• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELZEEpomoc hudbou, uměním & tak vůbec!
    obrázek obrázek obrázek obrázek
    rozbalit záhlaví
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    TETA_JELENA: už nyní chystáme pokračování Beats4Kids sice až na 5.12. ale je s tím spoustu ouřadování:( bych nevěřila..
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    PAJAB4K: no bezva!
    WODNYA
    WODNYA --- ---
    jen takova rychlovka
    Plzeň - Pod lampou 05 | 09 | 2008 - dnes
    Stop pokusům na primátech!
    Benefiční koncert pro SVOBODU ZVÍŘAT hrají:
    TARAS BULLBA - Anarchopunk/hardcore od emodeathařu.
    THE POOH - Zhulený rock bez vzorů.
    TORCHE NIPPLES - Math/fuňk na 2basy
    BARREL - HC/punk youth crew. 15let, skejt,
    a dalsi
    Součástí večírku video o testovaných primátech.
    Vstup:80
    http://www.svobodazvirat.cz/
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    ELZA_BASETIX: jj, diky:-) jsem z Ostravy:-)
    TETA_JELENA: no zvířátkům nee:-) máme za sebou první úspěšnou charitativní dnb akci, pomáháme dětičkám:DDDD a je to supr:)
    tak koukněte na www.beats4kids.cz
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    PAJAB4K: nene, tohle auditko je POMOC HUDBOU=jakakoliv pomoc skrze hudbu --- benefice, prodej hudebnich nosicu pro dobrocinnou akci... a cokoliv kohokoliv napadne.. treba jen nejakej infostanek na nejake akci, nemusi bejt primo benefice, ale vzdycky se to tyka vsemocne HUDBY --- stav se 13.9. na milade, uvidis o co jde;)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    PAJAB4K: povez, jakym zviratkum bys chtel pomoct?
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    ahoj lidi, mám takový hloupý dotaz:-)..
    tady se pomáha jen opuštěným a týraným zvířátkům??
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    hnedka udelam upgrade vseho, omlouvam se---
    mam toho jako obvykle trosku nad hlavu:)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    pro vsechny, kdo zacnou organizovat benefice na psi utulky chci poradit, abyste nejdrive sesbirali informace o utulku, zkuste mu pomoct sami (abyste vedeli, zda ma cenu pomahat), informujte se u lidi, co se touhle tematikou delsi dobu zajimaji (i tady na nyxu je jich dost). ne vzdy zkonci penize tam kde maji a ne vzdy je snaha cloveka zurocena.
    nejlepsi je sledovat organizace jako je Cibela http://www.cibela.cz/tyrani_psi.html a dalsi oragnizace, ktere se zabyvaji problematikou tyranych a utulkovych zvirat.

    verim, ze ti, co tyhle akce delaji, tak tyto informace maji (pisu to pro ty, co by se do toho pustili poprve) a kazdopadne vsem, co se do toho daji drzim palce a rada kdykoli pomuzu.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    dalsi beneficni koncert na tyrane psy a kocky 20.9.2008, kladno KRUSOVICKY SKLIPEK.
    detaily pozdeji..................hlavni akteri kapela JONESTOWN.
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    elza: bude to na ty milade? dej vedet..
    WODNYA
    WODNYA --- ---
    tak nejakej benefit ve statlu aby to tady nebylo uplne mrtvy .]

    19.9. PROTESTTEK III
    Zatím žádný ročník Protestfestu neskončil "v plusu" a nejinak tomu bylo i letos v červnu. Vstup z této akce je proto benefiční právě na tento pouliční festival.

    LIVE:
    Luxz (Ca, psychospores)
    MrMnk (Roots'n'futu re)

    DJs:
    Raveboy (Roots'n'futu re)
    Kolaczeg (Vosa)

    klub: Faval, Brno
    fstup: 70,-

    http://www.protestfest.cz

    POLINA
    POLINA --- ---
    ELZA_BASETIX:Ahoj Eliško, jestli chceš, můžu ti půjčit telefon, mám takovej jeden putovní ,)
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    BEDUAN: a zase bez telefonu a cisel: pls do posty dik;)
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    Pridano info o akci na Milade do tabulky!



    BEDUAN: dacko me okradli, takze musim vymenit zamky atd. trosku vopruz... aspon ze mam doklady:)
    jinak samosebou vse okej..
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    vse v okj ?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    prominte za OT, ale rada bych sem dala tento inzerat, jelikoz lidi, co sem chodi ho muzou poslat dal. tiskovou verzi pro pripadny rozlepeni muzu poslat.

    PSÍ ÚTULEK V LIBNI HLEDÁ ŠIKOVNÉHO ČLOVĚKA NA ÚKLID
    Zájemce by se neměl bát špíny po pejscích a měl by mít čas 1-2x týdně v kterýkoli den a kteroukoli hodinu. Odměna 2000 Kč měsíčně.
    Samozřejmě podmínkou je kladný vztah ke zvířátkům.
    V případě zájmu volejte Olgu Abrahamovou na 603 913 673.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ahoj, shanim nekoho, kdo by mi nakreslil novy navrh na placku (odznacek) - obrazek psa. placky se budou prodavat na psich beneficnich koncertech behem podzima/zimy.
    nabidky do posty.....dekuji.....
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ELZA_BASETIX: nene, jen at se podivaji, co se na svete deje...tohle je prava osveta, ja bych lidem poustela tyhle obrazky porad, at si vzpomenou, az si budou kupovat sminky, kremy a dalsi sracky testovany na zviratech. nechce to pomahat jen financne, ale zacit u sebe a trochu se zmenit.
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    BEDUAN: diky, vinyly schovej spis na freez fest, pac tam budu mit beneficni prodej bazarovejch desek;)
    tricka snad priste, odznacky snad vyjdou --- chybi mi kapital, pac stehovani je hroznej casovej a financni vydriduch:/
    ELZA_BASETIX
    ELZA_BASETIX --- ---
    dneska sem se konecne dostala k navsteve utulku v libni /predtim jsem byla jen v tel. spojeni/ --- maly REPORT:
    Po prichodu do utulku me uvita stekot psu, ktery se ozve kdykoliv se neco neobvykleho deje, nebo treba jen kdyz vstanete z lavicky. Psi tady ziji ve smecce, ktere veli pani Abrahamova, nemocna stara pani, ktera se pejskum a kocickam venuje uz nekolik let. Okamzite mi nabizi misto k sezeni na lavicce pod slunecnikem, neco k piti a pousti se do vypraveni pribehu vsech pejsku - nekteri z nich se postupne chodi mazlit. Staraji se tady vesmes o stare pejsky, kteri tady mohou dozivat v poklidu sve strastiplne zivoty. Dva pejsci maji rakovinu, jeden je slepy, dalsi je zavality tak, ze nemuze poradne chodit... vsichni maji sva jmena, na ktera poslouchaji. Momentalne je v Libni 27 pejsku, 3 kocicky + 3 dvoutydenni kotatka:) a dcera pani Abrahamove ma v byte 8 dalsich pejsku + kralika.
    Nekonecny uklid dela pani, ktera si zde odpracovava sve hodiny dobrocinnych praci za opilou jizdu na motorce, dale zde pomaha par lidi za financni prispevek - jako je venceni pejsku, ci jine prace, kterych je tu potreba habadej. Napriklad vystavba ruznych kotcu atd.
    I pres to je tu dost neporadku, ale zato smecka velice spokojenych pejsku - Presne jak pani Abrahamova nekolikrat upozornuje a take srovnava napr. s utulkem v Troji, kde maji sice vsechno na oko krasny a uklizeny, ale pejsci se tam nemaji tak dobre.
    Stravila jsem tam asi 2 hodiny, kdy na me vse pusobilo svou skromnosti, rodinnou a pratelskou atmosferou --- ale tiche uzkostlive volani po jakekoliv pomoci me nenechalo bez povsimnuti --- proto jsem velice rada, ze muzeme spolecne pomoct...
    A na zaver: Pani Abrahamova ma moji velkou uctu, ze zvlada takovy zivot plny skromnosti a odevzdani. BIG UP!

    fotky budou k videni ve videoprojekci - takze 13.9. na milade;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam