• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELZEEpomoc hudbou, uměním & tak vůbec!
    obrázek obrázek obrázek obrázek
    rozbalit záhlaví
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    pozvanka:
    [ Pomoc hudbou na Miladě / Praha - Squat Milada - Holešo ]


    BOLDRIK23: jak probiha funkce srdcaře?:) muzes semnou odmoderovat drazbu jestli chces;) bude legrace:D
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    ELZA_BASETIX: nabízím se MC nic moc ale srdcař:)
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    POTVRZENI DJS NA BENEFICNI AKCI NA MILADE 13.9.!
    Elza, Anus /Basetix Unity/, Fredoledo /Beduan, Spoq/, Peeni Walli /Mihaal, Ripclaw/, Adham Riddimsurfer UK/SK !!!
    letak bude cobydup:)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ELZA_BASETIX: budu urco informovat.
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    TETA_JELENA: aha, chtela si napsat na beneficnich akcich.. promin, nejak jsem to nepochopila. muzeme se domluvit a klidne se muzou prodavat i na milade. jinak dej info o tech akcich, at doplnim nastenku;)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ELZA_BASETIX: jedna se o konziky mimo prahu.....
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    TETA_JELENA: jeste jsme se o tom vubec nedomluvily, tak bych to nebrala jako hotovou vec;) nejspis budu mit vlastni placky s nasim designem. muzeme se potom domluvit...?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    tak se mi konecne povedlo nechat udelat psi placky, ktery se budou prodavat za 30Kc na beneficnich akci, ci u me primo. vytezek se rozdeluje na chebsky a libensky utulek.....
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    něco do dražby taky najdu
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ELZA_BASETIX: eli, placky mam ted rozdelany, bude jich vic kvuli jarosovskym tyranym psum, takze doufam, ze se stihnou uz na vasi akci, musim to popohnat.
    WODNYA
    WODNYA --- ---
    tady neco pro update nastenky...., flya mi zatim neposlal Albanec jeden .]

    DIY Fest
    7. D.I.Y. - ALBÁNSKÝ FEST BENEFIČNÍ PRO FOOD NOT BOMBS !

    12.9.2008
    start 18:00 - vlez 100,-
    kde: Česky Těšín
    GELD$HIT - STREET REBELS/TĚŠÍN CZ/PL
    THE CROOCKED BEATS - ROCKENROLL /ANGLIE/F-M
    ORGAS MATRON - MOTORHEAD REVIVAL/F-M
    NOVÝ SVĚT - PUNKROCK / HAVÍŘOV
    ALL SKAPONES - SKA-RVINÉ
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    no jasne --- este ty trica ti muzem natsknou za neakou lepsi cenu a myslim ze i ENKATT - dva druhy tricek
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    BEDUAN: skvely, dobrej napad:) to by mohlo bejt skvely vetesnictvi!!! co kdo date pro utulek? na miste se to bude prodavat, nebo jeste lepsi by byla odpoledni drazba. tyjo, co vy na to?;)

    jinak designera na pejska uz mam! :) DIKY
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    muzu dat neaky vinyli co chci prodat
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    POMOC S BENEFICI PRO UTULEK TYRANYCH ZVIRAT 13.9. - MILADA:
    prosim vsechny, kdo by mohl pomoci s nasledujicim:
    1) kdo by mohl udelat pekny design psa a hodil ho do photoshopu --- pes bude pouzit na placky a letaky
    2) jakakoliv vhodna dekorace na miste akce
    3) jakekoliv spestreni programu
    4) jakekoliv predmety a veci na prodej, jejichz vytezek /po zaplaceni nakladu/ pujde pro utulek --- viz napr. placky

    JAKEKOLIV NAPADY A NABIDKY NA POMOC JSOU VITANY --- prosim do posty, tam sdelim vice info. DIKY MOC!
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    ENKATT: jasne, pani, co ma na starost ten utulek v libni taky nemusi byt vegetarian.. mas pravdu. ale aspon sem si diky nemu mohla urovnat vsechny veci co delam a mohla jsem vsechny svy umysly sepsat do par bodů:)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ELZA_BASETIX: k tomu masu- ja jim jen to co dokazu zabit tzn ryby a co vim tak 95% lidi co znam ze delaji treba v kocicich utulcich maso zere.btw kocky taky nekrmime travou
    mi to vsechno prijde moc prehnany co kuba resi
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    Kdykoliv, kdekoliv ráda zdarma zahraje//produkce benefičních akcí=nebrání se jakékoliv rozumné spolupráci!!! to je djka elza
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    kubo, rikala jsem ti, ze to rada vysvetlim osobne. tahle debata na netu je pro me ztrata casu --- na jednu stranu te chapu, ale:
    1) ad. roccaflex: eda je muj dobrej kamarad --- jezdil hrat a podporovat detskej domov na akci tady na zbraslavi. kdyz jsem mu kvuli tomu volala, rikal - jasne, deti moc rad podporim a rad zahraju zadara. prijel na louku, kde bylo par lidi. where is the self-promo? --- obecna pruda do roccaflex za vsechno co udelaj mi prijde uboha.. --- nemas co delat a prudis? jasne, tak neprud a usetris cas pro zamysleni sam nad sebou. proste cela debata na NYXU mi prijde jako ztrata casu.. radsi se s nekym sejdu osobne a vyresim toho za stejnou dobu milionkrat vic a jeste ho treba pochopim lip...? a ne?
    2) jasne, kazdej rad podpori, ale diky tomuhle auditku uz jsem nasla spoustu lidi, ktery treba prijdou a nabidnou ti tu pomoc sami. proto tady nevidim zadny self promo a proto ma aspon pro me tohle auditko smysl. to ze nema pro tebe je mozna tim, ze se nechces ucastnit podobnych akci, ktery jsou napr. pro me osvetou, ktera ukaze aspon par prozretelnym, ze pokud te neco bavi, muzes to delat dal, ale zaroven pomuzes nekomu dalsimu, ne jen uspokojeni vlasnich potreb. a to mi neprijde jako prostredek ke zviditelneni se. zalezi to na kazdym individualne.
    3) ad. zacni sam u sebe. jo, obcas jim maso. poradam benefit pro tyrany zvirata=sem divna? ok. beru, klidne si to mysli. myslim, ze ses v pravu. ale uvedom si, ze tahle benefice poukazuje na tenhle problem a cim vic lidi si ho vsimne, a bude s tim chtit neco delat, tim lip. zajimam se o ekologii - bohuzel jsou mista, ktera mi nedovolujou tridit, jezdim autem, atd --- to znamena, ze nepodporuju ani jedno na 100% ale tech mejch 50% absolutne staci. ten benefit je pro osvetu: hele vsimni si, zvirata trpej, prid je podporit a uz jenom tim splnis sve startovni 1% pro pomoc zviratum. ty procenta pak muzou a nemusej narustat. to zalezi na kazdym individualne.

    uffff tahle debata po internetu me vysiluje. urcite je spoustu veci co mam v hlave, co jsem nenapsala, na co jsem neodpovedela. stavte se na ty milade, nebo kdekoliv jinde, tam jsem ochotna debatovat osobne!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KH_B: jinak do budoucna bych radsi pomahal treba nemocnejm detem bo detem v decakach tak to si taky musim jedno adoptovat nez tam zahraju? Me jde o to ze umim neco co me bavi a ze se tim daj vydelat naky penize lidem kterejm to pomuze, tot vse nic vic nic min..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KH_B: a co z toho? jako ze se nabalikuju bo co mas konkretne na mysli?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam