson-odpovida-diabloii-net-4/
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    J4C0B1M: To je velice jednoduché. AD musí být všude kde je to možné, kromě necku. Čili ideálně u ringů obětovat mainstat a u rukavic vitalitu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    fak! omg pes ki rozkousal kabel k internetu :-D jdu volat na Centrio
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    jestli chce nekdo zahrat season tak ted jsem online chewbacca#22851
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    btw mam sezonniho heal monka, kdyby neco. teda chybjej mi zbrane (Flying Dragon, Little Rogue a The Slanderer ) a Strongarm Bracers a mam tohle komplet:
    Monk Inna Support Build (Patch 2.4.3 / Season 9) - Diablo 3
    http://www.icy-veins.com/d3/monk-inna-support-build-patch-2-4-3-season-9
    max jsem byl GR70 a imho bylo citit, ze nemam ten buff ze zbrani :/ nebo jsem byl levej :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: u firebat wd je area dmg základ, jsem tušim na 133% se všim všudu, ale netušim jestli je to dost, ale zas kdyby člověk hrál jen v ideální grupě, tak určitě může obětovat někde ňákej ten roll za další dmg, jako s tim supp monkem/barbarem mi lítalo toughness na od 1,6-1,9 mld, pokud jsem teda koukal správně
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: ja treba areu nastudovanou nemam,ale pri 60 chc a 480 chd jsem obetoval jednu chc na prstenu za dalsich 20 area
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja bych se pridal, ale vzhledem k tomu, ze mam na hrani tak dve hodiny tydne asi nejsem vhodny kandidat :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    FORTRESS: máš ňákou zkušenost kolik area dmg stačí a kdy je už lepší přetáčet area dmg na crit/critdmg?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Jako abyste nebyli zklamaní, mám to zatim takhle http://www.d3planner.com/219902168 takže asi jediný co musim udělat je, že budu farmit aspoň 75 gemy a šoupnout všude int
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    FORTRESS: tak mozme dneska zkusit s J4COB1M co z toho vymacknem. Nekdo ctvrtej season ??
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    bych chtel hrat zase kridershot DH v parte
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Tak 80GR dám i solo, tam je asi fakt jedno kdo jakej build pojede kdyz tam teda bude healmonk. Problem zacina u nejaky 90S
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: hledam hledam a nemuzu nic najit. Porad
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    CHEWBACCA: o garg WD taky ne :( :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: cruss ma docela dobry support build
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam